Przygotowania sunflowerki :-)))))))

Zaczęty przez sunflowerka, 12 Lut 2009, 16:43:51

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sunflowerka

To zaczynam mój wątek, liczę na waszą pomoc, wszelkie rady itp, itd:-)

Kieckę kupiłam dzisiaj w tempie ekspresowym. 1 salon, 2 przemierzona sukienka i już. Potem przemierzyłam jeszcze z 7 sukienek, ale jak się okazało wybór pani Małgosi z Madonny był najlepszy. Swoją drogą naprawdę niezłe oko. Oczywiście moje wymarzone suknie kompletnie były nie dla mnie. Koronki okazał się za ciężkie, wręcz przytłaczały moją dziewczęcą urodę, choć naprawdę te suknie są piękne.

Tak wiec po 1,5 godz. wróciłam do domu ( a  miał być cały dzień) i jeszcze nie mogę opanować emocji.
Kupiłam winko dla uczczenia tej podniosłej chwili , ale kochany przyszły mężuś póki co postanowił się nie przyłączać do świętowania. Pomiziany muślinem, zasnął. Widocznie faceci nie zostali stworzeni do przeżywania tak wzniosłych chwil...
Zostałam sama na placu boju, z milionem myśli w głowie, zerowym poziomem pomysłów : "co dalej?"
Jakie kwiaty , jakie bizu, jaki fryz???

Welon będzie delikatny - długa mgiełka. Sprawdzony w salonie, pasuje.
Fryzura raczej spięta, choć nie wiem, jak przekonam mojego śpiocha, który upiera się przy rozpuszczonych i nawet stosuje mały szantażyk pt "jak nie będzie takiej fryzurki, to ja się nie żenię" (wyjątkowy fanatyk długich rozpuszczonych włosów, jakiś fetysz chyba...)

Ślub ma być radosny i kolorowy, bardziej niż wytworny i elegancki.

Do opanowania i ubrania w spójną całość jest:
panna młoda i jej dodatki
pan młody z niewielkim brzuszkiem piwnym (ale pracujemy nad tym)
samochód, pomarańczowy garbus , który przydałoby się jakoś przybrać
kwiaty na stoły, które dobrze by było, aby korespondowały z pozostałym kwieciem
kościół, którego właściwie ubrać się nie da, bo jest ogólny zakaz, łącznie z czerwonym dywanem
suknia dla świadkowej

Kilka pomysłów i nasza fota: http://picasaweb.google.com/sunflowerka/SlubneBlaBlaBla#


Suknia Regata , Pronovias ... tadam ta da dam ....




Kasia

piękna suknia  :jupi:


widze że troszke zielonego sie przewija :) wiec z bukietem też poszłabym w tym kierunku :)

sunflowerka

#2
Z zielonym to nie wiem, to było tak dla przykładu tylko. Jabłuszka mogą być czerwone, poduszeczka biała, albo jakaś inna.
Trzymajmy się tego że wehikuł ślubny będzie pomarańczowy i to się raczej nie zmieni.

Dodany tekst: czw 12 lut 2009 16:53:30 GMT-1

Cytat: Kasia w 12 Lut 2009, 16:48:28
piękna suknia  :jupi:


Dzięki, jestem zdziwiona że ta, ale akurat właśnie ta mi pasowałaa, jakby była dla mnie stworzona:)

rilla

a masz zdjęcie w sukni? oj w tym roku same zwiewne suknie.. i dobrze:) bo są piękne... ja żadnej takiej rok temu nie przymierzałam... to jest muślin?

aaa to wy macie fabrykę?:)

Kasia

no to juz nasze florystki niech się wypowiedza jakie kwiatki pasuja do pomarańczowego autka :)

a bedziesz chciała bukiet w podobnej kolorystyce co auto czy kwiaty na aucie?

czy jeszcze jakieś inne pomysły? bo w zasadzie to bukiet bedziesz miała tylko w kościele i tak naprawde to moge być dowolne kwiatki, ważne aby sie Tobie podobały :)


Ja np. miałam całkowicie inne kwiaty w bukiecie, inne na samochodzie i jeszcze inne przy swiecach

zgodna była tylko kolorystyka, biel/krem + zieleń :)


szelma

sunflowerka, piękna, piękna suknia! Sympatycznie się to wszystko zapowiada :). Co do biżu, to co dokładnie jest na tych pasach na sukni? I w jakim to dokładnie jest kolorze?  

sunflowerka

#6
Cytat: rilla w 12 Lut 2009, 17:05:26
a masz zdjęcie w sukni? oj w tym roku same zwiewne suknie.. i dobrze:) bo są piękne... ja żadnej takiej rok temu nie przymierzałam... to jest muślin?

