jaki telefon polecacie?

Zaczęty przez brawurka, 12 Lis 2010, 19:40:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mobka

Nie, jest optymalny, a do tego ładny ;) on ma 5,2cala.

golinda

może ktoś ma ochotę kupić J5? Nowy.

ddu

hej,

chcę odejść z Plusa i myślę o telefonie na kartę, o ile pamiętam , Kasia i maluteńka pisały, że to dobre rozwiązanie.
potwierdzacie?

jeśli tak, to jaka karta?

Kasia chyba chwaliła Virgin?  jak z zasięgiem?
numer można przenieść dopiero jak kończy się umowa z dawnym operatorem? (żeby nie płacić dwa razy)

no i będę szukała aparatu

zwierzatko_mojej_mamy

ddu, stary się przeniósł do Playa, po roku wrócił do T-mobile i nie zamierz ajuz opuszczać, ciągle miał jakieś problemy z zasięgiem, z siecią, a nie mieszkamy w środku dzungli ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

ddu, ja nie mam na karte. Mam umowe, ale na czas nieokreslony od razu z miesiecznym okresem wypowiedzenia , bez telefonu. Bez abonamentu, tylko płace za wygadane rozmowy i wykorzystany net.

Nju mobile.
Moje obecne rachunki to 30-35 zł. Jestem zachwycona :D

Z telefonem nie pomoge, bo zostawiłam sobie starego samsunga i zamierzam go miec tak długo aż umrze (tfu, tfu).
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

o, dzięki wróbleku, nie wiedziałam o takiej opcji. rozważę

Kasia

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 13 Paź 2016, 12:03:48stary się przeniósł do Playa
w playu byłam kilka lat i zadnych problemów nie miałam, chwaliłam sobie bardzo ale ze Virgin na kartę okazał się tańszy to przeszłam do virgina :D


DDU, ja mam teraz Virgina na kartę, przenosiłam numer, jakoś mi to tak w Virginie zrobili, ze wraz z końcem okresu wypowiedzenia w Playu przeszłam na Virgina :) chyba w formularzu przenoszenia numeru można zastrzeć aby pakiety się nie zazębiały.
w Virginie mam:
nielimitowane rozmowy na komórkowce
nielimitowane rozmowy na stacjonarne (co się nieczesto zdarza)
nielimitowane smsy/mmsy
ileś Internetu chyba 5 czy 6gb ale z reguły mam ponad 8 i nawet jak mi się ostatnio kończył już, jakiś 1gb mi zostało to nagle się okazało ze znowu mam ponad 8 a jeszcze nowego okresu rozliczeniowego nie było - ogólnie bardzo ich za to lubię lol lol lol
płacę 29 zł miesięcznie
to chyba moja oferta https://virginmobile.pl/oferty/przenosze-numer/bezlimitu?ip_param=AdWords_SEM&gclid=CI22_arG188CFYcLcwodzp8BGw

z zasięgiem nie mam problemu, wszystko hula jak trzeba :D


ddu

Cytat: Kasia w 13 Paź 2016, 12:16:34chyba w formularzu przenoszenia numeru można zastrzeć aby pakiety się nie zazębiały.

bosz... to do marca ;)

damka

właśnie szukam nowego operatora. Play nie ma żadnych miłych dla Klienta opcji przy przedłużaniu umowy. warto rozważyć przejście..

Kasia

Cytat: damka w 13 Paź 2016, 12:47:33Play nie ma żadnych miłych dla Klienta opcji przy przedłużaniu umowy. warto rozważyć przejście..
dlatego przeszłam, bo oferowali mi gorsze warunki niż miałam ;)

damka

muszę tylko umowę wypowiedzieć w play i zaraz tez to zrobię. Dzięki Kasiu za podpowiedź :)

inkageo

Ja z kolei zwiałam właśnie z plusa do play. Plus bardzo nieładnie się wobec mnie zachował, a ofertę miał bardzo drogą. Na razie z play jestem bardzo zadowolona. Tato też się przeniósł. za 30 zł miesięcznie to wszystko bez limitu jest, do tego można dobrać ratę za telefon. Mi by się nie chciało bawić z tymi doładowaniami. A płatnych rozmów i smsów, czy internetu płatnego wg zużycia to sobie nie wyobrażam. Teraz abonamenty są tanie..

