jaki telefon polecacie?

Zaczęty przez brawurka, 12 Lis 2010, 19:40:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szelma

Cytat: errata w 15 Lis 2010, 16:34:36Z takim można do wanny chodzić

To raczej niebezpieczne, bo Apple nie udziela gwarancji na urządzenia, które miały nadmierną styczność z wodą ;).

No i iPad to ciężki dość, żeby w wannie z nim siedzieć :hmm:.

mobka

Nie lubie dotkowych, glownie ze wzgledu na niewygode podczas pisania smsow  - da sie jedna reka, ale jednak lepiej dwoma, wybieraniem z tonowego menu podczas rozmowy, szybkim wybieraniem z listy ostatnich polaczen - przyciski ze sluchawka sa na dole telefonu i w malych rekach ciezko jest utrzymac telefon... moze jeszcze cos mi sie przypomni.

Rok temu wzielam sluzbowa dotykowke, LG GT500 i jestem niezadowolona. Ale ja glownie dzownie i pisze smsy+korzystam z internetu (glownie strefa i poczta). Jak tylko wroce do pracy, to wymieniam na jakis tradycyjny telefon.

mayagaramond

#52
Cytat: mobka w 15 Lis 2010, 16:45:20
Nie lubie dotkowych, glownie ze wzgledu na niewygode podczas pisania smsow  - da sie jedna reka, ale jednak lepiej dwoma, wybieraniem z tonowego menu podczas rozmowy, szybkim wybieraniem z listy ostatnich polaczen - przyciski ze sluchawka sa na dole telefonu i w malych rekach ciezko jest utrzymac telefon... moze jeszcze cos mi sie przypomni.

Rok temu wzielam sluzbowa dotykowke, LG GT500 i jestem niezadowolona. Ale ja glownie dzownie i pisze smsy+korzystam z internetu (glownie strefa i poczta). Jak tylko wroce do pracy, to wymieniam na jakis tradycyjny telefon.

:beer: :beer: za uwagi
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: errata w 15 Lis 2010, 16:34:36Z takim można do wanny chodzić Cheesy
no istotnie - mniejsza strata jak wpadnie niz ksiazka lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ddu

#54
mój szalony mąż kupił mi nokię e52. w prezencie, jak helę urodziłam
wczoraj się dowiedziałam, ile to kosztuje (a dowiedziałam się, bo miał podobny, a ja go zgubiłam)
masakra
mi równie dobrze służyłaby jakaś nokia za 150 zł, ale mam wypasiony model, w kt. 3/4 możliwości nie jest potrzebnych
wolałabym jakąś biżu albo wypasioną skórzaną torbę, ale...
mam telefon, kt. szczerze polecam, wygodny, szybki, dobry słownik, niezła jakość zdjęć, nie zawiesza się, dobrze wygląda, poważnie

salsa

ja dostałam e 52 jakos w czerwcu chyba jak umowe przedłużałam :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

goga

Cytat: suegro w 15 Lis 2010, 16:05:29
Ale goga to od każdego słowa przejdzie do seksu, więc wiesz. :D

goga   bighug bighug

taki zawód - cóż zrobić ;)

taki lajf, ech taki lajf

ale rady daję dobre, nie lol
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

suegro

Cytat: Helena w 15 Lis 2010, 16:21:35
su tobie dziś tylko pykanie w głowie :)

I dalej chętna na basen? :D

Wiesz, w jacuzzi i saunie... :D
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma


mayagaramond

Cytat: szelma w 15 Lis 2010, 20:33:51
Ej, a za moje uwagi? Domagam się ;).

a nie polalam Ci? W takiem razie wieczornie :beer: :beer:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

szelma

mayagaramond, a polejmy sobie, no bo co :D.

