Przygotowania sunflowerki :-)))))))

Zaczęty przez sunflowerka, 12 Lut 2009, 16:43:51

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

sunflowerka


szelma


tachogti

Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

sunflowerka

#78
szelma weż mnie nie denerwuj bo ja mam problemy z żołądkiem ostatnio :P :spank:

Osz kurde, ale powiem wam stanęłam w opozycji do 4 innych par, mam przechlapane. A to pioro to już jest mega hit :mocking:

Dodany tekst: 24 Cze 2009, 21:58:50

tachogti dobre dobre :beer: :beer:

tachogti

sunflowerka :beer: :beer: :beer: walcz i nie daj sie :D

a ten asparagus przy kleczniku zabija lol lol lol ale pioro swoja droga tez  :rotfl:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

sunflowerka

Cytat: tachogti w 24 Cze 2009, 22:00:40
sunflowerka :beer: :beer: :beer: walcz i nie daj sie :D

a ten asparagus przy kleczniku zabija lol lol lol ale pioro swoja droga tez  :rotfl:
Niom dzięki za wsparcie. Naprawdę nie rozumiem dlaczego ci ludzie chcą psuć taki piękny kościół tak tandetnym wystrojem.
A ja mam taka delikatną sukienkę, pasowałabym tu jak kwiatek do kożucha.
W ogole czy mi się wydaje , czy pokrowce na krzesła już nie są przypadkiem pase?

zwierzatko_mojej_mamy

sunflowerka oj  :P

co do pokrowcow to ja nie wiem, bo nie mialam ;) jakos nikt nie pomyslal - moze to i lepiej? :>
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

sunflowerka

#82
zwierzatko_mojej_mamy a ty mialas bardzo podobny kościol i pamietam, ze chyba bardzo skromną dekorację o ile w ogole. Z resztą wolę już zeby nic nie bylo, nawet dywanu, jak ma być taka meksykanska yyyy masakra.... :padam:

Dodany tekst: 24 Cze 2009, 22:22:03

http://www.czeladz.pl/spacer/spacer.php?pan_id=1123-1002-0001

to jest kosciol , mozna obejrzeć w 3d, czy jakoś tak. Krzesła myślę, ze są ok (te przy oltarzu) po co jeszcze je przybierać?

zwierzatko_mojej_mamy

#83
sunflowerka ja mialam bardziej zloty kosciol :D

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


mialam tylko co 3 lawke mala wstazke i kwiaty pod oltarzem i tyle ;)

Dodany tekst: 24 Cze 2009, 22:47:40

sunflowerka aha i krzesla przy oltarzu to bardziej takie byly jak krzeslo portiera z muzeum, ale jakos tak mi to nie przeszadzalo ;D jak zobaczylam proponowana przez kwiaciarnie "brame"  :rotfl: :rotfl: oparta o pierwsze dwie lawki przy wejsciu to padlam i nie powstalam ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

justynaaaa2

sunflowerka te kwiaty są sztuczne ??? wyglądają jakby były  :padam: koszmar
a nawet jeśli nie są sztuczne to jest ich zdecydowanie za dużo  :crazy:
pokrowce na krzesła są jak najbardziej ok, ale może niekoniecznie w takim wykonaniu ;) no chyba, że krzesła są jakieś ładne to wtedy może i to zbyteczne, ale ostatnio stroiłam taki kościół, że krzesła były jednym słowem paskudne i nieubrane wyglądały jak  :bad: a kościół był dosyć nowoczesny i cała aleja była w delikatnym tiulu, płatkach róż i świecach - sama byłam zaskoczona efektem ;)
twój kościół jest dosyć bogaty, jednak uważam że przejście jest na tyle szerokie, że coś tam by się mogło znaleźć, ale co kto lubi ;)
na pewno bym dała kwiaty pod ołtarzem a reszta to już wedle uznania ;)
jest was tyle par, że ze spokojem moglibyście się złożyć na jakąś fajną dekorację, która by tylko delikatnie podkresliła urok kościoła, ale nie tak kiczowatą jak na zdjęciach  :blush: walcz kochana, walcz  :P
to jest deko z kościoła czy przez jakąś firmę załatwiona? i jesli można wiedzieć jaki jest koszt tego czegoś ;)

magoo

wow  :padam: piknie   

sunflowerka u was ksiądz się zgadza na taki rzeczy?? Bo w parafii moich rodziców proboszcz mówi zawsze, że kościół to nie cyrk i on zezwala tylko na skromne dekoracje (czyli takie, które wykona pani strojąca kościół zawsze ;) )

callja

Matko złota, walcz, dziewczyno, bo ta dekoracja to jakas teksańska masakra piłą mechaniczną... I pozostałe pary się na to godzą ??? !!! Wierzyć mi się nie chce... Może faktycznie warto pokazać księdzu, co za operetkę w połączeniu z Połomskim zaplanowały inne pary :padam: :padam: :padam:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

sunflowerka

Hm jak załatwialiśmy termin u księdza to nie było mowy o żadnych dekoracjach. Ale w międzyczasie zmienił się proboszcz i zmieniły się obyczaje.
Tę dekoracje wymyśliła jedna para i oni się tym zajmują. Koszt nie wiem jaki jest, ale robi to wynajęta firma dekoratorska.
Kwiaty sztuczne tak jak widać, bo za żywe wyszło coś ponad 1000zł i reszta par nie chciała się zgodzić.
Tzn kościol na 100% nie będzie tak przybrany , bo ja się na to nigdy nie zgodzę. Nie widzę powodu dlaczego mam ustępowac ogołowi. W koncu ja też biorę ślub raz w życiu.

