Suknia dla NIEszczupłej

Zaczęty przez MagdaG, 07 Paź 2008, 17:06:44

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

zuzia

Cytat: MagdaG w 08 Paź 2008, 15:58:55
jeszcze jedna opcja

no proszę cie!!!  :hammer: :hammer: :hammer:
jak do komunii :-[




elizapj

Cytat: MagdaG w 08 Paź 2008, 16:04:31
zwierzątko a ta?:)
MagdaG a widzilas ta w blogu Kaliny?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

MagdaG hmmm no nie wiem - na razie najlepszy dekolt to chyba jednak ten w szpic + gole plecy, ale trodno mi doradzic, jak nie dasz zdjecia :D moze byc nawet za mgla, bez glowy itp ;)
ale zawsze jest cos co sie powinno/chce ukryc a cos co warto odslonic - jesli masz piekny dekolt i biust to tam bym szla, jesli talie to w ta strone a na przyklad ukrywamy ramiona, jesli ich nie lubisz - no kto Cie tam wie :D ja chcialam bez ramiaczek i odslonic gore, bo obojczyki to akurat jedyna czesc ciala, ktora mi sie w sobie podoba i za wszelka cene chcialam gorset, zeby sie wyszczuplic w pasie jak najbardziej - dzieki niebiosom, ze wiekszosc slubnych jest dluga, to obrzydliwymi nozyskami sie przejmowac nie musialam :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

justynaaaa2

MagdaG ja tylko  powiem za dziewczynami, żebyś przeszła się po salonach i zobaczyła na żywo jak te suknie wyglądają  :) nie za bardzo kumam, czemu aż tak bardzo zapierasz się rękami i nogami przed gorsetem i suknią w literę A ??? niestety samo wlepianie zdjęć różnych kiecek, nie wystarczy  :no: na mój gust powinnaś poprzymierzać, żeby chociaż napisać nam co i jak na tobie leży, oraz wkleić zdjęcie siebie inaczej po samych fotach na modelkach nic nie doradzimy, bo się zwyczajnie nie da  ;)
masz jeszcze trochę czasu, ale skoro sama twierdzisz, że jesteś wybredna to już chyba najwyższa pora zacząć szukać  :yes: a więc do dzieła  :ok: mierz, fotografuj jak się da, wlepiaj zdjęcia w my wszystkie ci tutaj pomożemy bardzo chętnie  :yeah:

MagdaG

dziewczyny wszystko ładnie pięknie.... tylko to przymierzanie to nie taka łatwa sprawa.... chodziłam już po salonach i tam maja same modele w rozmiarze 38 a ja raczej do 38 nie należę. Owszem... mogę kupić w salonie suknie... ale muszą ją uszyć na wymiar a wtedy to już musztarda po obiedzie.... więc same widzicie to to nie takie latwe :/

Kasia

MagdaG to mierzysz kobito te za małe

wszystkie tak robia że albo mierzą za małe albo za duże :)

MagdaG

Kasia nie zdenerwuj się na mnie.... ale jak mam do cholery przymierzyć kieckę 38 skoro noszę 46

Kasia

MagdaG ale byłaś, pytałas się co mają

moja siostra nosi chyba z 44 i raz dali jej kieckę do przymierzenia to w niej pływała  :D
nawet nie wiemy co to za rozmiar był :)



inna możliwość to allegro



może to zabrzmi brutalnie .... ale potraktuj allegro jako przymierzalnię

MagdaG

no już 3 raz piszę że byłam i pytałam i mają 99% 38......  gorset 38 to wejdę do polowy a spódnicę mogę sobie na jedną nogę założyć - a chyba nie o to chodzi :D

Kasia

a ile jest salonów w Sosnowcu?