Okazało się, że z powodu nadmiaru zleceń zakup iPhone'a musi poczekać do 27 listopada - ale nic to, mam motywację do pracy przynajmniej :D.

mayagaramond

Cytat: szelma w 15 Lis 2010, 20:58:38Okazało się, że z powodu nadmiaru zleceń zakup iPhone'a musi poczekać do 27 listopada - ale nic to, mam motywację do pracy przynajmniej


przez chwile myslalam, ze ze iPhone'a wykupili i nowa dostawa bedzie dopiero 27.11 :D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

szelma

Hehe :D. Nie, to mój czas wykupiono ;). Mam zlecenie do 1 grudnia, więc nie mogę się rozpraszać nowymi zabawkami już teraz ;).

errata

#63
Cytat: szelma w 15 Lis 2010, 16:38:33
To raczej niebezpieczne, bo Apple nie udziela gwarancji na urządzenia, które miały nadmierną styczność z wodą ;).

No i iPad to ciężki dość, żeby w wannie z nim siedzieć :hmm:.

oj tam oj tam :) praktykuje już od jakiegoś czasu co najmniej od dwóch miesięcy i jeszcze nie zalała ;D Wg mnie nie jest taki ciężki.

Dodany tekst: 17 Lis 2010, 19:56:04

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 15 Lis 2010, 16:55:23
no istotnie - mniejsza strata jak wpadnie niz ksiazka lol lol

ale filmów nie oglądniesz ;D

szelma


errata

Cytat: szelma w 17 Lis 2010, 20:05:31
0,7 kg???

nie ważyłam go :D

ale ja go trzymam to taki ciężki nie był.

szelma

#66
iPad???

No dobra, już się nie czepiam ;). Ale napisałaś iPad w pewnym momencie, a iPad waży tych 0,7 kg. iPhone waży 173 g, więc różnica spora ;).

mala_s

Ja śmiało mogę polecić sony ericsson C905 -
_ dobra bateria
-przyjemny w obsłudze
- świetny aparat 8.1 megapixel z prawdziwą lampa błyskową nie ledem
- wi-fi , gps ,
- do tego brak systemu operacyjnego więc nie łapie wirusów
Mam go 1 rok i wiem że do tego jest pancerny no i ten gumowaty materiał z którego jest wykonany powoduje ze nie ślizga się w dłoniach.

errata

#68
Cytat: szelma w 17 Lis 2010, 20:27:56
iPad???

No dobra, już się nie czepiam ;). Ale napisałaś iPad w pewnym momencie, a iPad waży tych 0,7 kg. iPhone waży 173 g, więc różnica spora ;).

tak iPad ;D ja z nim nie chodzę do łazienki, bo go nie mam tylko moja siostra.

Miałam w ręce i korzystałam z iPad siostry, ale nie wiem ile waży ;D być może 0,7 kg nie przeczę. Jednak w moim odczucie ciężki specjalnie nie był (ale to już chyba pojęcie względne dla każdego)

się wyraziłam może choć trochę jaśniej  :beer:

szelma

Nooo, teraz jaśniej :beer: :). iPada macałam i ciężkawy jednak. No nieważne. Zwierzak mnie wyleczył z iPada i tak ;).

errata

Cytat: szelma w 17 Lis 2010, 21:58:06
Nooo, teraz jaśniej :beer: :). iPada macałam i ciężkawy jednak. No nieważne. Zwierzak mnie wyleczył z iPada i tak ;).

uffff to się cieszę.

No iPad to trochę tak fanaberia mojego szwagra (jeszcze sprowadzał ze stanów, bo w PL nie był dostępny, czy coś). On ma troche zwichrowane na tym punkcie w głowie :D
Bo tak w ogóle to go nie potrzebowali, gdyż on ma swojego Mac'a, a siostra MacBook'a.
Ale postanowił kupić z okazji rocznicy ślubu (dla siebie i siostry) to kupił.

