Aktualności KINOWE

Zaczęty przez salsa, 14 Gru 2008, 18:24:04

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

wrobelek0403, odkąd wróciłam do pracy mam z tym problem ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

wrobelek0403

ha, kolezanka dzis zadzwoniła zebysmy poszły w przyszłym tygodniu :D to szukam co grają :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

suegro

Ja nie chodzę ostatnio. Wolę leżeć na kocyku z książką w tym czasie.
Inna sprawa, że nic mnie nie przyciągnęło na tyle by pójść.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jo_miekka


golinda

mnie też latem nie ciągnie do kina :)

malutenka

Cytat: wrobelek0403 w 21 Cze 2016, 21:27:56bo ja tu wlazłam sprawdzić, co polecacie
Gdzie jest Dory - sequel do Gdzie jest Nemo lol
Nie ma nic do sierpnia. Ani z filmów normalnych ani moich.

ishka82

Cytat: malutenka w 22 Cze 2016, 13:07:14Gdzie jest Dory - sequel do Gdzie jest Nemo lol
się śmiej, Niuśka już jęczy, że chce iść :P :D

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jusia

Zjednoczone stany milosci...hmmm...drobiazgowo oddaja klimat koncowki lat 80-tych w Polsce,Cielecka i Chyra ciekawa para biorac pod uwage ich prywatne zycie...smutny,szary film z pretensjami
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

wrobelek0403

jesienią czekam na: Beksińskich, Sługi boże i Bridget Jones3 :D Na to ostatnie jestem już umowiona z kolezanką :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jo_miekka

Był ktoś na nowym Almodovarze?

malutenka

Jason Bourne - był dobry jak wszyscy i fanką jestem.
Now you see me 2 - równie dobrze mogłoby nie być, oglądałam tylko dla Jessiego Eisenberga
W ferworze bezrobocia i zmian pracy przegapiliśmy Star Treka :(

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: wrobelek0403 w 06 Wrz 2016, 21:02:52Bridget Jones3  Na to ostatnie jestem już umowiona z kolezanką
nie podejrzewałam, że ktokolwiek na to czeka lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

malutenka

A czekam na "Doctor Strange" bo Marvel, czarodzieje i Benedict Sherlockowy <3

jusia

A ja chetnie obejrze Bridget z uwagi na poprzednie ;) bylam wtedy mloda ;)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

tez się chce na Bridget wybrać lol

golinda

nikt nie był na Smoleńsku? lol

malutenka

Cytat: golinda w 07 Wrz 2016, 08:40:20
nikt nie był na Smoleńsku? lol
dzisiaj są bilety tansze bo środa. Jutro pierwsze recenzje :D

golinda

jutro jeszcze nie, trzeba ochłonąć po takim dziele
ja nadal nie jestem w stanie napisać recenzji "Saszeńki". Po Smoleńsku nie podniosłabym się ze 2 tygodnie lol

malutenka

#2420
Ja już mam pomysł na sequel.
"Lech żyje, jest więźniem na Syberii. Zginął Jarosław,a pod niego podszył się zły brat bliźniak Putina. Antoni M. wyrusza na wyprawę po Lecha uzbrojony w kapelusz i pejcz. Po drodze spotyka seksowną Beatę,która sprawi mu wiele uciech,ale i kłopotów"

golinda

Przykro mi, ale nie przebiłaś pojawienia się duchów oficerów zabitych w Katyniu, którzy czekają na duchy ofiar z tupolewa...

To mnie powaliło na kolana. Nie mogę wstać. Nie wierzę, że ktoś wpadł na tak popierdolony pomysł...

malutenka

Cytat: golinda w 07 Wrz 2016, 09:25:03Nie wierzę, że ktoś wpadł na tak popierdolony pomysł...
ktoś scenarzyście powiedział, że teraz mlodzi lubią fantastykę, pomyślał, że jak doda duchy to będzie hit jesieni.

golinda

Cytat: malutenka w 07 Wrz 2016, 09:28:46
ktoś scenarzyście powiedział, że teraz mlodzi lubią fantastykę, pomyślał, że jak doda duchy to będzie hit jesieni.


aaaaaaaaaaaaa lol lol

a nie powiedzieli mu, że młodzi lubią seks w kinie? lol mógłby dodać orgię w samolocie
albo, żeby nie oczerniać POLEGŁYCH, mógłby nakręcić orgię Putin-Tusk i rosyjskie dziwki

szelma

Dobrze, że fala popularności wampirów już trochę minęła lol
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!