aaa to wy macie fabrykę?:)


Zdjęcia oczywiście niet, nie wolno było zrobić , już nawet po wpłaceniu zadatku. Nie , nie i nie... :bad:
Tak muślin.
Tak , to my mamy fabrykę. Udało nam się jeszcze po starej cenie, bo po tej na 2010 to bym ich nie wzięła. Słyszałaś już tą cenę? To dopiero hit :D

Dodany tekst: czw 12 lut 2009 17:11:41 GMT-1

Cytat: szelma w 12 Lut 2009, 17:08:35
sunflowerka, piękna, piękna suknia! Sympatycznie się to wszystko zapowiada :). Co do biżu, to co dokładnie jest na tych pasach na sukni? I w jakim to dokładnie jest kolorze?  

Dzięks :beer:
Własnie tego nie widac na fotach i można odebrać mylne wrażenie o tym co tam jest na tych pasach. A tam są takie białe kamyczki, koraliki..,. Mi to przypomina troche india shop, jeżeli wiesz co mam na myśli. Dlatego nie chcialam na początku tej sukienki jak pani Małgosia ją wyjęła, ale potem się przekonałam. Z reszta mamcia się aż popłakała :D

rilla

dawaj na pw:D

dlaczego zdjecia nie? ja robilam zdjecia i po zadatku i po przyjsciu sukni!

szelma

Cytat: sunflowerka w 12 Lut 2009, 17:09:33
Własnie tego nie widac na fotach i można odebrać mylne wrażenie o tym co tam jest na tych pasach. A tam są takie białe kamyczki, koraliki..,. Mi to przypomina troche india shop, jeżeli wiesz co mam na myśli. Dlatego nie chcialam na początku tej sukienki jak pani Małgosia ją wyjęła, ale potem się przekonałam. Z reszta mamcia się aż popłakała :D

Takie właśnie miałam wrażenie po dłuższym wpatrywaniu się w zdjęcia ;). Może więc udałoby Ci się znaleźć coś podobnego do tych kamyczko-koralików? Bo jak nie, to ja bym widziała coś jednolicie srebrnego. A chcesz coś na szyję czy kolczyki, czy bransoletkę?

sunflowerka

Cytat: rilla w 12 Lut 2009, 17:12:32
dawaj na pw:D

dlaczego zdjecia nie? ja robilam zdjecia i po zadatku i po przyjsciu sukni!

No nie wiem. Może dlatego, że już się ubrałam i dopiero wtedy mi się przypomniało jak już zabrali sukienki. Była kolejka do mierzenia i może nie mieli już czasu. Nie wiem. Nie chciały się zgodzić, ta druga pani (nie znam imienia) powiedziała, ze u nich w ogole nie wolno robić zdjęć. Szkoda, że sobie tak późno przypomniałam o fotach, bo mnie zostawiały wiele razy samą i mama mogła pstryknąć. Ale to już musztarda po obiedzie.


rilla

ale bzdura... jak tylko przyjdzi esuknia to pojdz przymierz i zrob zdjecia

mnie nei chcialy z folii wyciagnac, ze sie zniszczy do slubu, uparłam sie

suknia była bezproblemowa

sunflowerka

Mają się kontaktować ze mną na miesiąc przed ślubem w celu dokonania poprawek. :hmm:

Kasia

sunflowerka ja bym zadzwoniła do kierowniczki że bardzo Ci zalezy na ponownym przymierzeniu sukni i zrobieniu zdjęć.
Powiedziałabym że suknie juz kupiłam i w wiekszosci salonów Madonny mozna robic zdjecia po zakupie wiec tez chciałabyś byc potraktowana jak pozostałe klientki tej sieci. :)



sunflowerka

#13
Cytat: Kasia w 12 Lut 2009, 17:07:37
no to juz nasze florystki niech się wypowiedza jakie kwiatki pasuja do pomarańczowego autka :)

a bedziesz chciała bukiet w podobnej kolorystyce co auto czy kwiaty na aucie?

czy jeszcze jakieś inne pomysły? bo w zasadzie to bukiet bedziesz miała tylko w kościele i tak naprawde to moge być dowolne kwiatki, ważne aby sie Tobie podobały :)


Ja np. miałam całkowicie inne kwiaty w bukiecie, inne na samochodzie i jeszcze inne przy swiecach

zgodna była tylko kolorystyka, biel/krem + zieleń :)



No właśnie to jest mój główny problem i tu czekam na rady. Nie mam pojęcia, czy bukiet ma pasować do auta, czy do kwiatów na aucie. Początkowo myślałam, aby wszystko było w bieli.
To auto to jest generalnie mój największy problem stylistyczny, nie wiem jak go ugryźć. Może jakieś propozycje przybrania garbusa?

