ODKURZACZ

Zaczęty przez bu_hoooka, 18 Wrz 2008, 17:30:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

spoko, spoko :D tak rozmyslam głosno :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

wrobel mnie to zawsze zastanawiało i dalej nie wiem :D

szelma

Cytat: magdalinska w 02 Lip 2014, 21:39:52mnie to zawsze zastanawiało i dalej nie wiem

10 sekund w googlu i ZAWSZE zastanawiająca kwestia rozwiązana ;) Na zdjęciu widać:
http://www.cnet.com/news/samsung-teases-robotic-vacuum-cleaner-with-a-twist/
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

magdalinska

no faktycznie, ale ze mnie idiotka, zapomniałam o googlu :)

margareta

bo strefa jest lepsza od googla :D

damka

szukam dobrego ręcznego odkurzacza, coś polecacie?

wrobelek0403

ja zawsze zelmera :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska


damka



zwierzatko_mojej_mamy

a to jest reczny? :>
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

damka

no właśnie ;) też sie zadziwiłam :)

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska


ziuta

szelma, kupiłaś już robota?
ja mam iRobot roomba i kooooooocham go miłością wielką ;D genialne urządzenie! sprząta moim zdaniem bardzo dokładnie, do tego stopnia, że po przejechaniu roomby mam poczucie większej czystości niż po odkurzaniu ręcznym, dlatego kuchnię i salon sprzątam ręcznie praktycznie tylko wtedy, gdy potrzebuję efektu na już (robot jednak dobrej godziny potrzebuje, żeby tą powierzchnię wysprzątać)
tylko rozleniwia strasznie... :D u mnie roomba jeździ co drugi dzień (ale to ze względu na dzieci) i zawsze sobie obiecuję, że jak już jest tak ładnie czysto, to przejadę jeszcze mopem, ale przeważnie kończy się na tym, że nie chce mi się wiadra wyciągać lol i myję podłogi raz w tygodniu
ja polecam, ale słyszałam już z różnych źródeł, że póki co jednak firma iRobot zostawia konkurencję daleko w tyle, więc nie wiem, jak działają roboty innych firm
od kilku znajomych słyszałam narzekanie na samsunga i vilede, natomiast koleżanka, która ma iRobota też jest zachwycona, ja mogę mówić tylko o roombie i uważam, że ona działa świetnie

wrobelek0403

#215
ziuta, kusisz :D :D

Dodany tekst: 28 Lip 2014, 08:35:17

a jaki masz model??

http://irobot.pl/pl/61-roomba
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

ziuta, nie, no na urlopie nie kupowałam odkurzaczy :D A teraz czekam do sierpnia, aż mi visa zejdzie z konta ;) Oglądałam Samsungi i wyglądały fajnie - opinie tez miały pozytywne, hmm. Popatrzę jeszcze na Roomby - dzięki :)
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

ziuta

Cytat: szelma w 28 Lip 2014, 09:37:57ziuta, nie, no na urlopie nie kupowałam odkurzaczy
doprawdy?? dziwne :D
Cytat: wrobelek0403 w 28 Lip 2014, 09:34:13a jaki masz model??http://irobot.pl/pl/61-roomba
ja mam model 650, zależało mi na możliwości programowania, niższe modele nie miały
O. kupował w euro rtv agd, za jakieś 1400zł
fajne porównanie jest w testach, poczytajcie sobie choćby tu: http://www.komputerswiat.pl/testy/sprzet/roboty/2011/01/test-5-odkurzaczy-robotow.aspx
żeby nie było, mi nikt nie płaci za reklamę iRobota ;) ja po prostu zastrzegam, że nie polecam robotów sprzątających jako takich, tylko konkretnie roombę, bo a) nie sprawdzałam jak działają inne, b) narzekanie na niedokładność słyszałam wyłącznie od użytkowników sprzętu innych firm, więc skoro ja uważam, że roomba sprząta naprawdę dokładnie, to może jednak coś w tym jest (choć jak się na nią patrzy podczas pracy, to miota się jak popieprzona, bez ładu i składu :D nie jeździ po liniach prostych, tylko według jakiegoś tam swojego algorytmu)

szelma

Cytat: ziuta w 28 Lip 2014, 15:22:13ja po prostu zastrzegam, że nie polecam robotów sprzątających jako takich, tylko konkretnie roombę, bo a) nie sprawdzałam jak działają inne, b) narzekanie na niedokładność słyszałam wyłącznie od użytkowników sprzętu innych firm, więc skoro ja uważam, że roomba sprząta naprawdę dokładnie, to może jednak coś w tym jest

Dopsz, dopsz, nie pociągnięmy Cię do odpowiedzialności :D

A powiedz mi, jak to działa z wirtualną ścianą - jeśli używałabym robota na piętrze, gdzie mam schody, to muszę mu postawić ścianę, żeby nie zjechał, czy sam wyczuje, że są schody i nie ma się tam po co pchać?
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

ziuta

Cytat: szelma w 28 Lip 2014, 14:30:06
Dopsz, dopsz, nie pociągnięmy Cię do odpowiedzialności :D
uff! :D
schody rozpoznaje sam i wie, że ma się nie pchać
ten mój model ma wirtualną ścianę, ale ja nie używam, nie mam potrzeby
dół domu i tak odkurza zawsze cały, a na górze puszczam ją do jednego pomieszczenia i zamykam drzwi
albo puszczam na przedpokój i zamykam wszystkie pokoje ;D
to się przydaje jak chcesz np. odkurzyć fragment pomieszczenia albo jak masz takie miejsce, gdzie ma nie jeździć (bo kable, jakieś drobne rzeczy na podłodze, których nie chcesz za każdym razem zbierać), no albo jak nie masz drzwi ;D

szelma

Cytat: ziuta w 28 Lip 2014, 15:56:22albo jak nie masz drzwi

No nie mam na piętrze w korytarzu i na drugim piętrze w gabinecie D. - jest "przepaść" na schody. I nie wiem, czy tam nie będzie trzeba wirtualnej ściany mu postawić, hmm.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

no jakby urządzenie za 1500 zł mialo mi się zrąbac prosto w przepasc, to bym chyba postawiła sciane :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

lol No ja liczę na zdrowy rozsądek urządzenia za 350 euro :D
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

sztuczna inteligencja?? :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ziuta

eee, nie, w przepaść się nie zrąbie
ta moja bestia wszystko "widzi", nawet jak dojeżdża do mebli, to zwalnia, żeby nie przypieprzyć ;D
no kulturalnie bardzo :D