Suknia dla NIEszczupłej

Zaczęty przez MagdaG, 07 Paź 2008, 17:06:44

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzia

nie powiem, że sama to pisałam już dawno temu :)

sierpniowajulka

A może taka Ci się spodoba?
http://www.allegro.pl/item441267765_suknia_slubna_pronovias_jaiba_44_46.html
już raz wkleiłam ten link na forum ślubnym (tyle że GW) - dla mnie dziewczyna wygląda przepięknie w tej sukni. :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


MagdaG

no ładna ładna nie powiem:) przemyslę propozycje:)

twinnie77

#179
MagdaG, nie katuj się tą dietą, tylko szukaj dobrej krawcowej oraz pomysłu na suknię. Znając życie, schudniesz wcale nie w tym miejscu, w którym byś najbardziej chciała, a z zapadniętymi policzkami będziesz wyglądać jak śmierć a nie panna młoda. Ja jestem chyba najlepszym na tym forum  przykładem panny młodej w rozmiarze XXL, której udało się dobrać odpowiedni fason sukni do tuszy. Wklejam link do mojego wątku. W razie czego służę pomocą. Sukienka jeszcze w szafie wisi :)

http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,337.0.html
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

squeriaczka

zgadzam sie absolutnie!
sprawilam sobie taka na sylwestra szełego roku i jak ogladam zdjecia to sie nie poznaje
- wygladam na nich jakbym byla w konkretnej ciaży, a nie jestem - w zadnej
i biust i klata -taka barczysta i brzuch pod ta luźną cienką tkanina sie odznacza...
moim zdaniem lepsza dobra "sztywna" konstrukcja

Cytat: gioseppe w 23 Paź 2008, 17:45:15
nionczka masz racje
"odciete pod biustem to wlasnie sa dla chudych, tak naprawde chudych."
ten fason powieksza cyce i tworzy taka masywną klatę
przynajmniej na moj gust :)

MagdaG

Suknia zamówiona - projekt i wykonanie - 1200 zł razem z welonem:) Suknia śliczna i jedyna w swoim rodzaju:)

rubin04

Magda - wklej choc rysunek jak bedzie wygladac, albo opis.. Umieram z ciekawosći!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve


MagdaG

heh.. no więc tak....kobitka pomierzyła, pooglądała, porysowała sobie coś i wyszło tak - podobna do tej którą wklejałam z Justin alexander ale inna  - tzn odcinana pod biustem ale odcięcie w kształcie litery V do góry nogami (koniec dekoltu łączy się z taśmą która będzie odcinała). Góra na grubych ramiączkach zrobiona z satyny ecru marszczonej wzdłuż i leciutko gniecionej... odcięcie zrobione z wstążki tez ercu z tyłu z kokardą....dół z cieniutkiej żorżety ecru delikatnie (naprawdę delikatnie marszczona)... rękawki z tego samego materiału, niedługie, pęknięte od góry. Welon z takiej samej żorżety jak dół sukni, prosty, do kostek... nie wiem czy jasno to opisałam - pewnie nie:) Niestety nie ma żadnego zdjęcia

elve

tą masz na myśli? jakoś nie umiem sobie tego zwizualizować bez pierwowzoru
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdarynka

MagdaG i zamawialas w salonie obok Fantango ?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

MagdaG dobrze opisałaś! a tył zostaje taki odsłnięty? Będzie pięknie

No i zawsze sylwetkę można modelować dobrym gorsetem, są teraz takie cuda, że ho ho :)

MagdaG

magdarynka..... tak... tylko tym po lewej stronie kolo studia tatuażu:)
elvelve - zamierzam zakupić wysokie majtki ściągające i dobry stanik (zresztą z zalecenia krawcowej, która wytłumaczyła nawet jak ma być stanik skrojony):) A jeśli chodzi o tył.... nie aż tak wycięty - doszłyśmy do wniosku, że już na przymiarce zobaczymy jaka długość dekoltu będzie najładniej wyglądać:)

magdarynka

Ciesze sie ze ruszylo do przodu z suknia. A podpisalas umowe z salonem ?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

MagdaG

dostałam kwitek potwierdzający wpłatę zadatku. Magdarynka - a słyszałaś coś o tym salonie?

zuzia

Cytat: MagdaG w 13 Lis 2008, 10:38:00
magdarynka..... tak... tylko tym po lewej stronie kolo studia tatuażu:)
elvelve - zamierzam zakupić wysokie majtki ściągające i dobry stanik (zresztą z zalecenia krawcowej, która wytłumaczyła nawet jak ma być stanik skrojony):) A jeśli chodzi o tył.... nie aż tak wycięty - doszłyśmy do wniosku, że już na przymiarce zobaczymy jaka długość dekoltu będzie najładniej wyglądać:)

stanika szukałabym wcześniej. bo możesz nie trafić od razu. i polecam poszukiwanie w necie - szczególnie w GB

MagdaG

 w przyszłym tygodniu dostaję próbki materiałów i wyruszam w poszukiwaniu butów.... z tym, że ze stanikiem poczekam chyba do marca/kwietnia bo cały czas chudnę i w czerwcu będę sobie jeszcze watą dopychać "puste przestrzenie" :)

magdarynka

Cytat: MagdaG w 13 Lis 2008, 12:04:33
dostałam kwitek potwierdzający wpłatę zadatku. Magdarynka - a słyszałaś coś o tym salonie?
Slyszalam wlasnie ze wlascicielka nie jest  slowna i nie wywiazuje sie z obietnic i terminow. A swoja droga rozmawialam kiedys z wlascicielem z jednego z sklepow tam sie znajdujacych, ktory mi odradzal jakiekolwiek interesy z ta Pania. Ile w tym prawdy nie wiem ale na wszelki wypadek domagaj sie szczegolowej umowy. Jak chcesz przesle Ci z domu na pw to co ja mialam zawarte w umowie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

MagdaG

Magdarynka nie strasz:) :confused: Mówiła, że suknia będzie gotowa pod koniec kwietnia. Jeśli możesz to prześlij warunku umowy... wcisnę jej w przyszłym tygodniu jak pójdę po próbki

magdarynka

Cytat: MagdaG w 13 Lis 2008, 12:48:01
Magdarynka nie strasz:) :confused: Mówiła, że suknia będzie gotowa pod koniec kwietnia. Jeśli możesz to prześlij warunku umowy... wcisnę jej w przyszłym tygodniu jak pójdę po próbki
Jak bede w domu to przesle Ci wzor umowy, lepiej sie zabezpieczyc. A na potwierdzeniu wplaty zaliczki wpisala za co i termin odbioru ?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

MagdaG

wpisała za co.... ale ja radziłabym jej być grzeczną - nie wie z kim zadziera. A umowę jej podrzucę... masz rację, skoro takie opinię o niej krążą to lepiej się zabezpieczyć. Ale z tego co wiem to ona ma jeszcze jeden salon na Targowej - wiedziałaś o tym?

magdarynka

O drugim salonie nie slyszalam. Ten facet opowiadal ze jedna laska tez sie niezle wkurzyla i darla sie na ta kobiete tak ze wszyscy w kolo slyszeli, dopiero jak ja policja postraszyla to tamta oddala grzecznie kase. Ja ci zycze powodzenia i zebys takich przejsc nie miala :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

gratuluje decyzji o sukni:) do jeden z najwiekszych przelomow w przygotowaniach:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

giga

MagdaGco do sukienki, sądzę,że dokonałaś dobrego wyboru.Ważne,że Tobie się podoba.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login