jaki telefon polecacie?

Zaczęty przez brawurka, 12 Lis 2010, 19:40:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

abkasia

iphony maja szklana szybke i wsiekszosci znajomym, ktorym upadly, ta szybka peka. wiec to dla mnei spory minus.. i jest bardzo mlay jak na smartfona, choc to niektorym moze pasowac..
ja bym brala s3
moj maz ma s3, ja mam s2
no meza jest lepszy ;)

wrobelek0403

telefon ze szklaną szybką przy dwojce dzieci moze byc problematyczny :D ja bym brała samsunga :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Ależ ten koreański szajsung podbił rynek :D Ja bym chyba wolała iphona, ale czysto wizerunkowo, bo nie korzystałam, więc porównania nie mam ;) Siostry iphon ma fajną gumowatą obudowę, mój szajsung jest śliski jak ryba, w końcu go upuszczę ;)
Jusia a opłaca Ci się brać taki drogi telefon? Ja mam zasadę, że więcej niż 200 zł brutto nie dopłacę!
Imagine there is no hate

abkasia

inka to sobie kup gumowana obudowe ;)

inkageo

Dali mi dwie, jedna jest niby antypoślizgowa, ale czarna i brzydka, a druga biała piękna błyszcząca i śliska :D Wybór był prosty :D Ale racja, poszukam białej gumowej :)
Kupiłam sobie nawet biały skórzany pokrowiec, nigdy nie miałam pokrowca na telefon! Jak ja o niego dbam!
Imagine there is no hate

rubin04

M. ma Samsunga własnie tego i bardzo zadowolony!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jusia

inka umowe przedluzam bez tel. a ten kupuje oddzielnie, M. chce mi sprezentować, to żal nie skorzystać ;)

"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

rubin04

Inka, mój M. ma blekitną gumę na Samsunga - kupił w Magnolii w Saturnie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jusia

pierwotnie M. chcial mi sprawić tablet, ale wlasnie wtedy byla o nich dyskusja na strefie i tak poczytalam, poczytalam i doszlam do wniosku...na ch...mi ten tablet (to samo powiedzialam M.) ;)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

mobka

Cytat: wrobelek0403 w 07 Sie 2012, 22:11:06
telefon ze szklaną szybką przy dwojce dzieci moze byc problematyczny :D ja bym brała samsunga :)

Brawo. I wymiana kosztuje drogo. Wymiana kazdego przycisku (a znajomym padaly), tez droga, wymiana baterii, tez jakis kosmos. Samsung i tylko samsung ;)

jusia

moj szwagier pracuje w Tmobile i On tez tylko samsunga poleca, wiec chyba sie zdecyduje...no i bialy, bo granatowy to nie...
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

mobka


abkasia


mayagaramond

Mam HTC i on ma metalowa obudowe z tyklu wiec nawet jak mi upadl to nic mu nie bylo. Iphone R. upadku nie przezyl...

Ale teraz kupilam samsunga, bo baaaardzo mi sie podobaja ;D

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

abkasia

moj maz mial 2htc ktorym po upadku pekl wyswietlacz.
podobnie u mojej kolezanki

fasolka1980

O kurde, maz mi tez chcial na urodziny zprezentowac telefon i tez te dwa rozwazal

W koncu stwierdzilam ze niepotrzebny mi taki drogi i wzielam samsunga galaxy ace za 99 zl :rotfl:

golinda

no ale Inka nie ma s3...

inkageo

Nie, nie! Też mam ten tani ace. Chodzi mi o markę jako taką, tak samo większy szpan mieć macbooka niż samsunga, nie? ;)
Imagine there is no hate

natka

Cytat: damka w 07 Sie 2012, 22:06:11
ja mam htc, jest super, ale widzę że nie bierzesz pod uwagę w ogóle...ale i tak polecam :)
o tak!! Jusia przyjrzyj sie htc :) dostalam od meza htc one v i ma naprawde swietny wyswietlacz i aparat. Wlasciwie marudzilam G zeby kupil jakis maly aparat, tak zebym mogla robic zdjecia Jaśkowi i dostalam telefon z dobrym aparatem :) to juz mój trzeci htc i jestem bardzo zadwolona :)
a mąż ma białego samsunga i niby jest zadowolony ale nie do konca, zle mu sie trzyma w dloni ;)

jusia

Cytat: fasolka1980 w 08 Sie 2012, 08:35:46
O kurde, maz mi tez chcial na urodziny zprezentowac telefon i tez te dwa rozwazal

W koncu stwierdzilam ze niepotrzebny mi taki drogi i wzielam samsunga galaxy ace za 99 zl :rotfl:
niemadra :)
a tak serio, to jak sie sprawuje? Inka chyba tez ma ? M. ma teraz dostac w pracy ten model...
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

inkageo

#120
Jusia Ace jest fajny, ale wg mnie robi za słabe zdjęcia i niewygodnie się je robi - dla mnie jedyny minus. Reszta na plus :)
Brakuje mi jeszcze pikania w słuchawce jak w trakcie rozmowy przychodzi wiadomość, bo wiedziałam, że ktoś inny próbuje się dodzwonić, a nie mam połączeń oczekujących. Może to jest, ale nie umiem włączyć ;)
No i gabaryty są ważne, im większy tym trudniej w małej dłoni trzymać. Ace jest jeszcze ok :)

Dodany tekst: 08 Sie 2012, 12:08:37

Porównanie zdjęć ;)
Imagine there is no hate

cumberland

Ha ha jaki watek na czasie, bo wlasnie odkrywam mojego samsunga galaxy mini2 :-) i mowie Wam smartphony sa fajne :-)

justynaaaa2

#122
no właśnie mnie od dawna zastanawiało dlaczego wszyscy moi znajomi którzy mają iphona mają pękniętą szybkę  :knuje: teraz już wiem :) mojej koleżance już 2 pękła  :crazy:

cumber też go mam  :beer: ale ja bez entuzjazmu zupełnie do niego podchodzę, choć ta żółta obudowa jest śliczna :D

no i fakt zdjęcia robi beznadziejne w porównaniu ze zwykłą nokią, ale w sumie niepotrzebny mi tel do fot więc jakoś to zlewam

no i wolałabym weekend w fajnym hotelu i zwykły telefon niż iphona czy galaxyIII ;D

aja

ja tez mam fazę na nowy telefon :D całkiem fajny ten samsung

fasolka1980

jusia dla mnie Ace jest calkowicie wystarczjący. Nie jest taki wielki jak s
2 czy 3. Niezbyt dlugo trzyma bateria ale to chyba we wszystkich smartfonach