jaki telefon polecacie?

Zaczęty przez brawurka, 12 Lis 2010, 19:40:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

O właśnie, ja tez powoli muszę się zbierać do zakupy nowego phona.

Chciałabym Iphona ale strasznie kNie wkurzają słabe aparaty foto (jak ja i D. Czy M. robimy zdjęcie to jakość kompletnie nieporównywalna a oni Samsungi raczej ze średniej półki  mają).

wrobelek0403

Kasia, P ma 11Pro i aparat jest zajebisty. Z dwoma obiektywami. A z samego telefonu tez zadowolony.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

Ja chyba zapoluję na 12stkę, mam Xsa, wymienię mu baterię i dam młodemu, on właśnie wykończył starą 6stkę ;) taka to zaleta tych telefonów u nas, idą rodzinnie przez wielu użytkowników ;) w grupie jest tez mama, która aktualnie używa mojego SE :) a chyba przekonałam i T. do przesiadki, jak mu się skończy aktualny Szajsung ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia

#1128
Cytat: wrobelek0403 w 29 Sie 2021, 11:20:54
Kasia, P ma 11Pro i aparat jest zajebisty. Z dwoma obiektywami. A z samego telefonu tez zadowolony.
O Wrobel, super. To może na niego popatrzę. Bo normalnie płakać się chce jak wyciągamy trzy telefony  do tego samego ujęcia i na moim nic się nie stroi na na dwóch pozostałych zdjęcia idealne.

Szczególnie chodzi mi o nieidealne warunki, ciemno, noc, słabe oświetlenie itd.
no zdjęcia  są do wykasowania. Na telefonie wyglądają słabo a po zrzuceniu na kompa w ogóle jes tragedia.

szelma

Ja mam 11 pro i aparat jest boski. Ma trzy obiektywy - normalny, zbliżenie i takie lekkie rybie oko.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

Kasia

#1130
Kurczę, chciałam w mniejszym budżecie ale kusicie i jeszcze pomyślę czy nie dołożyć $ :)
Może kumpel mi ogarnie temat taniej.

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Imagine there is no hate

Kasia

Inka, teraz te telefony super zdjęcia robią. Tylko IPhone był w tyle. Ale może rzeczywiście już nie jest.

fasolka1980

wy serio kupujecie telefony za 4tys pln? czy jak to ogarniacie?

Kasia

Za 4 nie ale za 2 tak. Ja laptopa mogę mieć starego i słabego ale telefon musi śmigać jak należy.

inkageo

#1136
Ja zawsze kupowałam telefony za około 3 tys. zł. Pierwszy raz mam o połowę tańszy.
Imagine there is no hate

konwalia

Potrzebuję nowy telefon, ale aktualne ceny mnie blokują. Macie coś sensownego do polecenia, co nie kosztuje majątku?  Mam aktualnie samsunga note 9, ma ponad 3 lata i szwankuje

inkageo

Konwalia ja jestem zadowolona z Xiaomi Redmi Note 10 Pro, wzięłam 8/128, 1400 zł zapłaciłam.
Robiłam nim zdjęcia na Majorce i są przecież ok :)

Minus - to jest model bez 5G, ale na mojej wsi 5G nie ma, więc świadomie taki wybrałam.
Imagine there is no hate

malutenka

Cytat: konwalia w 08 Gru 2021, 07:15:13
Potrzebuję nowy telefon, ale aktualne ceny mnie blokują. Macie coś sensownego do polecenia, co nie kosztuje majątku?  Mam aktualnie samsunga note 9, ma ponad 3 lata i szwankuje
nieodmiennie polecam przejrzeć co ma Motorola jeśli z Androidem, świetny sprzęt, mam obecnie 3 telefon od nich - po mniej więcej 3,5 roku wymieniam.

callja

Team Xiaomi - mam 9 pro, 128 pamięci i odpukać...
Jeśli będę zmieniać, to też na Xiaomi.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

konwalia

Dobra, to sobie popatrzę, wolałabym 256, teraz mam 128 i zajęte już ponad 100, ale ja na co dzień kompa nie odpalam

konwalia

Wiecie, że nadal telefonu nie zmieniłam 🤣
Rok temu stwierdziłam, że jednak zmienię wyświetlacz.  Niestety teraz gubi zasięg, ucieka głos i każdy dzwoniący mówi mi kup telefon, bo Cię nie słychać 🙈