Siostra ma polski na kartę i ja się tym zajmuje jak przyjeżdża, ciągle trzeba pamiętać o zasilania, karta wygasa, kasę jeszcze ma na koncie, znowu zasilać.. Ostatnio nie wyłączyła internetu i całą kasę jej zjadło..
Imagine there is no hate

wrobelek0403

do playa się nie przeniose, bo ich reklamy doprowadzają mnie do szału lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Wróbelku też tak mówiłam :D
Imagine there is no hate

inkageo

#789
W plusie chciałam przedłużyć dwie umowy telefonicznie i w tym samym czasie tato też przedłużał. Bezpośrednio z polkomtelem załatwialiśmy i wszystkie trzy umowy były niezgodne z tym co zostało ustalone. Tato dostał abonament wyższy o 30% i umowę na 36 miesięcy zamiast 26, ja dostałam kurierem tańszy telefon (wersję compact zamiast normalnej) i też o 30% wyższy abonament, a na drugi numer przedłużany bez telefonu trzy razy mniejszy pakiet internetu niż ustaliłam, a umowę na 24 miesiące (miało być 12 miesięcy). Dobrze, że żadne z nas nie podpisało tego.. Najtrudniej miałam z tym numerem bez telefonu, bo to szło w ramach aneksu do umowy, takiego bez podpisu. Mieli mi to wysłać pocztą i wtedy jest czas na odstąpienie od umowy, ale oni mi tego wcale nie wysłali. Miałam strasznie dużo kłopotu, składałam reklamacje. Przecież nagrywają te rozmowy..bardzo łatwo można zweryfikować. Na koniec to oni mi tylko podziękowali, że dzięki mojemu zgłoszeniu poprawiają jakość obsługi klienta..i że nie obciążą mnie żadnymi karami, anulują umowy wspaniałomyślnie za darmo. Jak to mnie wkurzyło! Przecież ja niczego nie podpisałam, a aneks w przysługującym mi terminie wypowiedziałam..
Imagine there is no hate

inkageo

Po tym reklamy play przestały mi już przeszkadzać i do nich poszłam :D
Imagine there is no hate

Kasia

Cytat: inkageo w 13 Paź 2016, 13:34:32Tato też się przeniósł. za 30 zł miesięcznie to wszystko bez limitu jest
mi czegos takiego na pewno nie proponowali
to dla firm czy dla Kowalskich?
rzuc linkiem

wrobelek0403

inkageo, co za dziady :crazy: miałam kiedys identyczną sytuacje w plusie, w rozmowie mi powiedzieli, ze wszystkie pakiety zostaną, a potem jak podpisałam umowę, to je wyłączyli. Rachunek jaki przeszedł to myslałam, ze im do gardla wepchne :crazy:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

On ma duet. Jak wybierzesz fakturę elektroniczną to - 5zł od oferty w necie, jak podpiszesz zgody na oferty marketingowe to znowu - 5zł od ceny w necie.

A ja mam ofertę dla firm, też z tymi rabatami.
Imagine there is no hate

inkageo

Tato ma duet M i z rabatami za to, że się przenosi, tą fakturą elektroniczną i zgodami marketingowymi 60 zł. W plusie za jeden numer więcej płacił.
Imagine there is no hate

inkageo

Jeszcze dostał kartę z internetem do tableta.
Imagine there is no hate

inkageo

A ratę za takiego prostego samsunga z serii J (nie pamiętam modelu) 10 zł. Bo chyba 150-200 zł zapłacił przy odbiorze.
Imagine there is no hate

Kasia

Cytat: inkageo w 13 Paź 2016, 14:27:44
Tato ma duet M i z rabatami za to, że się przenosi, tą fakturą elektroniczną i zgodami marketingowymi 60 zł. W plusie za jeden numer więcej płacił.
a no to fajna oferta :)

u mnie nie da rady, bo mój D. ma jeszcze tańszego virgina, tego za 19 zł i mu wystarcza, więc dla nas dwa telefony to 50 zł miesięcznie

zresztą, ja bym w ogóle mogła mieć jeszcze niższy abo w smart dom Polsatu ale oddałam mamie kartę za 1zł miesięcznie :) płaci szalone 1zł i gada w opór :D

inkageo

Ja mam samej raty za telefon 100 zł :D
Ale faktura jeszcze nie przyszła ;) Coś się nie spieszą ;)
Imagine there is no hate

konwalia

My wzięliśmy w orange w końcu plan wspólny 95zl w tym netu 25gb. Dwue nasze karty plus trzecia do tableta. Moznaby dołączyć w tej cenie trzecią np dla dziecka.
Rata za s7 dla P 65zl drugiego telefonu nie braliśmy bo sony ładnie się zachowało i wymienili na nowy inny (sony xa będzie dla mnie) popsute t3