Ogólnie faktycznie troche bez sensu. Bo programy edytorskie prawie żadne, wiec ciezko aby zastapił laptopa. Troche kasa wywalona w błoto.

justynaaaa2

ja też ostatnio zauważyłam że gadżeciara ze mnie :D
brat M. przywiózł kiedyś ze stanów maca - sprzedał, M. wziął sobie na wymianę iphona - sprzedał a ja teraz pluję sobie w brodę że nie przejęłam tych "zabawek"  :zly:
co do samych telefonów to prywatnie wystarcza mi zwykła nokia navigator (kilka razy nawet skorzystałam z tej opcji) a służbowy mam nokie e71 - jednak taki telefon jako służbowy, gdy potrzebny mi dostęp do maila wszędzie jest niezastąpiony :)
co do dotykowych telefonów to mój M. ma, on jest zadowolony a ja nawet nie potrafię go odblokować ;D
pewnie gdybym miała taki użytkować to bym się przyzwyczaiła ale na razie nie mam takiej potrzeby :)
jak będę wymieniać telefon za rok pewnie będą już same dotykowe, wtedy się nauczę :)

rubin04

Cytat: ddu w 15 Lis 2010, 17:53:26
mój szalony mąż kupił mi nokię e52. w prezencie, jak helę urodziłam
wczoraj się dowiedziałam, ile to kosztuje (a dowiedziałam się, bo miał podobny, a ja go zgubiłam)
masakra
mi równie dobrze służyłaby jakaś nokia za 150 zł, ale mam wypasiony model, w kt. 3/4 możliwości nie jest potrzebnych
wolałabym jakąś biżu albo wypasioną skórzaną torbę, ale...
mam telefon, kt. szczerze polecam, wygodny, szybki, dobry słownik, niezła jakość zdjęć, nie zawiesza się, dobrze wygląda, poważnie


Ja mam NOKIE E 72
i jestem bardzio zadowolona,
choć wziełam ją bez przekonania bo ma klawiaturę quwerty czy jak ją tam zwą,
a okazało się że jest fajna, prosta i całkiem wygodna.

A NOKIA jak Nokia - super :)

ma GPS, wi-fi, bateria trzymam mi chyba z tydzień, dokładnie nie wiem bo mało kiedy ja ładuję a rozmawiam dużo, bardzo dużo..
Dla mnie super.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

cherry

#73
po przestudiowaniu wielu testow maz kupuje htc desire
(z nawigacja co bylo tez wazne).
iPhone odpadl ze wzgledu na iTunes - organizuje muzyke wg wlasnej
logiki, rozwalilby nasza biblioteke z muzyka.
iPhone ladny, ale mozna applikacje tylko z apple (AppStore) ladowac
ten telefon HTC nie ma organiczen (jak open source)
kompatybilnosc z windowsem iPhone ma tylko wlasnie przez iTunes,
i ustawienia sa tylko na jeden komputer tzn. jak maz bedzie chcial cos
zladowac z mojego kompa (dane i tak mamy na wspolnym dysku)
to iTunes juz marudzi (i trzeba wszystko instalowac).
Wlasnie te ograniczenie tylko na produkty i app z Apple to bylo glowne
kryterium na nie dla iPhone.

Jam mam prywatnie (czarny) i sluzbowo (srebrny) Nokie 6300 i jestem bardzo zadowolona.
Przynajmniej nie musze sie uczyc obslugi innego telefonu ;-)
Ja glownie telefonuje, pisze sms´y, slucham radia i mp3 - Wystarczy.
Z internetem tez moge sie laczyc ale mi za drogo. W pracy caly dzien przed komp.
w domu najczesciej zaraz wlaczam kompa, wiec w miedzyczasie nie mam
potrzeby pisac mail czy laczyc sie z internetem. Jak sluzbowo trzeba napisac
maila to i tak u nas sie nosi notebooka ze soba do domu.

a tak na wesolo - comic :-)

Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

A ja dumam, czy brać iPhone'a z 16 GB czy 32 GB :hmm:. 100 euro różnicy wychodzi, ale w sumie nie wiem, czy mi się aż tyle gigów ;) przyda.