jaki telefon polecacie?

Zaczęty przez brawurka, 12 Lis 2010, 19:40:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aniak1211

wrobelek0403,
Ja tez nie odbieram mmsow.
Ale widzialam nowy s6-piekny jest ale cena....
A jakie zdjecia piekne robi:)

zuzia

Mam do wyboru:
Motorola moto g 3 generacji
Samsung Galaxy A5
Sony Xperia M4 aqua

ktoś? coś? help

rubin04

Zuzia,
jak dla mnie tylko Samsung.
mialam Sony Xperie i dla mnie masakra.
motorolii nie znam.

W gupim Sony "backspace" po lewej mnie wkurzal, i ze ekan nie przewija sie dookola tylko jakbybod sciany do sciany.
niby pierdoly ale wkurzaly.
Teraz mam Samsunga Dual mini i jest super.

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

feeling.good

ja mam sony m4 aqua i nie narzekam. Wcześniej miałam m2 i to była masakra. Są rzeczy, które mnie denerwują, np. to przewijanie ekranu, ale w Samsungu wkurzała mnie lista połączeń. Telefon fajnie się użytkuje, nie wiesza się, ma niezły aparat. Pozostałych nie znam.

zuzia

wybrałam sonego.
na A5 ostatecznie szkoda mi było kasy.

wrobelek0403

laski, macie antywirusa na smartfonach?

aktualizowałam program i mi wyskoczyło, zebym sobie tez na telefon zainstalowała, hmmmm
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Mam. McAfee ma wersję na urządzenia mobilne, więc skoro mam na kompie, to mam też na telefonie i tablecie.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

szelma, dzieki. Ja mam akurat avast i przy instalce zaproponował wersję na urządzenia mobilne. To chyba sobie sciagne. Tylko sprawdze, jakie to duze.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

#683
musz wybrac jakis telefon z listy jaki? (wpisuje od najdrozszego)
Sony   Xperia Z3 Compact LTE
Huawei   Honor 7 LTE

wrobelek0403

a czym sie rozni galaxy A i S?? 
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

#685
S są wyzszej klasy niż A

chyba wezme ten nsjdroszzy z tej listy czyli Sony Xperia Z3 wodoszczelny jest :D
sama nie wiem...
hmmm R mnie namawia jednak na ten Huwaeeie Honor, bo nowszy model i parę rzeczy ma lepszych

rubin04

ja miałam Sony Xperia i tak mnie wnerwiał że po miesiacu ubłagałam M by mi zmienił na Szajsunga Mini Dual (na 2 karty) i kocham go :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

calla

Ja mam już druga xperie i jestem bardzo zadowolona.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

mayagaramond

jaki telefon, jaki? Moze iPhone? Za duzy wybor...
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

Nigdy nie mialam... Sama nie wiem. Obiecalam sobie, ze nie bede przynalezec do frakcji appla lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

maya, zastanów sie przede wszystkim jakich aplikacji uzywasz i czy one bedą działac na Applu, a jesli nie to czy są inne analogiczne na iphona.

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Whatsapp dziala lol i internet ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

no to najwazniejsze :) my uzywamy lokalnej aplikacji ginger do rozkładów komunikacji miejskiej i ona jest tylko na symbiana i androida, a jest swietna i nie wymaga internetu. Na iphona czegos takiego nie ma.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Cytat: mayagaramond w 26 Sty 2016, 11:13:37
Ile GB?
no właśnie! nie ważny telefon a pojemność lol
ja widzę, że to jest moja największa bolączka :D

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: Kasia w 26 Sty 2016, 11:31:00no właśnie! nie ważny telefon a pojemność
ja widzę, że to jest moja największa bolączka

u mnie wcale ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

ja mam karte pamieci 16G i mi wystarcza, ale ja muzyki słucham z mp3, a zdjecia robie okazjonalnie.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

zwierzatko_mojej_mamy le ty jestes z IT.

Ale wystarczy mi 16 GB? Bo 32 nie ma przy 6S. Jeszcze nie wiem, czy kupie 6S. To by byla bardzo ladna torba lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Kasia

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 26 Sty 2016, 11:33:13
u mnie wcale ;)
bo masz telefon z większą pamiecią niż mój ;)