jaki telefon polecacie?

Zaczęty przez brawurka, 12 Lis 2010, 19:40:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

Kasia, śmiem wątpić :D

mam 16 giga, mam zainstalowany aplikacje:
facebook, google hangouts, messenger, safari, instagram, photoshop express,  teux deux, google dysk, allegro, endomondo, yanosika, simple resize, imdb oraz mapy gugla

mam 9 giga do wykorzystania nadal ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

Ale pewnie nie robisz zdjec...
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

mayagaramond, no trochę robię ;) ale aparat mam taki słaby w tym telefonie, że one na pewno mało ważą ;) poza tym zdjęcia można robić i wrzucać gdzieś co jakiś czas, a nie trzymać 4 lat fot na telefonie ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia

#703
Ja mam chyba 8GB więc .......
trochę aplikacji
trochę zdjęć - co pół roku powiedzmy robię czystkę ;)

mayagaramond

to moze pojde pierwszy raz w zyciu do apple store lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Kasia

Cytat: mayagaramond w 26 Sty 2016, 12:15:55
to moze pojde pierwszy raz w zyciu do apple store lol
nie masz w pracy możliwości wypożyczenia Ipada czy iphona?
bo ten tel nie każdemu przypada do gustu - mój D. go wręcz nienawidzi lol
ja znowu nie lubię Samsungów .....

mayagaramond

Cytat: Kasia w 26 Sty 2016, 12:20:31nie masz w pracy możliwości wypożyczenia Ipada czy iphona?

mam ipada w pracy.  R. ma iPhona.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

Mnie wkurza to, ze to juz moja druga xperia, ktora po 3 latach uzytkowania wyzionela ducha.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

mayagaramond, nie łudz sie, iphone zrobi to samo. przeciez ktos musi kupowac te nowe wersje :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

no nie wiem, ja mam telefon kupiony od szelmy, on został wyprodukowany w 2010, ja go włączyłam w grudniu 2014 ;) i to by było na tyle historii restartów, resetów, uszkodzeń, napraw ;P tfu tfu, wymieniłam mu tylko baterie na nowa dla kaprysu ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

niewiemjaka

dla mnie 16Gb tez za mało :D

mayagaramond

R. ma swoj tez od par lat i dziala bez zarzutu.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Kasia

u mnie w domu tfu tfu tfu jeszcze żadne tel. nie wyzionął ducha
zawsze po dwóch trzech latach użytkowania, jak wymienialiśmy na kolejny to stary normalnie sprzedawaliśmy sprawny i bez usterek :)

Kasia

mój pierwszy Iphone jeszcze działa bez zarzutu (trochę muli i się nieraz wiesza ale to kwestia oprogramowania a nie stanu technicznego) :) tego nie sprzedamy szybko ;) kiedyś go opchniemy jako działający zabytek ;)

mayagaramond

A moze ja mam jakiegos wirusa?? I dlatego on tak muli?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

szelma

Tylko iPhone. Teraz bym brała 6. Ja mam teraz 64 GB, w życiu tego nie wykorzystam :D Testowałam Samsungi i to jest jednak zupełnie inny poziom łatwości obsługi. Więc tylko iPhone. D. też mówi, że nastepny telefon to tylko iPhone (teraz ma windowsowego).
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

malutenka

Nie podoba mi się idea, że mam na starcie wybrać ile mi pamięci potrzebne & ten kabel przeklęty w Iphone. Ja muszę mieć coś, do czego włożę kartę pamięci, a jak się zapełni to mogę drugą od razu. Gdyby Samsungi mialy świecące androidy zamiast jabłuszek bylyby jeszcze cudowniejsze, no ale.

mayagaramond

Cytat: szelma w 27 Sty 2016, 09:17:51Tylko iPhone. Teraz bym brała 6. Ja mam teraz 64 GB, w życiu tego nie wykorzystam

mysle o 6s. bez sensu, ze nie ma 32GB. Nie wiem, cyz 16GB to nie za malo.

Moj pierwszy komuter mial chyba tyle hahaha.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

errata

Cytat: wrobelek0403 w 26 Sty 2016, 12:43:52
mayagaramond, nie łudz sie, iphone zrobi to samo. przeciez ktos musi kupowac te nowe wersje :D

Iphon mojej siostry z 2008 roku żyje nadal, jako telefon Ani ;)

mayagaramond

Od wczoraj jestem we frakcji iPhonow. Piekny jest, pasuje do mojej pudrowej torebki ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

mayagaramond, zacznij uzywać to się zakochasz jeszcze bardziej :) i nigdy już nie postanie Ci w głowie pytanie "jak można ogarniać telefon z tylko jednym przyciskiem?" ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ziuta

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 28 Sty 2016, 09:09:58
mayagaramond, zacznij uzywać to się zakochasz jeszcze bardziej :) i nigdy już nie postanie Ci w głowie pytanie "jak można ogarniać telefon z tylko jednym przyciskiem?" ;)
i nigdy więcej nie postanie Ci w głowie pytanie "jaki telefon wybrać?" przy kolejnych zmianach telefonów
jak sobie przypomnę to porównywanie parametrów, co który model ma, a czego nie ma, który najlepszy... wiadomo, że iPhone najlepszy i że ma najlepsze wszystko co się aktualnie da mieć :D
tak, tak, przepadłam dla apple'a już kilka lat temu ;)

mayagaramond

R. mnie namowil... Bo ja bylam z frakcji bardzo anty iphonowej.

A wyglada tak :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

ziuta

Cytat: mayagaramond w 28 Sty 2016, 11:29:30
R. mnie namowil... Bo ja bylam z frakcji bardzo anty iphonowej.

A wyglada tak :)
ja też byłam, naśmiewałam się z O., że strasznie snobistyczna ta jego fascynacja applem, do czasu aż O. dał mi w prezencie pierwszego iPhone'a...

maya, śliczny, mój wygląda tak samo :)

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login