Sobieska walczy ;)

Zaczęty przez sobieska, 17 Lis 2009, 19:45:20

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magoo

Cytat: sobieska w 29 Lis 2009, 21:37:02
ooo to musze sie zorientowac w wawie, my co prawda konczylismy salezjanskie liceum i mamy zaliczone nauki, ale cos moj n. przebakiwal, ze by chcial..... to moze na cos takiego fajnego bym poszla :)

sobieska a wasz ksiadz tez tak uwaza?? Bo ja np mialam w LO nauki na religii, ale jakis ksiadz mi powiedzial, ze to nie zwalnia wcale z nauk przedslubnych, podobnie zreszta mowil ksiadz na naszych niedawnych naukach, wiec lepiej sie dowiedz, czy wam uznaja to, zeby potem nie bylo halooo

sobieska

#176
oki kochane, wracamy do tematu :)

zaklepalam wstepnie kobiety, ktore zrobia mnie na bostwo :) 

jako, ze niechcacy wybralam potwornie oblegany termin... musze szybko zdelkarowac sie i przejsc przez proby :)
5 grudnia mam nadzieje bedzie jasnosc co do sukienki, a tak kombinuje, zey moze 19 grudnia zrobic probe fryzu i makijazu- jestem zaskoczona tempem akcji :) jesli tak dalej pojdzie to moze uda mi sie w sierpniu jeszcze wyskoczyc na jakies weekendy nad morzem co by sie opalic :D

poza tym kombinuje, zeby w nasze zaproszenia wmontowac nasze fajne zdjecie ( w glowie mam juz projekt, ale nie umiem sie wyslowic :D) wiec moglabym tego dnia wykorzystac swoj look i machnac fotki i zrobic 1. krok w kierunku zaproszen:)

co wynalazalam gdzies w innych watkach lub necie, ponizej inspiracje zdjecia ktory zwrocily moja uwage , generalnie jakas grzywka i podniesiony tyl, co z tylu nie mam konkretnej opcji i jakos chyba nei czuje potrzeby, zeby bylo tak wsyzstko na tip top, bo sie bede denrwowala jak cos nei wyjdzie, jak bedzie oglnie tak latwiej przyjme to co bedzie:)

Norka

Obstawiam pierwszą Penelopę  :bravo: Fascynator Żmudy też niczego sobie, ale na ciemnych włosach chyba lepiej wygląda jasny.

sobieska

tez mi sie podoba, tylko nei wiem czy nie za duzy balagan :)

mam jedno pytanko, gdzies znalazlam takie fajne recznie robione pudeleczka i ktoras forumka zalaczylam szablon do nich, nei moge znalezc ktos moze mi wskazac gdzie to bylo... na swieta chcialam je wykorzystac :)


elve

mysle ze fryzura idzie w dobrym kierunku, w kierunku Audrey ;D
i bede przekonywac do rezygnacji z pomponików

sobieska

#181
Cytat: elvelve w 01 Gru 2009, 20:15:41
mysle ze fryzura idzie w dobrym kierunku, w kierunku Audrey ;D
i bede przekonywac do rezygnacji z pomponików

elvelve dziekuje :) jeszcze zrobimy audrey ala sobieska (czy z pomponikami, to wam powiem w sob lub ndz::)

Dodany tekst: 01 Gru 2009, 21:54:27

Cytat: Norka w 01 Gru 2009, 19:42:41
Mówisz masz ;)
norka masz dwa piwka za dwa szblony:* dzieki!

elve

w sumie to mi by tu jeszcze długie rękawiczki pasowały  :dreaming:

malybob

#183
O tak! Audrey et dlugie rekawiczki...

Dodany tekst: 01 Gru 2009, 22:47:31

przepraszam, z wrazenia jezyki mi sie pomieszaly :(

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

malybob

 :hmm:
powinnam czesciej tu zagladac, zwlaszcza w godzinach pracy ;)

sobieska

a wiceie ze tez myslalm o rekawiczkach... ale nie znajde z tego materialu... myslalm tez o takich pod ten welon- krotkie siateczowe, ale na 90% pojde bez :D

elve

siateczkowe bedą zbyt retro

Anupka

Walcz sobieska, walcz!

Nic tu jeszcze nie napisałam (prawda?), ale podczytuję regularnie, bo Twój wątek to prawie jak film akcji ;)
Masz  :beer:
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sobieska

za ten film akcji obrywam od n regularnie.... a mialam spokoj od piatku do dzisiaj, bo go nie bylo... i koniec... juz zgrzyta, ze znowu siedze... tym bardziej, ze nie chce mu nic pokazac :D


Anupka

Powiedz n, że albo Cię bierze ze strefą, albo wcale ;)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

giga

sobieska,jeżeli Cię  interesują  Targi Ślubne  to w Warszawie będą  5 – 6 grudnia 2009 Torwar przy ulicy Łazienkowskiej 6a w godzinach 10 – 18
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malybob

Sobieska, ten Twoj welon pomponikowy to cos takiego przypomina?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


elve

jeśli to ten welon to mi kompletnie nie pasuje do tej eleganckiej i wyrafinowej sukni :(

callja

Cytat: elvelve w 04 Gru 2009, 12:40:30jeśli to ten welon to mi kompletnie nie pasuje do tej eleganckiej i wyrafinowej sukni

Elve, z ust mi to wyjęłaś !!! kompletnie niekompatybilne bajki :(
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

malybob

A mnie by sie podobal, tylko z jakims "spokojniejszym" upieciem, bez kogutka..

No, ale my tu gdybamy, a moze to w ogole nie ten?

sobieska

to nie ten, ale podobny:) tematen jest mniejszy i krotszy:) jutro go sprawdze jeszcze raz, a że będę ze swita to zrobimy zdjęcia:)
wiecie, ze sukienka w wawie jest tańsza niż w bydg:) a w sumie to szkoda, bo liczyłam, że będzie na odwrót...

hmmm n. chyba mnie weźmie, nawet ze strefą:) wczoraj płakalismy ze śmiechu czytając wątek sierpniowejjulki o teście ciążowym, więc strefa jest accepted:)

kama

W Warszawie jest chyba najtaniej :D bo Wrocław też droższy  :zly:

Szaraczek

No nie wiem,
w Madonnie usłyszałam, że teraz znowu podwyżka ;)
Zawsze tak mówią ;)

kama

#199
Szaraczku, jak porównywałam ceny z większych miast to Warszawa zawsze wypadała najlepiej (kupiłam w Wawie welon tańszy chyba o 1200 zł niż we Wrocławiu)...a głowę bym dała, że Wrocław tańszy