Suknia dla NIEszczupłej

Zaczęty przez MagdaG, 07 Paź 2008, 17:06:44

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


rilla

ładna.. moja koleżanka miała takei ramiaczka i kleła na nie... nie mogą podnieść rąk niestety i jedno pękło na samym początku wesela

MagdaG

rilla - na Andrzeja w salonie

rilla

ale w ktorym?:( bo tam jest kilka... na andrzeja jest lisa ferrera i cymbeline
to raczej nie

i są jakieś dwa - w jednym na 100% nei ma... czyli zostaje taki ostatnio koło salonu Wajdy

MagdaG

Salon Katrin na Andrzeja 19:)

rilla

dzięki... już zerknę czy to ten gdzi ebabki były niemiłe dla mnie:)

rilla

tak, to tutaj mi powiedziały, ze nie maja zadnego modelu do przymierzenia...ale widocznie maja eh

MagdaG

dla mnie były bardzo miłe - przynajmniej przez telefon. Zapraszały do przymiarki:)

kffiatek

MagdaG witaj na forum :)

Ja mam rozmiar 46 (hmm przy tym trybie odżywiania to już chyba niedługo wyjdę poza niego ;)) a w jednym salonie mierzyłam suknię w rozmiarze 36!

Tez miałam strasznego stresa przed przymierzaniem, tym bardziej że w jednym salonie pani potraktowała mnie jak potwora, co chce zjeść jej sukienki  lol lol lol

We wszystkich innych salonach panie były bardzo pomocne i siłą oraz przemocą wciskały mnie w te białe cuda ściskając w talii żebym mogła sobie siebie wyobrazić :)

Widzę że masz już jakąś wizję swojej sukni, powiem ci że kiedy zaczynałam szukać chciałam coś niebezowatego z ramiączkami i wyciętym dekoltem, żeby się optycznie wyszczuplić, a okazało się że dobrze wyglądam tylko w bezach :) Czyli klasycznych literkach A bez żadnych ramiączek. Łapska mam jak górnik, więc chciałam je czymś zakryć, co niestety tylko potęgowało efekt  :( Dlatego namawiam cię do przymierzenia jednak czegoś z dużym wcięciem z talii (tym bardziej że piszesz że masz duże wcięcie) i szerszego na dole, nie do każdej takiej sukni trzeba pchać przecież halkę na kole (mi taką wciśnięto i bardzo żałuję :()

Będę cię podglądać w tym wątku, bo temat jest mi bliski :) Aha jeszcze jedno- miesiąc przed moim slubem wychodziła za mąż moja przyjaciółka, która wcięcia w talii za bardzo nie ma- te suknie są tak zrobione że wygląda się naprawdę niesamowicie szczupło :):):) Ale takiego efektu nie osiągniesz w zwiwnej, lekkiej sukieneczce (nie daj bóg odcinanej pod biustem- 6 miesiąc ciąży jak nic) tylko właśnie w kiecce z porządnym "rusztowaniem" :)

Powodzenia :)

zuzia

kffiatek
:piwko:
świetnie to ujęłaś!
a mnie nikt tu nie chciał słuchać  :cry:

kffiatek

Dzięki Zuzia, odlewam ;)

Bo te chudzielce to nie wiedzą jakie człowiek czasem może mieć problemy  :hihi:

A MagdaG mam nadzieję dojdzie to tego w czasie przymierzania ;)

W całym swoim życiu nie wyglądałam tak szczupło jak tej wielkiej, białej bezie  lol lol lol

zuzia

Cytat: kffiatek w 10 Paź 2008, 16:09:25
W całym swoim życiu nie wyglądałam tak szczupło jak tej wielkiej, białej bezie  lol lol lol

ech... wiem o co chodzi :)

