ODKURZACZ

Zaczęty przez bu_hoooka, 18 Wrz 2008, 17:30:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szelma

No to oczywista oczywistość :)
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

magdalinska

ja tylko workowe, w pracy mamy bezweorkowy, kurzy się przy wysypywaniu

szelma

Z bezworkowymi to zależy od odkurzacza i pojemnika. W Samsungu się kurzyło - Dyson bardziej zbija ten kurz i wychodzi z tego taki zbity farfocel, trochę jak na tej reklamie, co to kurz się wyprowadza z domu lol
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

mobka

Jak sie ma kota, to pieknie zbija w kuleczke :D (samsung)

inkageo

To ja wstrzymuję zakup i wypiorę/wymienię filtr. Ale M. pewnie to robił  :hmm:
Imagine there is no hate

magdalinska

Cytat: szelma w 14 Sie 2013, 11:38:45Z bezworkowymi to zależy od odkurzacza i pojemnika. W Samsungu się kurzyło
a własnie chyba samsunga mamy w pracy :) no kurzy sie jak cholera, w domu mam workowy, cyk do kosza, zakładam nowy i po sprawie

zwierzatko_mojej_mamy

wracam do tematu - szajsungow mobkowo-kasiowych od 3 tygodni brak na allegrze, jest tylko w euroagd za 479, a to przesada, bo na allegrze byly po 360 jakies 2 miechy temu, ale sie zaczelam zastanawiac i tak oto skonczylam lol

chce bezworek i z czyms do siersciucha ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

malutenka

Do sierściucha to najlepsza jest gumowa szczotka http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=8975. Zbiera z kanapy absolutnie każdy najmniejszy włosek, którego odkurzacz nie chciał wciągnąć w takie długie dredy

Norka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 07 Mar 2014, 06:36:25
chce bezworek i z czyms do siersciucha ;)
Zwierzu, mogę ci polecić Dysona Animal Pro (tego mini), ale musiałabyś wydać 2x tyle ;D Od ponad 4 lat działa bez zarzutu, żadnych pękniętych plastików, końcówka do sierści daje radę.

szelma

Ja mojego Dysona nadal kocham miłością bezgraniczną i w porównaniu do wszelkich innych odkurzaczy, z jakimi miałam do czynienia (i moi rodzice też, bo odkurzali sobie u mnie kiedyś dla testów lol ), to Dyson wygrywa w przedbiegach nawet.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

Norka

Szelma, no to żółwik :P Powinni nam płacić za reklamę ;D

mobka

#161
Ja nadal z samsunga zadowolona ;) i szczote siersciowa ma.

Dodany tekst: pią, 7 mar 2014, 20:11:25

Ten dokładnie mam http://www.electro.pl/Odkurzacz_SAMSUNG_SC6890-127703.html

fasolka1980

mój zelmer chyba dziś padł, szybko w sumie, jakies 3 lata był z nami.

czy znacie jakieś dobre, małe workowe odkurzacze?

wrobelek0403

fasolka, rzeczywiscie bardzo szybko :knuje:

no ja zawsze miałam zelmery, jeden umarł po remoncie, bo pył odkurzalam :D, ale był stary, drugi został u M, trzeci mam teraz, nic innego nie potrafie polecic :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

fasolka1980

wrobelek0403 ja odkurzam codziennie, czasami 2 razy, ale to standardowe odkurzanie, nie po remoncie....

Kiszka jakaś.

wrobelek0403

#165
aaaa, to zmienia postac rzeczy, ja odkurzam raz na tydzien lol i to tylko z powodu kłaków Henia, tak to bym pewnie co dwa odkurzała lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Matkobosko :D 2 razy dziennie? :D Ómarłabym jak nic :D
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

Angie

A dlaczego tak często?

fasolka1980

absolutnie NIECIERPIE jakiegokolwiek piasku pod stopami, okruchów itd.

A przy 2 dzieci o to nietrudno. Zatem odkurzam ;D

wrobelek0403

szelma, ja bym umarła podwójnie, z moim zamiłowaniem do sprzatania :D

zastanawiam sie, czy jestem takim brudasem, czy to posiadanie dzieci powoduje, ze po prostu trzeba.

jesli to ostatnie, mam nosa, ze nie chce dzieci lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Cytat: wrobelek0403 w 14 Mar 2014, 12:35:47ja bym umarła podwójnie

Ja bym umarła poczwórnie z moim metrażem i 3 piętrami w kamienicy, moja droga :D
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

Cytat: szelma w 14 Mar 2014, 12:39:16
Ja bym umarła poczwórnie z moim metrażem i 3 piętrami w kamienicy, moja droga :D

dobra, wygrałas :D :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

ja mam zelmera, ale sama nie wiem czy jestem super zadowolona, worki ma tanie i filtr hepa

ishka82

też mam zelmera, lubię, nie padł nawet przy poremontowym odkurzaniu ;) aha, mam dziecko, ale codziennemu odkurzaniu mówię zdecydowane nie ;D

niewiemjaka

Tez mam zelmera z hepa i tez dziecko i nie odkurzam tak czesto, zbyt leniwa jestem,  raz na tydzień