Dieta Dukana - nasze przepisy i pomysły

Zaczęty przez effik, 06 Lip 2010, 20:21:58

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Angie

czy effik zrobiła racuchy?  :bra:

emcia

Cytat: claridad w 15 Lip 2010, 21:12:18
fajnie, że smakowało :) a w ogóle to effikowi nalezy się miliard piw za ten watek :D
a kto namawiał, no kto? ;)

effik

#127
Cytat: claridad w 15 Lip 2010, 22:25:41
effik a jak  smażyłaś/piekłaś te racuchy? bo mój teflon to taki bardzo se jest :(

clari, ja też mam taki se i widzę teraz, że w wypaśną patelnię muszę zainwestować :D więc tak: najpierw próbowałam na pergaminie w piekarniku. dobre było, ale trochę za suche i się ofkors przyklejało.
a potem pojechałam po patelni tymi kilkoma kroplami oleju na ręczniku papierowym i dało radę :)

dragon :thumbup:

ps albo mnie oczy mylą, albo kilo w dół. ale pewnie mi przybędzie po południu :mocking:
moja waga nadal mi robi wałki i pokazuje mi absurdalne wyniki na początek :crazy:

Dodany tekst: 16 Lip 2010, 07:04:15

Cytat: Angelos w 15 Lip 2010, 22:55:44
czy effik zrobiła racuchy?  :bra:

zrobiwszy i doniósłszy, że pyszne :)

emcia :bighug: :beer:

Angie

effik  :jupi: :jupi:  robiłaś z mąką czy otrębami?

effik

#129
Cytat: Angelos w 16 Lip 2010, 08:56:01
effik  :jupi: :jupi:  robiłaś z mąką czy otrębami?

z otrębami, nie wyhaczyłam póki co kukurydzianej nigdzie. Ale to ciasto jest samo z siebie dość gęste, podejrzewam, że nawet bez by się udało. choć na razie tylko podejrzewam ;)
Angie, czy ty pisałaś, że jesteś w 1/1, dobrze pamiętam? bo nie mam chwilowo czasu przegrzebywać wątku, choć to tylko 6 stron :D

Dodany tekst: pią, 16 lip 2010, 08:04:52


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Angie

effik 1/1 :)  I jak nie oszukuje to waga leci. Ale zdarzają się zastoje kilkudniowe.
Chudne skokowo. Wkurza mnie to, bo mój mąż codziennie waży mniej, a też jest 1/1  :zly:

effik

ech, z tymi mężami to ciężko mamy :D

ja się obawiam jednego. że nie będzie widać zmiany w ciele, tylko na wadze. Angie, claridad, jak to u was jest? widać różnicę? u mnie póki co po 4 kg nie bardzo. no ale skoro większość osób nie wierzy, że mi przybyło tyle ile przybyło...

Angie

effik już masz 4 kg  :padam:  to super Ci idzie  :bravo: :bravo:

ja nie umiem ocenić czy widać. Chyba trochę tak, ale ja dalej mam sporą nadwagę,
więc jakoś rewelacyjnie nie wyglądam. Ubrania na pewno są dużo luźniejsze, niektóre już nie do noszenia.

effik

Cytat: Angelos w 16 Lip 2010, 10:30:45effik już masz 4 kg  padam  to super Ci idzie  bravo bravo


niecałe, Angie. Ale 3 są z fazy uderzeniowej, więc jak widzisz, nie baudzo mi idzie;)
poza tym nadal nie wiem, na ile mi waga oszukuje i czy to nie kłamstwo, bo owszem, do jednej kiecki weszłam, ale zmian po innych ubraniach i na ciele nie widzę ;D

szelma

D. też już 4 kg, ale nie widać po nim zbytnio, niestety. Boję się, że straci motywację przez to. Dobrze, że przynajmniej na wadze widać różnicę.

effik

#135
Angie, a z jaką częstotliwością się ważysz? ja chyba zacznę raz w tygodniu, bo mi motywacja spada ;)

Dodany tekst: 16 Lip 2010, 09:35:08

Cytat: szelma w 16 Lip 2010, 09:33:12
D. też już 4 kg, ale nie widać po nim zbytnio, niestety. Boję się, że straci motywację przez to. Dobrze, że przynajmniej na wadze widać różnicę.

ładnie :)
a na czym mu zależy, na brzuszku? to niech porobi ośmiominutówkę na brzuch raz dziennie :) ale po skończeniu fazy uderzeniowej.

Angie



Angie


sonja

#139
Albo ta dieta jest świetna, albo moja waga kłamie, albo moje ciało jest jakieś głupie, w każdym razie dziś pokazuje kg mniej niż wczoraj rano  :crazy:

Dziś mi się nie chce gotować, będę jeść ryby ;D Może uda mi się do nich przekonać ;D

szelma

No niby pierwszy dzień białka to największy szok, więc 1 kg to możliwe. D. też stracił 1 kg po pierwszym dniu.

effik

Cytat: sonja w 16 Lip 2010, 10:13:09
Albo ta dieta jest świetna, albo moja waga kłamie, albo moje ciało jest jakieś głupie, w każdym razie dziś pokazuje kg mniej niż wczoraj rano  :crazy:

Dziś mi się nie chce gotować, będę jeść ryby ;D Może uda mi się do nich przekonać ;D

to jest możliwe, sonja. wiesz, twój organizm próbuje ci powiedzieć: "what da fuck?!" :D

sonja

#142
Mi się nie chce wierzyć, bo ostatnio jadłam bardzo dużo białek, więc w sumie mały szok. Ale niech tak będzie, niech się szokuje :D


Angie


mobka

Cytat: effik w 16 Lip 2010, 08:03:42ps albo mnie oczy mylą, albo kilo w dół. ale pewnie mi przybędzie po południu mocking

Po poludniu to kazdy zlowiek wazy wiecej. Dlatego zawsze powinno sie wazyc o tej samej porze, najlepiej rano zaraz po wstaniu.

effik

Cytat: mobka w 16 Lip 2010, 11:09:58
Po poludniu to kazdy zlowiek wazy wiecej. Dlatego zawsze powinno sie wazyc o tej samej porze, najlepiej rano zaraz po wstaniu.


ale wtedy się człowiek podnieca, że udało się schudnąć lol

mobka

Taaa, albo jak sie zwazysz rano i popoludniu staniesz znow na wadze, to sie dolujesz, ze przytylas :P

sonja

Eee nieprawda wczoraj przed snem ważyłam tyle samo co rano :D
Pierwszy raz w życiu mi się chyba zdarzyło. A serio to faktycznie trzeba się ważyć tylko rano bo jest to najbardziej miarodajny wynik :)

effik

a czemu rano jest najlepszy? czy możecie mi tutaj zapodać naukową teorię? :D

zjadłabym ciastko czekoladowe :D może zrobię takie ;)
http://dukanforever.blogspot.com/2010/07/chrupiace-ciasteczka-czekoladowe.html

sonja

effik na mój chłopski rozum jesteś na czczo, a popołudniu to zawsze się już coś zje, nie każdego dnia tyle samo więc i wyniki szaleją ;D