ODKURZACZ

Zaczęty przez bu_hoooka, 18 Wrz 2008, 17:30:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bu_hoooka

młodej mężatce odkurzacz odmówił posłuszeństwa.. jaki polecacie?
Just married...

zwierzatko_mojej_mamy

podpinam sie pod pytanie - tez bedziemy kupowac nowy ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

salsa

ja mam zelmera Jupitera i ejst fajny
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

konwalia

mam malutki electrolux do którego można dokupić filtr hepa dla alergików.
miałam wodnika ale to było wielkie i ciężkie cholerstwo i kupa z nim zachodu.

im prostszy tym lepiej. no i mam ładny czerwony :)

malutenka

A mnie się marzy roomba :D Tylko, że na razie mój electrolux działa bez zarzutów

aja

ja mam w tej chwili 3 Hoovery - jeden na wykonczeniu bo mój mądry mężczyzna odkurzał bez worka i filtra zabezpieczającego (wyjełam do umycia) przez co zatarł chyba silnik ale zipie! wykorzystuję go w firmie
a był zdecydowanie najlepszy! Hoover Discavery czy jakoś tak!
potem wziełam Hoovera Sensory _ taki sobie ... 
no i najnowszy Freespace (ale nie jestem pewna bo jeszcze stoi zapakowany) śmieszny bo mały! różowy beheheheheheh



aja

Cytat: rilla84 w 18 Wrz 2008, 18:51:39
mnie się hoovery podobaja:)

mi średnio ale mam je po bardzo promocyjnej cenie! więc nie mam wyboru

justynaaaa2

ja mam zelmera wodnika i jestem bardzo zadowolona  :) dla mnie nie jest ani ciężki (i tak jeździ na kółkach) ani duży - wręcz bym powiedziała, że mały no i co dla mnie było najważniejsze to ma filtr wodny  :ok: 2 lata temu jak kupowałam nie było dużego wyboru odkurzaczy na wodę - albo wodnik, albo jakiś inny wielki jak nie wiem co albo rainbow, którego uważam za totalne nieporozumienie - cena kosmiczna a i tak nie wykorzystuje się w ogóle tych jego funkcji :thumbdown:
a mój też jest czerwony  :jezor:

wrobelek0403

ja mam zelmera jupiter - cichy, lekki, zwrotny. Polecam  :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zosia2007

Cytat: konwalia w 18 Wrz 2008, 18:18:09
mam malutki electrolux do którego można dokupić filtr hepa dla alergików.
miałam wodnika ale to było wielkie i ciężkie cholerstwo i kupa z nim zachodu.

im prostszy tym lepiej. no i mam ładny czerwony :)

ja tez mam electroluxa tylko juz z filtrem :)

polecam :)

golinda

a my po wprowadzeniu do domu mamy zamiar zakupić dwie sztuki odkurzacza samoodkurzającego (w USA ok. 400$) - jeden będzie pracował na górze, drugi na dole
jak się dowiem dokładnej nazwy i firmy, to napiszę - podobno rewelacja!

salsa

Cytat: golinda w 18 Wrz 2008, 23:04:51
a my po wprowadzeniu do domu mamy zamiar zakupić dwie sztuki odkurzacza samoodkurzającego (w USA ok. 400$) - jeden będzie pracował na górze, drugi na dole
jak się dowiem dokładnej nazwy i firmy, to napiszę - podobno rewelacja!
moja ciocia to ma, tez jest zachwycona, ale mowi, ze czasem trzeba po nim "dosprzatac" bo nie wszedzie zawsze wjedzie - no ale ona jest pedantką
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

jusia

my mamy ZELMER METEOR2 w zestawie jest turboszczotka czy też elektroszczotka (ale mozna ja dokupc oddzielnie), bardzo fajna sprawa, ma niezły ciag, wyciganie wszystkie kłaki i inne z dywanow...
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

golinda

Cytat: salsa w 19 Wrz 2008, 00:34:39
Cytat: golinda w 18 Wrz 2008, 23:04:51
a my po wprowadzeniu do domu mamy zamiar zakupić dwie sztuki odkurzacza samoodkurzającego (w USA ok. 400$) - jeden będzie pracował na górze, drugi na dole
jak się dowiem dokładnej nazwy i firmy, to napiszę - podobno rewelacja!
moja ciocia to ma, tez jest zachwycona, ale mowi, ze czasem trzeba po nim "dosprzatac" bo nie wszedzie zawsze wjedzie - no ale ona jest pedantką
no mi daleko do bycia pedantką ;D

jest jeszcze taki co tylko myje podłogi - dla mnie ideał! :)

bu_hoooka

dzięki za opinie i wskazówki- już lecę wszystko sprawdzać..


aha.. a czy jakiegoś zdecydowanie NIE polecacie??
Just married...

tachogti

my mamy Electroluxa ergospace costam costam i jest bardzo fajny :)
moja znajoma a raczej mama znajomej w stanach miala samoodkurzajacy ale jej zaszlachtowal ucieknieta szynszyle i trzeba bylo wykladzine wymieniac i wrocila do tradycyjnego ;)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

golinda

Cytat: tachogti w 20 Wrz 2008, 18:30:38
my mamy Electroluxa ergospace costam costam i jest bardzo fajny :)
moja znajoma a raczej mama znajomej w stanach miala samoodkurzajacy ale jej zaszlachtowal ucieknieta szynszyle i trzeba bylo wykladzine wymieniac i wrocila do tradycyjnego ;)

bo w instrukcji jest wyraźne ostrzeżenie, że absolutnie nie może być żadnych zwierząt podczas odkurzania :)

Kasia

chcemy kupić odkurzacz, wybór jest taki ze głowa mała umieram

zastanawiamy się nad samsungiem http://www.samsung.com/pl/consumer/home-appliances/vacuum-cleaners/bagless-type/VCC6790H3B/XEO/index.idx?pagetype=prd_detail

kurde, co tu wybrać?
dobre te samsungi?


szelma

#19
Ja mam podobnego Samsunga - tylko starszy model. Bardzo jestem z niego zadowolona. Jest lekki, więc łatwo się po schodach nosi; łatwo się czyści pojemnik i filtr; dobrą siłę ssania ma i z dobrą regulacją. No daje radę :).

magdalinska

szelma a masz bezworkowy? i jestes zadowolona?
ja mam teraz bezworkowy i dla mnie to jest porazka...... przy oproznianiu go kurzy sie jak cholera, fakt, nie jest to nowy odkurzacz, moze teraz jest jakas inna technika...

Kasia

szelma dzięki :beer:

my własnie bezworkowego chcemy :)

szelma

Cytat: magdalinska w 02 Maj 2011, 16:45:35przy oproznianiu go kurzy sie jak cholera

U mnie nie zauważyłam problemu. Wyciągam pojemnik i opróżniam do kosza na śmieci, a potem opłukuję i już. A ogólnie z bezworkowego jestem bardzo zadowolona, bo nie trzeba kupować worków, wymieniać, przy wymienianiu to takie bleeee jest od kurzu i w ogóle. Bezworkowe odkurzanie to jest to.

magdalinska

a to moze teraz jest inaczej, bo ten moj worek jest szmaciany :/ i to jest masakra :/  no ale troche lat ma

szelma

A nie - w moim jest taki plastikowy pojemnik.