MagdaG

ja byłam w sumie w sześciu:) nie tylko w Sosnowcu - w Katowicach tez

wrobelek0403

Cytat: zuzia w 08 Paź 2008, 16:04:12
Cytat: MagdaG w 08 Paź 2008, 15:58:55
jeszcze jedna opcja

no proszę cie!!!  :hammer: :hammer: :hammer:
jak do komunii :-[

gorzej, jak podomka ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

 wg mnie tylko w salonach i przy 'zywych' sukienkach mozesz sobie zawezic elementy sukni jakich szukasz
moze na probe pochodz po komisach. poudawaj ze jestes zainteresowana kupnem i wtedy na pewno dadza ci przymierzyc. ina pewno tez maja inne rozmiary niz 38:) w ten sposob przekonasz sie nie tyle do konkretnej sukni co do jakiegos elementu, dekoltu, szerokosci, dekoracji, etc...
mozesz tez poszukac ogloszen sprzedazy sukien i umowiac sie na przymierzanie sukni w czyims domu....to czy sie przyznasz, ze nie masz zamiaru kupowac zalezy od Ciebie ale mysle, ze kazda pm zrozumie jaki to klopot wybrac suknie i z checi ci pomoze:)
na podstawie takich przymiarek moze latwiej bedzie ci zamowic jakas nowa suknie z katalogu, bo bedzie jakos tam podobna do tej, w kt czulas sie najlepiej.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

Eliza - Magda planuje szycie, ale popieram - pomierzyc jakies z komisu www.komislsubny.pl albo z allegro tak by zobaczyc czy gorset czy nei gorset i mów c dalej kombinowac.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

#142
A co powiesz na coś takiego?? nie ma koła, warstw niewiele... może nawet dałoby się ją zmierzyć???

http://www.allegro.pl/item420377170_suknia_slubna_dla_puszystej_prosto_z_usa.html#photo
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

rubin04

A tu na gazetowym - rozm 44 z mozliwoscią przeróbek 42-46
jak dla mnei super:

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

#144
Cytat: rubin04 w 08 Paź 2008, 20:41:34
Eliza - Magda planuje szycie, ale popieram - pomierzyc jakies z komisu www.komislsubny.pl albo z allegro tak by zobaczyc czy gorset czy nei gorset i mów c dalej kombinowac.
dzieki rubin, jakos przeoczylam info o szyciu, zrozumialam, ze problemem jest tylko kupowanie zamowienego modelu bez mierzenia,
szyc czy kupowac, ten sam kot w worku, jesli wczesniej sie nie pomierzy (wg mnie) bardzo wielu. wiec goraco namawiam:)
rozwiazaniem moze byc tez chodzenia po sklepach z sukniami wieczorowymi. za przykladem naszej admin, kt wybrala swoja suknie slubna, mierzac suknie czerwona, mozesz sobie np wybrac jakis pasujacy model sukni balowej/wieczorowej/wyjsciowej w salonie, kt nastawiony jest klientki o roznym wieku i roznych sylwetkach. raczej bialych tam nie bedzie, ale moze znajdziejsz swoj idealny kroj do skopiowania przez krawcowa:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rilla

rubin super ta suknia, fajny wzór! i nie pogrubia ramion!

zuzia

Magda,
zajrzyj tutaj:
http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,2306.0.html
Kefte miała naprawdę ładną sukienkę :) (plener na stronie 2)

rubin04

Zuzia - no zerknęłam na zdjecia Kefte - rewelacja ta jej kiecka!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

giga

Cytat: MagdaG w 07 Paź 2008, 22:19:20
hehe.... nie mam zdjęć od szyi w dół:) wszyscy którzy mnie znają mają zakaz fotografowania:)
Magda  nie przesadzaj , przecież najważniejsze ,że podobasz się narzeczonemu.
Przymierzaj suknie,rób zdjęcia i wklejaj na strefe. POmożęmy ,doradzimy!!!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

MagdaG

Znalazłam w Katowicach w moim rozmiarze przecenioną o 40%, jeszcze nie przymierzałam. Co o niej myślicie?w poniedziałek przejadę się do tego salonu tylko jest jeden problem gdyby mi się spodobała... trzeba ją kupić teraz:( a do czerwca może być już za duża. Pytam doświadczone Panie - duży jest problem ze zmniejszeniem takiej sukni? to sincerity 3229