jaki telefon polecacie?

Zaczęty przez brawurka, 12 Lis 2010, 19:40:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

goga

W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

suegro

goga czy jak napiszę "walę palcem" to będzie lepiej? :D
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

goga

o rany - to mnie przerasta lol

trzeba to omówić w cztery oczy :P
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

suegro

goga bardzo chętnie! Kiedy odwiedzisz mnie i mój dotykowy telefon? :D
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

goga

W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

suegro

goga do wiosny to ja zmienię telefon. :D
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

goga

na bardziej dotykowy mam nadzieję ;)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

suegro

goga najczulszy z najczulszych :D
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Szkoda, ze nie mam od kogo pozyczyc na pare dni dotykowego telefonu, zeby sprawdzic, czy mi pasuje. Zreszta znajac mnie to bede uzywac ericssona dopoki ducha nie wyzionie ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

katgoli

Cytat: mayagaramond w 15 Lis 2010, 13:11:14
Szkoda, ze nie mam od kogo pozyczyc na pare dni dotykowego telefonu, zeby sprawdzic, czy mi pasuje. Zreszta znajac mnie to bede uzywac ericssona dopoki ducha nie wyzionie ;D

maya zapraszam do FFM pozycze Ci mojego Iphona  ;) Bardzo bardzo polecam chociaz musze przyznac ze ja nim prawie nie telefonuje....ale aplikacje to super rzecz  ;)

mayagaramond

Cytat: katgoli w 15 Lis 2010, 13:17:48
maya zapraszam do FFM pozycze Ci mojego Iphona  ;) Bardzo bardzo polecam chociaz musze przyznac ze ja nim prawie nie telefonuje....ale aplikacje to super rzecz  ;)

:beer: :beer:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

suegro

mayagaramond ja się do dotykowej przekonywałam ok 2 miesięcy. Trzeba się przestawić a to chwilę trwa.
Mój D. uważa, że dotykowa jest bez sensu, ale IMO to dlatego, że próbował tylko kilka razy z moim.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

mayagaramond, a w punkcie operatora albo sklepie z komórkami nie można pomacać i się pobawić? W Apple Store macaliśmy iPady w sobotę na przykład :). Normalnie włączone były i można było wypróbować :).

mayagaramond

#38
Cytat: szelma w 15 Lis 2010, 13:24:57
mayagaramond, a w punkcie operatora albo sklepie z komórkami nie można pomacać i się pobawić? W Apple Store macaliśmy iPady w sobotę na przykład :). Normalnie włączone były i można było wypróbować :).

mozna, ale wolalabym sprawdzic w codziennym uzytku. Nie wiem, czy w sklepie mi wystarczy. W zyciu kupilam dopiero 3 komorki, pierwsza byla tania, druga kupowalam w Anglii, wiec tez chcialam tania, a trzecia wybralam, po podobala mi sie b. niz inne lol

Dodany tekst: 15 Lis 2010, 13:29:18

Cytat: suegro w 15 Lis 2010, 13:24:36
mayagaramond ja się do dotykowej przekonywałam ok 2 miesięcy. Trzeba się przestawić a to chwilę trwa.
Mój D. uważa, że dotykowa jest bez sensu, ale IMO to dlatego, że próbował tylko kilka razy z moim.

:beer: :beer

Czyli D. nie podoba sie dotykowy? A co mu przeszkadza?

golinda - a co prezszkadza Tobie w dotykowych?

A tym ktorzy maja - co wam sie podoba?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

szelma

Cytat: mayagaramond w 15 Lis 2010, 13:28:09A tym ktorzy maja - co wam sie podoba?

Ja jeszcze nie mam, ale chcę, bo w dotykowym ma się większy ekran i lepiej się pisze niż na małej klawiaturce numerycznej. Blackberry i inne z pełną klawiaturą są ok do pisania, ale ekran jest jednak niewielki w porównaniu do dotykowych.

katgoli

maya  :beer:

Cytat: mayagaramond w 15 Lis 2010, 13:28:09A tym ktorzy maja - co wam sie podoba?
jak juz pisalam uwielbiam aplikacje w Iphonie- wedlug mnie taka troche inna jakosc zycia  ;): wszedzie mam dostep do internetu, z mezem rozmawiam przez chat i nie musze wysylac sms-ow, ustawilam sobie kalendarz w googlu z ktorego korzystam na iphonie i online, cigla dostepnosc do Maili -chyba mozna godzinami wypisywac- za to wszystko kocham Iphona. Pozatym ten telefon jest dziecinnie prosty - nie pamietam czy wogole dodaja do niego instrukcje obslugi  ;)

Z minusow to to ze zawsze niezle brudny wlasnie od dotykania  :point_lol:

mayagaramond

katgoli a mozesz mi zdradzic (moze byc tez PW), jaka masz siec i ile placisz m-ce?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

goga no ej, ja Ci moge zapewnic szybki dostep do dotykowego telefunu :P :P :P
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

ja nie lubie dotykowych - nie tylko telefonów
nie lubie ekranów dotykowych w ogole
nawet w laptopie nie lubie tego dotykowego czegoś i w domu zawsze podpinam myszkę ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

emcia

w dotykowym najfajniejszy jest wielki wyświetlacz
radzę kupić etui od razu,a nie jak już się podrapie  ;)
minusem jest kombinowanie z odblokowywaniem i szybkim szukaniem klawiatury przy rozmowach typu "wciśnij 1"

suegro

Cytat: emcia w 15 Lis 2010, 15:51:25minusem jest kombinowanie z odblokowywaniem i szybkim szukaniem klawiatury przy rozmowach typu "wciśnij 1"

Tak. :D

Ja lubię duży ekran i właściwie nie wiem dlaczego, ale lubię tak sobie pykać po dotykowym. :D
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Cytat: suegro w 15 Lis 2010, 15:56:34lubię tak sobie pykać po dotykowym

Zaraz goga znowu Ci będzie insynuować ;).

suegro

Cytat: szelma w 15 Lis 2010, 15:57:24
Zaraz goga znowu Ci będzie insynuować ;).

Ale goga to od każdego słowa przejdzie do seksu, więc wiesz. :D

goga   bighug bighug
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Helena

Cytat: suegro w 15 Lis 2010, 15:56:34
Tak. :D

Ja lubię duży ekran i właściwie nie wiem dlaczego, ale lubię tak sobie pykać po dotykowym. :D


su tobie dziś tylko pykanie w głowie :)

errata

ja mam dotykowy i nie narzekam. Ipad mojej siostry też jest fajny. Z takim można do wanny chodzić :D