A z kwiatów na pewno nie chciałabym róż. I tak tu nie pasują.

Dodany tekst: 12 Lut 2009, 17:44:29

Cytat: Kasia w 12 Lut 2009, 17:39:49
sunflowerka ja bym zadzwoniła do kierowniczki że bardzo Ci zalezy na ponownym przymierzeniu sukni i zrobieniu zdjęć.
Powiedziałabym że suknie juz kupiłam i w wiekszosci salonów Madonny mozna robic zdjecia po zakupie wiec tez chciałabyś byc potraktowana jak pozostałe klientki tej sieci. :)



Boję się, żeby nie podpaść...Nie chce robić żadnej wojny.

rilla

ale z eci zepsuja suknie? nie pozwola sobie na to!

ja mialam przejscia z akcja, ze mi pobrudza i tym, ze nie da sie niby odpinanego welonu zrobic

jeden telefon do centrali pomogl

a na przymiarke sukni sie uparlam mowiac, ze jak sie okaze jest z nia cos nie tak to 2-3 miesiace przed slubem co jeszcze wymysle, a na miesiac przed moze byc za pozno

eh widze ze PAnie nadal maja takie same spiewki

wredotka

sunflowerka, suknia cudo. Widze ze teraz po zeszlorocznym sezonie koronkowym, wchodza duzo przyjemniejsze materialy :D Pomysl super, a ta soczysta zielen jablek z tymi winietkami mnie zachwycila.

cumberland

Cytat: sunflowerka w 12 Lut 2009, 16:43:51
Zostałam sama na placu boju, z milionem myśli w głowie, zerowym poziomem pomysłów : "co dalej?"

eee no kochaniutka, jaka sama? a my to co? ;)

suknia piekna, gratuluję szybkiej decyzji
na pewno będę śledzić Twój wątek  :thumbup:

a co do garbusa, to mam gdzies zdjecia "rzymskiego slubnego garbusa", na ktorego natknelam sie obcykujac rzymski slub w ubieglym roku ;)

zaraz poszperam i wkleje

sunflowerka


cumberland

#18
no dobra myślałam, że to garbus a to lancia była
ale może się przyda  :mocking:

dekoracja minimalistyczna

Dodany tekst: 12 Lut 2009, 19:31:58

hmmm...mam wrazenie ze nic nie widac na tym zdjeciu  :hmm:
za bardzo zmniejszylam moze...

sunflowerka

#19
cumberland nic nie widać :P

Dodany tekst: 12 Lut 2009, 19:32:48

Właśnie

Dodany tekst: 12 Lut 2009, 19:50:24

Takie coś znalazłam, co wy na to? No i jaki kolor kwiecia do pomarańczowego?

Dodany tekst: 12 Lut 2009, 19:51:10

Maraxela nie gniewaj sie, pożyczyłam sobie zdjęcie od ciebie :daisy:

effik

sunflowerka piąteczka :D  :highfive:
ja też kupiłam kieckę w pierwszym salonie, fakt, że oglądając potem następne robi się wodę z mózgu :D (mi sie woda robi, jak wasze oglądam, hehe).
Fajna, zwiewna i oryginalna.

A ten garbus! miodzio!! nie wiem czemu widzę na nim słoneczniki :D ale z kolei taki bukiet może nie pasować do sukni, trzeba pomyśleć :)

bagietka12

sunflowerka gratuluj e szybkiego wyboru :) :bravo: :bravo: :bravo:

effik

bagietka12 tobie życzymy tego samego :)  :friends:

sunflowerka

#23

Dodany tekst: czw 12 lut 2009 20:02:45 GMT-1

Cytat: effik w 12 Lut 2009, 19:52:58
sunflowerka piąteczka :D  :highfive:
ja też kupiłam kieckę w pierwszym salonie, fakt, że oglądając potem następne robi się wodę z mózgu :D (mi sie woda robi, jak wasze oglądam, hehe).
Fajna, zwiewna i oryginalna.

A ten garbus! miodzio!! nie wiem czemu widzę na nim słoneczniki :D ale z kolei taki bukiet może nie pasować do sukni, trzeba pomyśleć :)

Myślałam o tych słonecznikach, ale na początku samym jak nie było jeszcze sukni... Poza tym mogą się trochę zlewać z pomarańczem, wolałabym coś bardziej wyrazistego, kontrastowego. Mam mega problem jak ubrać ten samochód, a bardzo chciałbym żeby coś było.




Dodany tekst: czw 12 lut 2009 20:04:38 GMT-1

Cytat: effik w 12 Lut 2009, 19:55:37
bagietka12 tobie życzymy tego samego :)  :friends:

Właśnie, właśnie!!! :beer:






jeszcze jedna fota