Kasia

to ja też przymierzałam WIELKĄ kiecę (suknia z Agory, podobna do Hermsowego Kivora tylko troszkę większa)

i wyglądałam w niej jak osa, aż się zastanowiłam czy naprawdę chce coś rybkopodobnego ;)

golinda

moja koleżanka w rozmiarze 46 miała taką suknię o jakiej mówi zuzia i kffiatek, marszczenia skośne na wysokości pasa wyszczuplają talię
ale ważne, żeby to A było raczej węższe niż szersze, wtedy jest naprawde ok

MagdaG

Zgodnie z zaleceniami  - byłam i przymierzałam (tzn. nakładałam na siebie bo w salonie wszystko 36 - panie powiedziały, że taki rozmiar ładnie wygląda na manekinie więc innych nie ma w salonie i nie będzie) i prawdę mówiąc w gorsetach makabra...tłuszczyk wystaje tu i tam:) Natomiast w jednym Pani grubo po 60 obejrzała mnie z każdej strony i zaproponowała mi taką suknie jak w załączniku. Powiedziała także, że można bez problemu dorobić krótkie rękawki albo delikatną etolę z cieniutkiego materiału. Jeśli chodzi o cenę to w zależności od materiału pomiędzy 900 a 1100 - co o tym sądzicie tj. sukni i o cenie oczywiście?:)

zuzia

MagdaG
gorsety w rozmiarze 36 zawsze będą ci uwydatniały tłuszyk. mogę ci swoją fotkę podesłać - jak dopasujesz rozmiar to wygląda to inaczej

ta sukienka uwydatni ci brzuszek. ma sporo fałd i zakładek - to raczej poszerza.

magdarynka

#166
W Lisa Ferrera w Katowicach mierzylam kilka modeli w rozmiarze 40, bylas tam ?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

MagdaG znalazlam strone kt robi repliki sukni. nie wiem czy takie rozwiazanie Cie iteresuje, ale jelsi tak to zachecam do obejrzenia ich strony. maja mase modeli i szyja do rozmiaru 54 ++, ale to sa rozmiary raczej jakies zawyzone....bo 38 ma 81 w pasie...w kazdym razie jest tabela z cala rozpiska dlugosc, biodra, talia, ect
moze cos tam dla siebie znajdziesz:)
http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,2912.msg252587.html#new
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kamelia04.08.2007

nie wiem czy to cos pomoże, bo nie wiem jaki rozmiar nosisz, ale z tego co pamietam, to twinnie77 miała bardzo dobrze dobrana suknie, zuzia też.

Podoba mi sie tez ta modelka w sukni w wersji odważnej z pierwszej strony - pokazanej przez elvelve.
Te propozycje modeli, które wstawiłas kilka stron wczesniej sa delikatnie mówiąc nie-za-bardzo.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

marlen_ka

ja do chudzielców nie naleze i miałam taką sukienke...........mam nadzieje ze nie było najgorzej


marlen_ka

rilla, tak sie składa że ja jestem na plotach:)

nionczka

MagdaG, ja mialam w ksztalcie litery A, wprawdzie w rozmiarze 36, ale widzialam dziewczyne w necie w mojej kiecce, ktora wlasnie miala na oko jakos 42 jak nie wiecej. I wygladala w niej o niebo lelpiej niz ja.
Suknia musi byc usztywniona (szczegolnie jesli masz wiecej ciala) co nie znaczy, ze wyjdzie z tego beza. Dobrze zbudowany gorset i w dobrze dobranym rozmiarze wlasnie Cie wyszczupli i podkresli ksztalty.
Mi sie wydaje, ze odciete pod biustem to wlasnie sa dla chudych, tak naprawde chudych.
Jesli nie ma w Sosnowcu sukien w wiekszych rozmiarach do mierzenia do mzoe przejedz sie do KAtowic. Albo pochodz po komisach? Tak powinni miec wiecej rozmiarów.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

gioseppe

nionczka masz racje
"odciete pod biustem to wlasnie sa dla chudych, tak naprawde chudych."
ten fason powieksza cyce i tworzy taka masywną klatę
przynajmniej na moj gust :)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

Kasia

a lekki materiał przylega do ciała uwidaczniając wszystko co chcemy ukryć