Zaproponowałam im skromniejszą dekorację, może np. jedna róża przypięta do ławki lub jakiś mały stroik. Oczywiscie tylko żywe kwiaty. Niestety moja propozycja została chyba zlekceważona. Czekam jeszcze na odpowiedź, naradzają się, bo oczywiście rozchodzi się o koszty.
Co do ołtarza to kwiaty będą zakupione przez kościelnego i na to poszła osobna składka (100zł od pary).
Co do tych pokrowców to podobają mi się, ale w nowoczesnych kościołach. Do tego moim zdaniem nie pasują. A w ogole to zlewaja sie na zdjęciach z sukienką. Ja nie mam balowej sukni, wiec byłoby najpierw krzesło, a potem ja. A taka kolejność mnie zdecydowanie nie zadowala.


effik

śliczności! najlepsze są te zwisacze przy ławkach  :rotfl: :rotfl:
dobra, nie denerwuję cię, walcz, bo to jest  :bad: :bad:
3mam kciuki!!!

a jak tam postępy stylizacyjne? :)

sunflowerka

#89
o ja mysłalam o czymś takim:
http://www.decorado.pl/main/picture.php?f=pict_max&i=001069

Jak macie jakieś zdjęcia małych stroików przy ławkach to mi podeślijcie. Muszę mieć argumenty.
Kiedyś widziałam na ślubie bardzo ładny stroik z frezji w takiej fiolce z wodą. Stroiki były co 2 czy nawet 3 ławka.  Dokładnie w tym kościele i wyglądało to ślicznie.

Dodany tekst: 25 Cze 2009, 08:10:47

Cytat: effik w 25 Cze 2009, 07:55:36


a jak tam postępy stylizacyjne? :)

a nic się nie dzieje ciekawego, ale chodzę za butami i może niedługo coś kupię

justynaaaa2

sunflowerka kurde no ale jak się podzieli 1000zł. na 5 par to wychodzi 200 zł. czy to aż tak dużo  :hmm: no nie wiem, może ja mam inne podejście do dekoracji ;)
na dziwnych ludzi trafiłaś, tzn. z dziwnym gustem ;D
w życiu bym nie chciała mieć ślubu w czymś takim  :blush: prędzej bym zmieniła kościół, jeśli by się nie dało rady dogadać z tymi ludźmi ;) zrób wszystko, żeby się tego pozbyć  :pray:

cumberland

sunflowerka teraz dopiero widzę jakie to szczęście, że byliśmy jedyną parą w kościele .....
ehh..trzymam mocno kciuki ;) i piwko na złagodzenie nerwów  :beer:

sunflowerka

No i kupa. Co za ludzie. Wielka obraza majestatu. Ja się jedyna wyłamałam , reszta chce te badziewne dekoracje. Teraz są obrażeni i odwołali wszystko, bo albo taka jak oni proponują albo żadna.  :headbang: :headbang: :headbang:

yoy

To już chyba lepiej żadna... Więc nie martw się, bo może to i lepiej.... :)

didi_loczek

sunflowerka moim zdaniem tak lepiej, tamta dekoracja była okropna, z resztą dziewczyny już to pisały
Ja też nie miałam żadnej dekoracji (nie licząc kwiatów pod ołtarzem), było super. Kościół jest sam w sobie śliczny bo stary i bogato zdobiony.
Inne pary chciały dekoracje ale my się absolutnie nie zgodziliśmy i ci co chcieli ja mieć ustawiali ją tuż przed swoją mszą :)

effik

I dobrze, że żadna. Zatrudnij ze dwie kumpele i przypnijcie róże do ławek cichaczem, niewielkim kosztem :D

justynaaaa2

sunflowerka i kij im w oko ;) w tym wypadku żadna to całkiem niezłe wyjście :)
a kwiaty pod ołtarzem pewnie i tak jakieś będą, więc pusto nie będzie ;)

zosia2007



sunflowerka

#99
Dobra zmiana tematu. Obiecałam pokazać moje butki, które kupiłam awaryjnie na zmianę. Niestety niewygodne. Cholery uciskają mi przednią część stopy. Mnie to chyba jakieś fatum ostatnio prześladuje. :zly:

Ale dziś załatwiliśmy wreszcie USC i świadectwa chrztu. Jeszcze tylko protokół i formalności mamy z głowy.
Moj przyszły mąż cały dzień się chwali, że tanio kupił żonę, jedyne 84 zł :mocking: