ODKURZACZ

Zaczęty przez bu_hoooka, 18 Wrz 2008, 17:30:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jo_miekka

Odpada z uwagi na cenę.

emcia

mam taką małą amicę workową
działa bez zarzutu i wchodzi na jedną półkę ze wszystkim

jo_miekka

To zależy jaka półka ;)
Ona chce bezworkowy. Wybredna baba.


jo_miekka

No i za mała moc ssania.

szelma

Aaa, śniły mi się te odkurzacze lol Takie wymagania, jak ta kolezanka ma, to chyba tylko w Erze ;) Takie było clou mojego snu o odkurzaczach ;)
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

jo_miekka

Cytat: szelma w 19 Wrz 2012, 11:26:27Takie wymagania, jak ta kolezanka ma, to chyba tylko w Erze

A żebyś wiedziała! I jeszcze żeby był lekki.
A, dziewczyny, ile ważą wasze samsungi? Bo mamy sprzeczne info.

mobka

Ciężkie raczej są.

jo_miekka


damka

po miesiącach wątpliwości zamówiłam swojego dysona dc 37 orgin.
jak przetestuje dam znać :)

justynaaaa2

wyciągam staroć ale muszę kupić nowy odkurzacz ;)
co polecacie?
teraz mieliśmy zelmera na wodę ale już nie chcę takiego ;) ma być mały, dobrze ciągnąć :D, mieć chowane w sobie wymienne szczotki, dość cichy - znajdę coś takiego? ten samsung o którym wtedy pisałyście nadal się sprawdza?
no i nie wiem czy ma być workowy czy bezworkowy  :knuje:

Kasia

Cytat: justynaaaa2 w 18 Lip 2013, 13:40:40ten samsung o którym wtedy pisałyście nadal się sprawdza?
sprawdza super jest
ale wyjatkowo mały nie jest, tzn mały ale sa mniejsze
i sczot chowanych nie ma
wąż i ta rura zajmują troche miejsca

my do nowej chaty chyba kerbyego kupimy :D zamiast centralnego :D

zosia2007

#112
ooo podpinam się pod pytanie justyny bo mój electrolux juz powoli wysiada

Dodany tekst: 18 Lip 2013, 12:50:30

u mnie ważne jest to żeby był cichy bo młody nadal "nie ufa" odkurzaczom ;)

wrobelek0403

justyna, ja mam ten:

http://www.zelmer.pl/dla-domu/odkurzacze/workowe/odyssey-450-0-st

mały, leciutki, szczotki male sie mieszczą, duza juz nie. jestem b. zadowolona :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kasiad

justyna ja mam ten

http://www.zelmer.pl/dla-domu/odkurzacze/bezworkowe/ceres-vc3300-0-st

bardzo fajny, w miarę cichy (odkurzam przy śpiącej J.), mały (ale wróbelkowy chyba jeszcze mniejszy)
nie ma worka (ta część, gdzie się zbiera kurz jest przezroczysta, widać, czy pełno no i można umyć)

margareta

Cytat: wrobelek0403 w 18 Lip 2013, 12:50:41
justyna, ja mam ten:

http://www.zelmer.pl/dla-domu/odkurzacze/workowe/odyssey-450-0-st

mały, leciutki, szczotki male sie mieszczą, duza juz nie. jestem b. zadowolona :)
Też mam ten. Dużo szczotek w zestawie m. in. szczotka do paneli i turboszczotka. Ładny, mały, ale ze sporym workiem, jak dla mnie mógłby lepiej ciągnąć. Poza tym ma taką gównianą blaszkę na połączeniu rury z wężem, zaczepiają się tam włosy, nitki i inne śmieci.

aniak1211

Cytat: justynaaaa2 w 18 Lip 2013, 13:40:40nie wiem czy ma być workowy czy bezworkowy
Ja polecam bezworkowy:)
Pojemnik mozna umyc.
Tylko zwroc uwage na pojemnosc,
ja mam 1.5l i po kazdym odkurzaniu mieszkania musze wyczyscic pojemnik,juz sie przyzwyczailam i w sumie to nie jest problem:D ;)

justynaaaa2

aniak1211 jak po kazdym odkurzaniu trzeba czyscic to mnie nie urzadza, bo teraz mialam ten na wode i wlasnie wkurzalo mnie to ze po kazdym odkurzaniu trzeba to wylac, plukac, wysuszyc filtr...ale to przynajmniej bylo mokre i sie nie pylilo jak bym miala taki suchy syf wywalac za kazdym razem to dziekuje bardzo ;)
W takim raz juz wiem ze chce starym dobrym sposobem workowy :D

Angie

ja mam workowy i ten worek to wymieniam rzadko, worku kupuje raz na rok, albo rzadziej  :hmm:
Justa tylko ja mam jakiś stary model sprzed 6 lat, jest ok, ale teraz pewnie są jakieś lepsze

aniak1211

justynaaaa2
Zawsze mozesz poszukac z wiekszym pojemnikiem;)
Ale jak wolisz worki to czemu nie:)

fasolka1980

ja mam ten co wrobel i margareta. Bardzo ok.

Kasia

JUSTA worki to zuo. Te pojemniki wcale takie małe nie są. Fakt ze często sie je oproznia bo po prostu widzisz ten syf a w worku jest on ukryty i nie kole w oczy. A wor jakiejś dużej pojemności nie jest. Po prostu nie widać jak jest napelniony i jak ten kurz w nim zbity.

OlaFasola

justynaaaa2, my mamy bezworkowego samsunga. W sumie wszystko super, ale nie jest cichy, poprzedni chyba elektrolux był cichszy, ale bezworkowy, moim zdaniem wygodniejszy.

justynaaaa2

no ale jakoś mam wrażenie, że jak ten syf jest w pojemniku to tak luźno sobie lata i że on jest wszędzie ;) a w worku jest zamknięty, wywalam worek i po syfie ;D no "czystszy" mi się wydaje ten workowy :hmm:

malutenka

Luźno lata tylko w pojemniku :) Ja uwielbiam swój bezworkowy, dużo mniej mnie absorbuje wysypanie syfu do kosza na śmieci i wypłukanie filtra niż pamiętanie o kupowaniu worków do odkurzacza, miałam przez 3 lata, dobrze, że się zepsuł, bo raz, że wiecznie był pełen, a worków akurat nie miałam, dwa worki są zdecydowanie za drogie jak za papierową torbę.