Przygotowania sunflowerki :-)))))))

Zaczęty przez sunflowerka, 12 Lut 2009, 16:43:51

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sunflowerka

Śniadanka, czasem...Dziś zrobił mi kolacje:P Jajecznica, niestety ze spaloną cebulką, ale zjadałam:) Czego sie nie robi dla świeżoupieczonego meża :P :P

Kasia

sunflowerka ojedj ale sie spóxniłam  :ohboy:

gratuluje, wygladaiscie super  :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

sunflowerka

#277
dzięki Kasiu  :hugsurprise: :beer:
Jutro sie chyba wreszcie wezmę za napisanie relacji i może więcej fotek powstawiam. ;)

effik

Cytat: sunflowerka w 14 Sie 2009, 21:53:07
dzięki Kasiu  :hugsurprise: :beer:
Jutro sie chyba wreszcie wezmę za napisanie relacji i może więcej fotek powstawiam. ;)

oł jes ;)

magdalinska

ja tez sie spozniłam ;) ale co tam - pieknie :)

PS  Callja :D :D :D  my tez zbojkotowalismy kamizelke z obrusa, był zwykły garnitur i zwykły krawat (2 lata temu :) )

callja

Cytat: magdalinska w 15 Sie 2009, 15:50:45


my tez zbojkotowalismy kamizelke z obrusa, był zwykły garnitur i zwykły krawat (2 lata temu :) )


braaaaawo !!! !!! !!!
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

ma-lineczka


zwierzatko_mojej_mamy

ma-lineczka - uprasza sie cala ekipe tworzaca zespol portali reklamowanych o zaprzestanie uprczywago rejestrowania sie na tym forum!!! i REKLAMOWANIA WW. PORTALI!!!
uporczywa kryptoreklama zapoczatkowana przez ka-milke zaowocowala tym, ze teraz nawet jesli ktos bedzie chcial Was polecic nie z Waszej ekipy, to i tak wykosze linka....
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

effik

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 21 Sie 2009, 16:18:48
ma-lineczka - uprasza sie cala ekipe tworzaca zespol portali reklamowanych o zaprzestanie uprczywago rejestrowania sie na tym forum!!! i REKLAMOWANIA WW. PORTALI!!!
uporczywa kryptoreklama zapoczatkowana przez ka-milke zaowocowala tym, ze teraz nawet jesli ktos bedzie chcial Was polecic nie z Waszej ekipy, to i tak wykosze linka....

zwierzu, właśnie wczoraj miałam ostrzec, ale byłaś szybsza chyba, bo już bez linka widziałam :D