Przygotowania sunflowerki :-)))))))

Zaczęty przez sunflowerka, 12 Lut 2009, 16:43:51

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bagietka12

Cytat: effik w 12 Lut 2009, 19:55:37
bagietka12 tobie życzymy tego samego :)  :friends:

dzieki :)

w niedziele targi slubne :) a potem obaczymy :D

elve

#26
my mieliśmy ozdobę z wikliny i drobnych białych kwitów na masce i oczywiście kwiatek w wazoniku:
(niestety niewiele widać, ale teraz nie mam dostępu do lepszych zdjęć)
http://picasaweb.google.co.uk/lh/photo/3Z3zc-j1tCynLn4sUfqz6A?authkey=nm_I_To_A8U&feat=directlink

garbusów nie można za bardzo ozdabiać, one są ozdobą samą w sobie
płaski bukiet na masce, biały+brąz

twój bukiet z tymi obłędnymi zieleniami!


cumberland

#28
Cytat: sunflowerka w 12 Lut 2009, 19:32:14
cumberland nic nie widać :P

Dodany tekst: czw 12 lut 2009 19:32:48 GMT-1

Właśnie

;D ano nie widać za bardzo  :hmm:

ale przesłanie jest takie, że tam są raptem dwie wstążki ułozone w kształcie V idące od środka maski do przedniej szyby i wsio
ja bym jeszcze dała małe wstążeczki na klamki

poglądowo wstążkowo znalazłam jeszcze takie
choć ja wywaliłabym z nich całą zieleninę ;)

Dodany tekst: czw 12 lut 2009 22:23:02 GMT-1

...

Dodany tekst: czw 12 lut 2009 22:27:03 GMT-1

...

sunflowerka

Ale ja chcę mieć zielsko, wstazki mi sie kojarzą z tymi dekoracjami co były parę lat temu - msie/obrączki+wstazka. No awersję przez to mam.

Dodany tekst: 12 Lut 2009, 22:30:00

o przypomnialo mi sie , ze mam jeszcze w jakiejś gazecie dekoracje garbusa, idę zeskanować

cumberland

a mnie się kojarzą z minimalistyczną elegancją ;)
no ale jak chcesz zielsko to bedzie zielsko ;D

elve

sunflowerka dlatego sugeruję płaski bukiet na masce i kwiatka w wazoniku (chyba że nie masz wazonika)

ładnie by wyglądała wiklina + jasne kwiaty (białe?)

sunflowerka

#32
Cytat: elvelve w 12 Lut 2009, 22:31:57
sunflowerka dlatego sugeruję płaski bukiet na masce i kwiatka w wazoniku (chyba że nie masz wazonika)

ładnie by wyglądała wiklina + jasne kwiaty (białe?)


jaki wazonik?

Dodany tekst: 12 Lut 2009, 22:42:15

białe kwiecie to jest poki co moj typ :thumbup: szukam potwierdzenia czy ja dobrze myślę. A może ktos wpadnie na lepszy pomysł,, ktory oczywiście przypadnie mi do gustu.

Dodany tekst: 12 Lut 2009, 22:42:53



Dodany tekst: 12 Lut 2009, 22:49:32


martullek


elve

sunflowerka starsze modele garbusów miały przy kierownicy wazonik ;)

serduszko mi się osobiście podoba :)

effik

sunflowerka, skontrastuj z pomarańczem i zrób biało-zielone - ale będzie czad :)
mogą być w kształcie serduszka :)

sunflowerka

martullek dzięki. Twoja tez przepiękna :jejeje: :jejeje:

katgoli

sunflowerka....sliczna ta Twoja suknia....rowniez Twoje pomysly mi sie podobaja i zazdroszcze garbusa  ;) moj maz sie upiera ze chce jechac do slubu mojego dziadka fiatem 125p bo dla niego tak nostalgicznie :crying:

szelma

katgoli, heh, mój D. chce jechać do ślubu swoim Citroenem BX, który w tym roku kończy jedynie 17 lat... Bo on go kocha bezgraniczną miłością, żaden samochód dostępny w mojej rodzinie mu się nie podoba, a płacić za wypożyczenie nie chce. A najchętniej to by pojechał Citroenem DS - to to jeszcze spoko, bo to stylowe autko, ale naszym jechać mi się za bardzo nie uśmiecha... Ale co zrobić - faceci i ich samochody, ech  :stupid: Także też zazdroszczę garbusa!  :crying:
Poza tym dalej nie mogę napatrzeć się na Twoją suknię, sunflowerka - przepiękna jest!  :bravo:

