jaki telefon polecacie?

Zaczęty przez brawurka, 12 Lis 2010, 19:40:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

Jak w centrum to bardzo możliwe ;)

konwalia

mobka dzięki zobaczę te blackberry-ja w telefonu uzywam do rozmów, smsów, zdjęć, kalkulatora i budzika, czasem jeszcze nawigacji(i tylko do tego celu uzywam szajsunga) :D

za to P. chce wymienić N8 na nokie 808

marax

Cytat: abkasia w 07 Sie 2012, 22:08:18
iphony maja szklana szybke i wsiekszosci znajomym, ktorym upadly, ta szybka peka. wiec to dla mnei spory minus.. i jest bardzo mlay jak na smartfona, choc to niektorym moze pasowac..
ja bym brala s3
moj maz ma s3, ja mam s2
no meza jest lepszy ;)
Mi upadl ale od takich niespodzianek mozna sie ubepiczyc . Zbila mi sie szybka

nionczka

Cytat: inkageo w 07 Sie 2012, 23:13:28a mam zasadę, że więcej niż 200 zł brutto nie dopłacę!

u mnie to jest 50 zł i to też niechętnie. Tyle to bym zapłaciła za iphone'a. Dla mnie już samo korzystanie z telefonu jest upierdliwe, a co dopiero płacenie za niego. Właśnie dostałam nowy najprostszy telefon za 29 zł, bo chciałam porzucić mój dotykowy. zupełnie sobie nie radzę z dotykowym zimą. Trzeba zdejmowac rekawiczki, trudno coś wybrać. Jak korzystacie z dotykowych telefonów zimą?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Cytat: nionczka w 10 Sie 2012, 21:25:37Jak korzystacie z dotykowych telefonów zimą?
O kurcze.... O tym nie pomyślałam.... Kiepsko będzie!
Imagine there is no hate

nionczka

Cytat: inkageo w 10 Sie 2012, 20:55:56
O kurcze.... O tym nie pomyślałam.... Kiepsko będzie!

nie musi być. ja często chcę wykonać prywatne telefony jak wychodzę z biura w drodze na przystanek i już nie bardzo mogę. Czasem jak jest mróz po prostu nei odbieram, bo noszę grube rękawiczki i nie chcę ich zdejmować
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Ja jak wychodzę z biura i idę po coś do jedzenia czy gazetę, to właśnie po drodze dzwonię, mam wtedy wrażenie, że aż tak nie marnuję czasu :D
Imagine there is no hate

jusia

no nareszcie sobie o mnie przypomnial t-mobile, dzwonili dzis i m.in. zaproponowali mi samsung ace za 80 pln, ale ja gram na zwloke i czekam na lepsza oferte ;)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

vobi

Cytat: nionczka w 10 Sie 2012, 21:25:37Jak korzystacie z dotykowych telefonów zimą?
kiedy bylo minus 20 stopni, to faktycznie na zewnatrz nie korzystalam, ale wtedy to nawet mozg mialam zamarzniety, nie nadawalam sie do konwersacji ;) a przy normalniejszych temperaturach to chyba sciagalam rekawiczki... kurcze, nawet nie pamietam :hmm: ale jakos mi specjalnie w kosc zima pod tym wzgledem nie dala

szelma

Zdejmuję rękawiczki i już. Ale u nas nie ma siarczystych mrozów takich, że ręce odpadają ;)
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

magoo

mnie się bardziej podoba iphone ;)
samsung 3 jest już wg mnie za duży, niewygodnie lezy w dłoni
a sama ostatnio kupiłąm htc, bo ja tez z tych skąpych ;)
i na razie jestem zadowolona

konwalia


szelma

Black Berry jako firma powoli pada, więc ja bym BB nie brała, bo nie wiadomo, ile pociągną i co potem z gwarancją itd.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

cumberland

Cytat: justynaaaa2 w 08 Sie 2012, 23:53:28cumber też go mam  beer ale ja bez entuzjazmu zupełnie do niego podchodzę, choć ta żółta obudowa jest śliczna Cheesy

no i fakt zdjęcia robi beznadziejne w porównaniu ze zwykłą nokią

a ja się właśnie czuję zawiedziona, bo chłop w salonie twierdził, że ma niezły aparat, a to faktycznie totalna porażka :(

inkageo

No bo oni bez sensu sie jaraja iloscia pixeli.. A to obiektyw jest wazny, co mi z tego ze bede miala rozmazana plame o wielkiej rozdzielczosci? :D
Imagine there is no hate

mayagaramond

Cytat: magoo w 11 Sie 2012, 14:21:28na razie jestem zadowolona


a ja od dzis nie jestem lol

Bo zainstalowalismy sobie z R. tango, zeby sobi za darmo gadac i sie widziec, ale niestety moj durny telefon nie ma kamery z przodu...
No wiec dupa. Ja go widze, a on mnie nie ;D

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

aja

bardzo jestem ciekawa jak ostatecznie skończy się bój sądowy między samsungiem a apple?!
bo na chwilę obecną chyba samsung musi im zapłacić za kopiowanie rzeczy

mayagaramond

Cytat: inkageo w 07 Sie 2012, 23:13:28Siostry iphon ma fajną gumowatą obudowę, mój szajsung jest śliski jak ryba, w końcu go upuszczę

R. swojego iPhona upuscil i bylo po telefonie...

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

niewiemjaka

#168
Cytat: aja w 27 Sie 2012, 12:19:25bardzo jestem ciekawa jak ostatecznie skończy się bój sądowy między samsungiem a apple?!
bo na chwilę obecną chyba samsung musi im zapłacić za kopiowanie rzeczy
no juz sie zakonczyl
apple wygral
musza im wyplacic 1 miliard dolarow ...
"Koreański producent musi wypłacić Apple'owi odszkodowanie w wysokości 1,05 mld dol.
Samsung poniósł spektakularną porażkę w sporze patentowym z producentem iPhone'ów: amerykański sąd przyznał rację Apple'owi i nakazał koncernowi Samsung zapłacić odszkodowanie w wysokości 1,05 mld dol. za naruszenie praw patentowych.

Zdaniem sądu Samsung naruszył co najmniej kilka wzorów i patentów konkurenta, m.in. skopiował ikony z aplikacji Apple'a, przewijanie i przybliżanie na ekranie dotykowym.

"

mayagaramond

Cytat: niewiemjaka w 27 Sie 2012, 13:20:00no juz sie zakonczyl

to dopiero poczatek. Samsung zlozy apelacje i bede sie bujac nastepne 10 lat.

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"


jusia

no i mam nowy telefon, bo dlugich rozwazaniach za i przeciw wybralam:
Sony Ericsson arc s kolor srebrny 89,99 zł
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

inkageo

Imagine there is no hate

jusia

na razie wyjelam z pudelka :) i laduje baterie ;)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

dragonfly

A ja czekam co to jutro nam apple pokaze :) dobrze sie sklada, bo musze niedlugo telefon wymienic :D