ODKURZACZ

Zaczęty przez bu_hoooka, 18 Wrz 2008, 17:30:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ishka82

ja tez mam zelmera, ale innego, polecam zelmery :)

marax

Byłam w sklepie . Weszła jakaś regulacja ue i teraz moc to Max 1500 W niby tak samo silnie ssaja jak te 2500 . Jak to sie dzieje to pani nie wie . Jej zdaniem teraz maja inna rurę lol lol

marax

Dobre opinie ma elektrolity silencer ten bardzo cichy . Ktos moze potwierdzic ?

marax

o taki http://www.ceneo.pl/24264599#tab=reviews.
Co to jest ta rumba widziałam dzisiaj jakiś niezły paten ktoś ma  ?

szelma

Mam rumbę - elve i ziuta też maja, o ile dobrze pamiętam. Kocham, kocham rumbę :D Ale normalnym odkurzaczem też odkurzam co jakiś czas.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

Kasia

Cytat: szelma w 04 Maj 2015, 13:13:04Ale normalnym odkurzaczem też odkurzam co jakiś czas.
a dlaczego?
rumba nie daje rady czy sporadycznie jak gdzieś miejscowo nabrudzone?

marax

Ktora rumbę macie ? To ma worki ? Ile czasu zajmuje jej odkurzanie ?

szelma

Kasia, mam parę miejsc, gdzie stoją rzeczy, pod które rumba nie wjedzie, a których nie chce mi się przestawiać. Poza tym niestety rumba nie daje sobie rady ze schodami ;) Z kolei za to pod łóżkiem mam czyściej teraz niż kiedykolwiek wcześniej :D
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

marax

Jaki masz model tej rumby ? Nie zapycha ci sie ? Ja mam naroznik na nóżkach i obawiam Ze pchalaby sie tam z uporem maniaka a tam jest za nisko ( wjazd w miarę wysoki ale dalej juz nisko .

szelma

Mam 650. Zapycha w sensie, że klinuje pod meblami? Mam dwa takie miejsca, o których wiem, że się klinuje, więc kładę tam coś, żeby nie wjeżdżała tam po prostu.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

Kasia

rozumiem :) no to tak to może być, bo już się przestraszyłam, że niedomaga i trzeba poprawiać ;)

szelma

Poprawiać nie, ale wszędzie nie wjedzie po prostu - za to w inne miejsca łatwiej wjedzie niż odkurzacz. Ja raz w miesiącu poprawiam katy, zakamarki, schody i listwy przypodłogowe (to rzadziej' wiadomo), a tak to rumba odkurza.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

damka

a czy ona niski próg miedzy pokojami  pokona?

szelma

Zależy jak niski. Może być tak, że wjedzie i się unieruchomi na nim. Ja ją po prostu zamykam w danym pomieszczeniu (zwłaszcza że to jej odkurzanie trochę trwa) albo stawiam jej "ścianę" (nadajnik, który udaje normalną ścianę).
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

marax

hmmm na razie kupie normalny odkurzacz bo Rozalka miałaby z nią niezłą zabawę jeżeli ona długo odkurza :)


marax

nie no leże i kwiczę "Ile czasu zajmuje Ci zazwyczaj odkurzanie? Nasz program medytacyjny składa się z kilku modułów, które możesz ze sobą łączyć, aby łatwo dostosować go do czasu sprzątania. Zacznij odkurzać i oczyść swój umysł słuchając naszego programu medytacyjnego. Program ,,Clean Your Mind" znajdziesz na iTunes, Spotify i SoundCloud. Oczywiście "

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

A jak Wasze romby radzą sobie z ciemna powierzchnia? Już mieliśmy kupic, a tu przeczytaliśmy, ze maja problemy i blokują sie na ciemnych dywanach, we wzorki, paski. Na naszym dywanie w salonie sa ciemne wzory i jak miałaby ich nie rozpoznać to lipa.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

#269
http://m.morele.net/product/details/282841/1 ja uwielbiam ten odkurzacz przy sierściuchach zbiera absolutnie wszystko

malutenka

#270
.

marax

#271
kupiłam ten ultrasilencer elektrolux ciągnie super i jest 50% cichszy niż mój ostatni. Na najmniejszych obrotach praktycznie bezgłośny.


nionczka

Fajny. Ja tez mam odkurzacz eletroluxa i bardzo podoba mi sie w ńiim długi kabel. Podłączam w jednym pokoju na gorze, odkurzam gore i schodze na dół, całe schody daje radę odkurzać bez przelaczania. Niby taka prosta rzecz, a jakie ułatwienie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Andźelina

#274
Ja od dawna używam odkurzacza Electrolux http://odkurzacze.fajnedobre.pl/producent:electrolux.html . Wcześniej miałam Zelmera, ale nie byłam z niego zadowolona. Electrolux służy mi już 6-7 lat i działa jak nowy ... wiadomo nie wygląda jak nowy, bo jest poobijany tu i ówdzie. Kupując odkurzacz trzeba zwrócić uwagę , aby miał filtr antyalegriczny.
Andźelina