justynaaaa2

jeśli chodzi o kolorystykę to ja bym zastosowała tutaj te 3 kolory: biały, pomarańczowy i zielony (z przewagą tej soczystej zieleni) i tak:
na garbusa dała coś biało zielonego a do wiązanki może jakiś element pomarańczu by się przydał, wtedy byłoby nawiązanie do całości  :hmm:
garbusy są fajne same w sobie, więc dekorację bym dała jakąś minimalistyczną, ale jednocześnie lekko zwariowaną i podkreślającą charakter auta a wiązankę hmmm... a może zamiast wiązanki, jeden kwiat np. strelizia jest pomarańczowa http://images.google.pl/images?ndsp=18&um=1&hl=pl&lr=&q=strelizia&start=0&sa=N
albo coś z gerberami np. na auto białe gerbery a do wiązanki pomarańczowe  :hmm:
a może zrobić takiego hawajskiego/hipisowskiego garbusa, mam zdjęcie ale w formie papierowej a nie mam jak zeskanować  :crying: generalnie na całym boku na wysokości klamek zwisa długa trawa i tylko na górze są przyczepione jakieś kwiatki kolorowe :) nie wiem czy coś można skumać z opisu, ale właśnie taki hawajski, kolorowy styl pasuje mi do tych aut  ;)
ale się rozpisałam  :blush:
ale np. taka pomarańczowa wiązanka (nie mówię, że identyczna, bo można tam dać zamiast zółtych frezji białe i jeszcze ciut zielonego soczystego) też fajna:

katgoli

justynaaaa2 bardzo prosze zajrzyj rowniez do mojego watku szukam rowniez bukietu

elve

justynaaaa2 a co myślisz o połączeniu wikliny (czyli brązu) i białych kwiatów?
muszę odszuać naszą dekorację....

sunflowerka

#42
justynaaaa2 Strelizia jest cudowna  :jejeje: :jejeje:
Z resztą wszystkie twoje pomysły jak dla mnie bomba :thankyou:

Dodany tekst: sob 14 lut 2009 09:29:00 GMT-1

Cytat: katgoli w 13 Lut 2009, 11:19:58
sunflowerka....sliczna ta Twoja suknia....rowniez Twoje pomysly mi sie podobaja i zazdroszcze garbusa  ;) moj maz sie upiera ze chce jechac do slubu mojego dziadka fiatem 125p bo dla niego tak nostalgicznie :crying:

No co ty, głupia nie becz. Fiat 125p też jest super, taki kultowy. Nawet widziałam w internecie kilka stron z ofertą wypożyczenia takiego do ślubu. A wy tu macie za friko, tylko się cieszyć.
My też naszego garbuska mamy od rodzinki. Raczej nie zdecydowalibyśmy się wypożyczać, bo teraz musimy trochę się hamować  z wydatkami.

oliwka221

sunflowerka,Twoja suknia jest po prostu oszałamiająca.Uwielbiam takie! Czekam na jej fotki już na Tobie!

sunflowerka

oliwka221 Dzięki serdeczne. Nad zdjęciami jeszcze pomyślę. Moze uda się coś załatwić.


A opowiem wam jaka historia mi się wczoraj przytrafiła. Wczoraj zapytałam się mojej znajomej z uczelni, czy już kupiła suknie ślubna (ma ślub tydz po mnie), bo ja już tak. Na co ona , że kupiła 2 tyg temu. I zaczęła opowiadać jaka to jej sukienka jest, ze zwiewna, ze ma takie pasy przy dekoldzie, ze naturalna biel, ze z tylu są skrzydełka, ze w madonnie kupowała, ze to pronovias....
Mi po każdym jej słowie coraz bardziej opadała szczena... Brzmiało to jak opis mojej sukni:P No wiec pobiegłyśmy szybko na kompa sprawdzić, czy nie mamy przypadkiem tej samej sukienki.
No i okazało się, że koleżanka ma tę: http://www.madonna.pl/pl/pronovias.php?s=137.hiedra

Jaka ulga, ufffff :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

katgoli

Cytat: sunflowerka w 13 Lut 2009, 22:39:51
No co ty, głupia nie becz. Fiat 125p też jest super, taki kultowy. Nawet widziałam w internecie kilka stron z ofertą wypożyczenia takiego do ślubu. A wy tu macie za friko, tylko się cieszyć.

hmmm musze poszukac w necie moze znajde jakies fajne przybrania fiata  ;)

sunflowerka

#46
A co myślicie o takich butkach?



Dodany tekst: czw 19 lut 2009 18:00:45 GMT-1

Chodzi mi głównie o to czy w tego typu butach da się tańcować na weselu. Pytam bo nigdy takich nie miałam  :blush:

effik

na trzecie patrzę z przerażeniem, mając w głowie "ałaaaa"! :D

zwierzatko_mojej_mamy

effik cos jak stringi, tylko ze na nogi  :rotfl: :rotfl:
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

sunflowerka

no 3 opcja jak na mnie to za duży hard-core