jaki telefon polecacie?

Zaczęty przez brawurka, 12 Lis 2010, 19:40:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Helena

przyda ci sie przyda :) jak zaczniesz uzywac hipstamatica to ci sie przyda :) ja mam 8 gb i klne ze za mało

suegro

Cytat: szelma w 23 Lis 2010, 15:32:45czy mi się aż tyle gigów  przyda.

Zapytaj gigę. :D :D
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Helena, no zdjęciowo to ja jestem upośledzona, więc sztuki robić na telefonie nie będę ;). Ale w sumie bez sęsó potem żałować, że ma się za mało miejsca, nie? :)

Helena

szelma

hipstamatic jest o tyle fajnie, że nawet jak totalnie nie wychodza ci zdjecia to na hipsta wyjda zawsze :)

szelma

Helena, a co oprócz hipstamatica polecasz z aplikacji? Bo tego tyle jest, że łoooo :D.

Helena

szelma
Ja w sumie niewie uzywam mam fejsa, gg, skypa tvn24 mapy pogode i chyba tyle aaa i pdfa jeszcze jak ktos gry lubi to mozna scigac ja nie gram wiec gier nie uzywam

konwalia

a nie wiecie jak ustawić, zeby mmsy przychodziły w n8?

szelma

Dzięki :beer:. Ogólnie to szukam jakiejś dobrej aplikacji do plików wordowych. Poguglam, to pewnie coś się znajdzie :).

feeling.good

konwalia masz n8? zadowolona jestes? w sieci brałaś, czy sama kupowałaś?

konwalia

P. ma szalony
był na liście na zapisy lol i kupił w poznaniu jako jeden z pierwszych klientów w salonie nokii

jak on się na ten telefon zapisywał, to operatorzy twierdzili, ze nie będzie dostępny w abonamencie

telefon super, ladnie się prezentuje, P. mówi, że intuicyjny, robi super foty, ogląda tv jak nie ma go w domu a jest mecz, ma transmiter do radia
dużo prostszy w obsłudze niż dotykowe samsungi

tylko nie daje się ustawić tych cholernych mmsów, trzeba bedzie do nokii podjechac

ja to nie, wolę tradycyjne telefony-mam e52

feeling.good

ja od dwóch lat mam n95 i to pierwszy telefon, z którego jestem absolutnie zadowolona. Trochę boję się tych dotykowych, ale jak zobaczyłam reklamę n8, to serce mi mocniej zabiło ;) Niebawem kończy mi się umowa i będzie trzeba nad jakimś tel. pomyśleć.
A mogę zapytać, ile kosztował?

Helena

feeling.good

ja miałam N95 raz był w reklamacji bo przestał wyswietlacz działac a potem zaczał sie wieszac i sie wkurzyłam i kupiłam iphona

errata

konwalia ja bym zadzwoniła do operatora. I tam powinni podac Ci nr, albo włączyć usługe.

natka

Cytat: cherry w 20 Lis 2010, 23:44:21po przestudiowaniu wielu testow maz kupuje htc desire
bardzo fajny telefon :)
ja mam htc wildfire i jestem zachwycona :) w ogole bardzo podobaja mi sie telefony htc-przedtem mialam diamonda. wildfire jest na androidzie i jest tak fajnie prosty w obsludze :) podjerzewam ze przypomina ajfona, ale jest bardziej otwarty na inne aplikacje ;) mam swietny dostep do interentu, smsy pisze sie fajnie, bateria niezla- naprawde jestem zadowolona i polecam :)

konwalia

Cytat: errata w 02 Gru 2010, 14:51:32
konwalia ja bym zadzwoniła do operatora. I tam powinni podac Ci nr, albo włączyć usługe.
dzięki, już wczoraj włączyli nam w salonie orange

jusia

o mamy taki watek :)
konczy mi sie umowa i bede wymieniac tel. no i sie waham pomiędzy:
Samsung Galaxy S III czy tez iPhone 4S, M. stawia na Samsunga (no i tanszy jest), ale oba w ch...drogie...
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

Angie

jusia samsunga. M. ma i jest zachwycony. To świetny telefon.

golinda


zwierzatko_mojej_mamy

ja mam jedynke i mi sie wiesza, ale innych grzechow nie widze ;) aczkolwiek iphona tez widzialam wielokrotnie i tez nie widze minusow ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

jusia

Cytat: szelma w 07 Sie 2012, 21:37:05
Brałabym iPhone'a :D
bo sama masz ;)
no wlasnie, jak ten osioł się czuję teraz i ten fajny, i ten ;)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

szelma

Cytat: jusia w 07 Sie 2012, 22:40:42bo sama masz

No mam - i jestem zadowolona, więc polecam :)
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

golinda

tak mi się podoba ten iphone naszego szefa agencji reklamowej - ma tak pięknie, oryginalnie rozjebaną szybkę lol

szelma

Mam ten telefon ponad rok i nic mu nie jest. Ja polecam ajfona na podstawie własnych doświadczeń - a nie szefa agencji ;)
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

damka

ja mam htc, jest super, ale widzę że nie bierzesz pod uwagę w ogóle...ale i tak polecam :)