Aktualności KINOWE

Zaczęty przez salsa, 14 Gru 2008, 18:24:04

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

golinda

W mediach rosyjskich i ukraińskich była mowa o tym filmie i ciężko nazwać to li tylko recenzją.
Ale my się tak lubimy babrać w historii, w naszym uciemiężeniu, martyrologii, w ciemnościach i potwornościach.

szelma

Nie wiem, czy grają w PL, ale jeśli tak, to polecam Oasis: Supersonic. Co prawda nie jest to pełna historia Oasis, bo skupia się na początkach i kończy tym wielkim koncertem w Knebsworth. Fajnie pokazuje relacje między Liamem i Noelem, no i wartość nostalgiczno-sentymentalna nie do przecenienia :)
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

salsa

BYłam na dziewczynie z pociągu i nie wiem w sumie, chyba spodziewałam się czegos więcej, ale obejrzeć można, nie czytałam książki ale po obejrzeniu już raczej nie przeczytam
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zwierzatko_mojej_mamy

a my się wybieramy dzisiaj na księgowego ;D już się jaram, trailer wygląda obiecująco, jak filmy akcji z dawnych dobrych czasów :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

salsa, jak gadałam ze znajomym kinomanem, to ksiązka jest super i rezyser "nie udzwignął tematu". Moja mama tez jest ksiązką zachwycona, filmu nie widziała.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

wrobelek0403, wiem, ze ksiązka jest dużo dużo lepsza , wiele osób mi to mówiło, ale powiem Ci, ze to historia z tych co to czyta się / oglada raz - teraz jak już wiem jak to się konczy to nie wiem czy by mi się chciało czytać, zwykły kryminał
biorąc pod uwagę jak mało mam czasu na czytanie książek to wolę coś, czego jeszcze nei znam :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

wrobelek0403

a to rzeczywiscie.

ja sobie ksiązke pozycze, na film sie raczej nie wybieram. wole Księgowego i Jestem mordercą :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

właśnie miałyśmy isc na Księgowego, ale był o 18 ( to było za wcześnie dla Karoliny) albo o 21:30 (to za późno dla mnie ) - wiec padło na dziewczynę ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

wrobelek0403

ja z kolei czekam na Jackie. Niestety na razie cisza o polskiej premierze :/
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

a była któraś na Trollach? to pytanie bardziej do tych z dziećmi... :)

malutenka

Obejrzałam Doctor Strange i daję dużego plusa, szczególnie po Avengersach, które ssały i po Suicide Squat, które było chłamem bez ładu i składu, DC powinno przestać ekranizować swoje komiksy, nic z tego dobrego nie wychodzi.
A zainteresowana jestem filmem Jestem mordercą" bo sprawa Marchwickiego była dla mnie strasznie ciekawa, tyllko nie mam pojęcia po co tego Adamczyka tam dali.

zwierzatko_mojej_mamy

a ja znów zakochana w benie afflecku i całym filmie :D cudowne oldschoolowe kino szpiegowskie/akcji, bondo-bourno-podobne, z normalną fabuła ino lekko naciągniętą, jak na obecne standardy, strzelanki, agencje rządowe, sztuki walki bez bajerów, bez laserów, bez szalonych efektów specjalnych, nie, żeby to było wielce ambitne, ale lużny fajny film, jak za dawnych dobrych czasów :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

#2462
zwierzatko_mojej_mamy, cudnie :D bo sie wybieram :D

malutenka, ja bym rez chciała, widziałam zwiastuny i były fajne.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 05 Lis 2016, 18:34:46
a ja znów zakochana w benie afflecku i całym filmie :D cudowne oldschoolowe kino szpiegowskie/akcji, bondo-bourno-podobne, z normalną fabuła ino lekko naciągniętą, jak na obecne standardy, strzelanki, agencje rządowe, sztuki walki bez bajerów, bez laserów, bez szalonych efektów specjalnych, nie, żeby to było wielce ambitne, ale lużny fajny film, jak za dawnych dobrych czasów :D

Księgowy?

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

ja chce na "światło między oceanami", juz jestem wstępnie umowiona z kolezanką :) pewnie bedziemy ryczec jak bobry.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

byłam na "Przełęczy ocalonych"

Extra! Wysokie noty na filmwebie zasłużone :)

jusia

Byłam na Zwierzętach Nocy...poruszył mnie ten film, dziwny trochę...a później poczytałam o reżyserze Tomie Fordzie, fajny facet,ma męża i syna...którego rodzicami są dwaj mężczyźni.. jak to jest możliwe ;) ???
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

wrobelek0403

jusia, no cóz, mogłaby tu wszcząc dyskusje, ale mi sie nie chce :D

a filmem mnie zaciekawiłas.

Ja byłam wczoraj na Swietle miedzy oceanami. Zryczałam się na koniec okropnie. Smutny, piekny, z dylematami. No, podobał mi sie.

A jutro ide na Jestem mordercą.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Cytat: jusia w 20 Lis 2016, 22:31:30ma męża i syna...którego rodzicami są dwaj mężczyźni.. jak to jest możliwe  ???

Hm?
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

jusia

Nie rozumiem Waszego zdziwienia moim zdziwieniem,zalozylam ze tylko jeden jest naturalnym ojcem (no bo chyba obaj nie moga)...ale jesli adoptowali obaj obce dziecko,bądź drugi adoptował dziecko pierwszego to wszystko jasne i faktycznie nie mam sie czemu dziwic
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

jusia

"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

szelma

Mnie zdziwiło pytanie. No oczywiście, ze nie ze jedne urodził, ale przecież mogli mieć surogatkę albo adoptować po prostu. Co tu dziwnego?
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

jusia

Z zalinkowanego artykulu wynika,ze mogłaby być surogatka i dwóch ojców...w sumie nic dziwnego z medycznego punktu widzenia
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

ddu

a widziałam, że gadałyście o Wołyniu (tak sobie nadrabiam po trochu)
mną film wstrząsnął
i nie jest dla mnie filmem o mordach wołyńskich, Wołyń jest dla mnie pretekstem, tłem
natomiast spirala nienawiści, nacjonalizm, napuszczanie na siebie sąsiadów, kt. przed chwilą wspólnie bawili się na weselu, a teraz bez mrugnięcia okiem wbijają sobie widły w plecy, kazania kapłanów pełne nienawiści
Ukraina, kt. musi wstać z kolan...
jakie to podobne do tego, co słyszymy w TV...

i ten chłopiec tak podobny do mojego Stefka! pół nocy śniłam, że niosę go na rękach przez las, że nie mam już sił, a nie mogę znaleźć bezpiecznego miejsca...

oczywiście za dużo przemocy jak dla mnie, nie wiem, po co pokazywać rozrywanie przez koniec itp