ODKURZACZ

Zaczęty przez bu_hoooka, 18 Wrz 2008, 17:30:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dragonfly

ja do Dysonow jakos nie jestem przekonana ;D My mamy Miele juz 5 lat i ssie jak dziki caly czas ;D

szelma

#51
Kumpel z pracy też mówi, że Miele dobre. No kurde -a ja chciałam Dysona, noooo :D.

Dodany tekst: 17 Kwi 2012, 11:36:49

Ale nie - Miele odpada, bo nie widzę w ogóle modeli bez worka. Odrzuca mnie od worków, więc musi być bezworkowy i już.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

dragonfly

Cytat: szelma w 17 Kwi 2012, 11:35:35Ale nie - Miele odpada, bo nie widzę w ogóle modeli bez worka. Odrzuca mnie od worków, więc musi być bezworkowy i już.
no to spadowa lol nie pomoge ;)
ja kiedys pozyczylam od sasiadki Dysona, zeby zobaczyc jak to dziala i to to w ogole nie ssalo, tzn. ssalo ale tak slabo, ze az sie zastanawialam, czy cos tam zle ustawilam.

szelma

Dżizas, w życiu nie kupię tego odkurzacza lol :D Nie ma bata - niech D. jedzie do sklepu i bierze cokolwiek :D.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

didi_loczek

Nasz mały żuczek Hoover powoli dogorywa, więc nas też czeka kupno nowego. Ciągnie nadal jak zły ale połamany i posklejany jest we wszystkich możliwych już miejscach. 8 lat wytrzymał :D

Pomyślałbym o tym Dysonie ale tak wkurwia mnie ich reklama, że nie kupie! Nie kupię i już lol

konwalia

moim zdaniem powinien być jak najmniejszy i największa moc
dysona nie znam, mam electroluxa 1600w, sis bosha i są ok, kiedyś miałam wilkiego zelmera i to była porażka przez ten gabaryt


szelma

Obejrzałam jeszcze inne i sama nie wiem. Są tańsze odkurzacze spełniające niektóre kryteria, ale boję się, że znowu padnie po 2 latach z kawałkiem... Chyba zostanę ze strefowym odkurzaczykiem :D Jest mały i niebieski :clean:
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!


zwierzatko_mojej_mamy

i odkurza sie nim z usmiechem ;D

ja czekam, az przegadacie temat ;) bo na razie to sie sklaniam ku samsungowi mobki/Kasi
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

#60
Hoovery są brzydkie ;). Dobra, pieprzę :D. Biorę dużego Dysona alergicznego. I jeszcze se wezmę szczotę do materaca, to wreszcie wyssie mi mikroby ;).

zwierzę, no ja właśnie miałam Samsunga i niech spada na drzewo ;). Trochę mi go żal, bo to był prezent od moich rodziców na nasze pierwsze mieszkanie w BE, ale co ja się przy nim nakurwowałam, to moje ;).

Dodany tekst: 17 Kwi 2012, 12:55:14

Nie, jednak nie wiem lol Nigdy nie kupię odkurzacza i będę z miotłą latać i już lol
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!


szelma

No, kurwa, naprodukowali tych odkurzaczy, a każdy robi co innego, a jak już robią dwie rzeczy naraz, to nie w tej kombinacji, której mi trzeba lol. Dom szybciej kupiłam niż pieprzony odkurzacz lol.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

Cytat: szelma w 17 Kwi 2012, 13:45:06będę z miotłą latać i już

i prawidłowo jak na wiedzme przystało :D  :witch:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Zzzzzz, zen :D. Jutro pójdę do sklepu i pomacam i już.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

Kasia

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 17 Kwi 2012, 13:37:16bo na razie to sie sklaniam ku samsungowi mobki/Kasi
fajny jest, szczególnie ta teleskopowa rurka i "guzik" włączania, siły ssania przy reku :)
widziałaś go na żywo? bo na zdjęciach to oni inną rurę pokazuja :knuje:

zwierzatko_mojej_mamy

#66
Cytat: Kasia w 17 Kwi 2012, 15:27:22widziałaś go na żywo?
cos Ty ;)

Dodany tekst: 17 Kwi 2012, 14:31:33

Cytat: Kasia w 17 Kwi 2012, 15:27:22"guzik" włączania, siły ssania przy reku
to uznalawalam za glupote, bo i tak zwykle odkurzam na full, ale odkad mi fran przylazi do odkurzacza i swietnie sie bawi przesuwajac w obie strony ten suwak, co doprowadza mnie do szalenstwa, bo odkurzam, jakbym miala czkawke, to stwierdzam, ze to moze byc dobre lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 17 Kwi 2012, 15:30:06to uznalawalam za glupote

no ale nie musisz się schylac gdy chcesz włączyć czy wyłaczyc odkurzacz lol
jak ci nagle coś pod rure wpadnie
wszystko pod paluchem, dla mnie rewelacja

chociaz D. był sceptyczny po powiedział że jak rura poleci to nowa bedzie kosztowała majatek a bez nowej ani rusz ;)

ja tam uwielbiam ten gadżet :D

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: Kasia w 17 Kwi 2012, 15:33:30no ale nie musisz się schylac gdy chcesz włączyć czy wyłaczyc odkurzacz
ale ja sie nie schylam ;) wlaczam i wylaczam stopa ;) zwijam sznur tez stopa lol wyszywam, ceruje, wyplatam lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tego nie przewidziałam lol lol

suegro

Cytat: szelma w 17 Kwi 2012, 12:35:35Kumpel z pracy też mówi, że Miele dobre.

Do mielenia lepszy młynek!
:D
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jo_miekka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 17 Kwi 2012, 15:36:46ale ja sie nie schylam wink wlaczam i wylaczam stopa wink

wyjęłaś mi to z ust pani

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

jo_miekka


szelma

Skonsultowałam się z Szanowną Panią Matką i dzisiaj obczaję tego małego Dysona w sklepie. Mama mówi, że jak nie mam dywanów, to mniejsze ssanie może być, a najważniejsze, żebym po 4 piętrach nie latała z kobyłą. W sumie racja.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!