jaki telefon polecacie?

Zaczęty przez brawurka, 12 Lis 2010, 19:40:31

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

jusia

obejrzalam i htc, i galaxy mini i ace...kurcze skapiec sie we mnie odzywa ;)
moze umowa na 12 m- cy bez tel. a za rok beda tansze, moja nokia E52 jeszcze da rade  :hmm: :hmm:
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

inkageo

#126
No ale jak podpiszesz umowę z tel. na 24 miesiące, to za ACE grosze zapłacisz ;)
Po co bez tel. umowę podpisywać?

Dodany tekst: 09 Sie 2012, 16:03:50

A oni po 1,5 roku już i tak nowy tel. i umowę proponują. Ja teraz w plusie nowy tel. wzięłam po 1.5 roku, a umowa dwuletnia była ;)
Imagine there is no hate

jusia

inka mnie za m-c konczy sie umowa dwuletnia i jeszcze mi nic nikt nie proponowal, nawet sis i szwagier chociaz pracuja w tmobile jeszcze do mnie nie dzwonili ;) chyba zaden ze mnie klient ;)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

Kasia

jusia ja zawsze (prawie) kupuje telefon poza abonamentem
biore co dają, sprzedaję a za zarobione pieniadze + kase ze sprzedazy starego tel + ew. cos dołoże kupuje taki jaki chce ;)

a na umowę na rok bez telefonu bym sie nie łaszczyła, za rok pewnie dzisiejsze telefony stanieją ale pojawia się nowe drogie i znowu one beda kusiły ;)
2 lata szybko mijaja ;)

jusia

"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: jusia w 09 Sie 2012, 16:12:03
inka mnie za m-c konczy sie umowa dwuletnia i jeszcze mi nic nikt nie proponowal, nawet sis i szwagier chociaz pracuja w tmobile jeszcze do mnie nie dzwonili ;) chyba zaden ze mnie klient ;)
mi z t-mobila tez zawsze juz po 1,5 roku dzwonia - wez sama zadzwon na infolinie AAA - WEZ JESZCZE SIE ZALOGUJ NA strone t-mobile, na swoje konto! kiedys tam mialam oferte fajna, ale tylko przez net do wykorzystania - sprawdz co juz masz na necie
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

konwalia

ja ostatnio wzielam umowe na 18mcy bez tel, ale za to +50%minut
i ja mam złomiasta nokie e66

a czy ktos poleci Normalny telefon, nie 8 letni e52/e66 i fajny ? to dopiero wyzwanie ;)

inkageo

Normalny w sensie nie smartfon? Hazel był bardzo fajny, miał normalną wysuwaną klawiaturę, a z nowinek to wifi :D
Imagine there is no hate

konwalia

no nie smartfon :D
mam szajsunga omnie, a używam obtrzaskanej e66 lol

zwierzatko_mojej_mamy

mam nokie lumie 610 do sprzedania ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

konwalia

ale to przecie dotykowy?
a co z ceną staniora Pani?

Kasia

#136
konwalia najlepszy normalny telefon to Nokia kameleon ale on mimo iż stary jak świat dalej kosztuje z 1000zl ;) no ale dobry jest, naprawdę.

Dodany tekst: 09 Sie 2012, 21:03:09

I mimo ze stary to i tak dalej jest "modny"

inkageo

Imagine there is no hate

Kasia

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Ale to naprawdę staroc nad starocie ;) niekolorowy wyświetlacz, mało bajerow, brak aparatu foto. No niby szrot ale on nigdy nie wyszedł ze sprzadazy ;)

vobi

i to kosztuje 1000 zl???

Kasia

#140
Pewnie na allegro taniej ale tak w sklepie nowy koło tysiaka kosztuje ;)

vobi

kurde, po biurze plata nam sie taki nieuzywany, moze go spieniezymy :D :D :D

Kasia

Tylko nie wiem jak to z nimi jest bo na all to jako szroty idą a w sklepach, tych punktach z telefonami koło tysiaka. Nie wiem na czym fenomen polega ;) Moj kumpel swojego czasu poszukiwał ich bo miał listę kupców, których taka cena nie przerażala ;) dla mnie to dziw nad dziwy lol

mobka

#143
Te nokie sa drogie.

Jusia, ty tam wez szwagra/szwagierke przycisnij ;) Ile abonamentu miesiecznie placisz?

Dodany tekst: 09 Sie 2012, 22:59:11

KOnwalia, jak chcesz z tradycyjna klawiatura i bajerami, to mozna black berry jakiegos wziac.

jusia

#144
mam Pakiet Rodzina 80, place abonamentu ok. 60 pln, ale co do zasady go przekraczam (ostatnio) i place ok. 90 pln
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

Kasia

Tak ta Nokia jest naprawdę wytrzymała, bezawaryjna, prosta w obsłudze i właśnie ta bateria jest taka dlugotrzymajaca.

No i ten moj kumpel mówił ze często mu spadało jacyś prezesi lub ich serkretarki rzucali na stół nowy wypasiony telefon i chcieli wymieniać na te nokie, nawet z dopłata. Po prostu oni potrzebowali prostego w obsłudze telefonu, którego znali i z którego mogli dzwonić godzinami nie martwiac sie o rozladowanie.

errata

ie czytam całego wątku, ale iphony tylko jedne miały szklaną szybkę, która w kolejnym modelu została już zmieniona

mobka

Cytat: errata w 09 Sie 2012, 23:17:39
ie czytam całego wątku, ale iphony tylko jedne miały szklaną szybkę, która w kolejnym modelu została już zmieniona
4 na pewno ma pekajaca, a czy jest ze szkla...
Jusia, to wez sobie labo abonament z nielimitowanymi rozmowami za 79zl (bez telefonu), albo to samo z telefonem za 99zl. Inna oferta jest srednia ;) Przynajmneij jak na moj gust. I dziwne, ze przy takich rachunkach nikt do Ciebie jeszcze nie dzwonil. Moze ci sie za rok umwoa konczy????

fasolka1980

Cytat: Kasia w 09 Sie 2012, 23:16:42
Tak ta Nokia jest naprawdę wytrzymała, bezawaryjna, prosta w obsłudze i właśnie ta bateria jest taka dlugotrzymajaca.

No i ten moj kumpel mówił ze często mu spadało jacyś prezesi lub ich serkretarki rzucali na stół nowy wypasiony telefon i chcieli wymieniać na te nokie, nawet z dopłata. Po prostu oni potrzebowali prostego w obsłudze telefonu, którego znali i z którego mogli dzwonić godzinami nie martwiac sie o rozladowanie.

Kasia, dokladnie tak robil moj byly szef.

Pewnie sie u twojego kumpla zaopatrywalismy  :rotfl:

jusia

mobka nie nie, nie za rok :) za m-c  :) no wlasnie rozwazam nielimitowane rozmowy bez tel. i umowe na 12 m-cy :)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"