Suknia dla NIEszczupłej

Zaczęty przez MagdaG, 07 Paź 2008, 17:06:44

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzia

MagdaG
to czekamy na wtorek. jakby coś to myszy trzymam w gotowości!!!

MagdaG

#276
uff.... suknia prawie gotowa. Krawcowa się pospinała i uszyła nową jak należy:)  Do odebrania jest jutro o 17.00 bo była jeszcze troszkę za duża w ramionach a za mała na plecach... ale to dosłownie minimalne poprawki:) Krawcowa dodatkowo ze złotej szarfy pod biustem zrobiła mi z tyłu małą kokardkę ze zwisającymi wąsami i dała mi taki sam materiał do bukietu:) ....... a - i jeszcze jedno - welon jest przepiękny:)

rubin04

Magda- bardzo sie ciesze ze wszytsko dobrze sie kończy mimo nerwów..
No to czekamy na zdjecia!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

syrenka

No to teraz już będzie z górki :)

justynaaaa2

MagdaG super, że się wszystko udało wyprostować :)

effik

MagdaG uff, bardzo się cieszę  :highfive:
koniecznie wrzuć fotki!  :jejeje: :jejeje:

MagdaG

jutro jak odbiorę zrobie fotki.... tylko ostrzegam.... to nie jest tradycyjna suknia panny młodej:)

effik

Cytat: MagdaG w 13 Maj 2009, 12:50:13
jutro jak odbiorę zrobie fotki.... tylko ostrzegam.... to nie jest tradycyjna suknia panny młodej:)

i bardzo dobrze. my lubimy nietradycyjne - zobacz wątek szelmy :D :D

syrenka

No to mi teraz rozbujała wyobraźnia :D

sunflowerka

już nie mogę się doczekać:)

bagietka12

MagdaG super  ze  udalo sie z ta sukienka :) czekamy na fotki jutro :)

ishka82

MagdaG, ufff :highfive: I czekam na fotki :)

MagdaG

UWAGA!! wrzucam fotkę. Uprzedzam - suknia jest przez ostatnią poprawką (co widać na ramionach) a ja jestem niewyspana, nieumalowana, wściekła na krawcową i czerwona po solarium:)P.S. welon rozkłada się na całe ramiona i wlecze się trochę za mną (zostałam już okrzyknięta Matką Boską Anielską Smiley )

ishka82

MagdaG, bardzo ładnie :) A kiedy już ostatecznie kieckę odbierasz?

MagdaG

juz odebrana..... lezy w kanapie:) zastanawiam się tylko (bo mam ten sam materiał co szarfa pod biustem) czy nie zrobić małej kokardy pod biustem z jakaś broszką albo kamykiem

zwierzatko_mojej_mamy

MagdaG przepraszam, ze tak w ostatniej chwili bede siac zamet - ale nie chcialabys chlasnac sobie wiekszego dekoltu ? :D
i jeszcze mi tak zakwitlo w glowie, zeby zrobic rekawki z przejrzystego i bardziej takie a la zosienka z pana tadeusza :D

ps. tylko mnie nie zabijaj za te pomysly ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

MagdaG

#291
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 18 Maj 2009, 12:01:52
MagdaG przepraszam, ze tak w ostatniej chwili bede siac zamet - ale nie chcialabys chlasnac sobie wiekszego dekoltu ? :D
i jeszcze mi tak zakwitlo w glowie, zeby zrobic rekawki z przejrzystego i bardziej takie a la zosienka z pana tadeusza :D

ps. tylko mnie nie zabijaj za te pomysly ;)

zastanawiałyśmy się z krawcową nas większym dekoltem i nawet próbowałyśmy coś wykombinować ale moje DD się trochę wylewały.... a rękawki są zrobione tak, ze w każdej chwili mogę je schować pod suknię i będzie tak, jakby ich nie było (to już na wesele) - składają się z dwóch części i nie są zaszyte tylko nachodzą na siebie... a i są przejrzyste tylko tak wyszło na zdjęciu..... wszystko jest z takiego samego materiału łącznie z welonem

zwierzatko_mojej_mamy

MagdaG czyli, ze maja rozporek rekawki ? :D no to ufff ;) to juz mozesz isc w takim razie jak dla mnie ;D slicznie sie uklada ta suknia i zloty pasek fajny - moze sprobuj sama broszke 1. u schylku biustu NAD paskiem i 2. na pasku, zrob foty i pokaz ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

tachogti

MagdaG rzeczywiscie anielsko wygladasz :D zrob sobie kokardke i przymierz przed lustrem jak chcesz, choc wg mnie jest niepotrzebna
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

rubin04

Zwierzatko, tez pomyslałam nad większym dekoltem, ale myślę ze dobrze dobrany stanik i bedzie super wyeksponowany biust bo przy takiej sukience to aż się prosi!

Magda - a jaki bukiet będzie?? Popieram broszkę!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sunflowerka

Hej no bardzo ładnie.. Same anielice w tym roku będą :point_lol:
Przychylam się do zdania dziewczyn, jestem za broszką.
A masz już jakąś na oku?

szelma

rubin dobrze gada - dobry stanik i będzie super :). Cieszę się, że problemy z suknią już za Tobą :).

sunflowerka, no nie same anielice, nie same :D.

sunflowerka

Cytat: szelma w 18 Maj 2009, 18:18:05

sunflowerka, no nie same anielice, nie same :D.

A tak zapomniałam o jednym diabełku :P:P:P

elve

łaaaaaadnie
kokardka nie, ale broszka jak najbardziej

i kochana koniecznie dobry stanik, to dekolt się ładniejszy od razu zrobi
byłas na wątku stanikowym?

effik

Wow! Ta szarfa jest złota? Tak trochę grecko wygląda mi to wszystko :)
Ciekawa sukienka, naprawdę. Ja mam za to jakieś takie chore wizje z motywem tej szarfy we włosach, z prostym końskim ogonem etc. Ale to tylko wizje, nie sugeruj się :D

W każdym razie - mnie się już teraz podoba :) i jakie kwiatki?

ps szelma, a propos twoich bułek (sorry za offtop, ale sama zaczęła o diabełku :D ) - widziałam dziś w czerwcowym Twoim Stylu Ditę von Teese w zielonej sukni od Lacroix. Tył trochę podobny do twojego zamysłu, ale bardziej zwężana ku dołowi. Bossssko :)