Sobieska walczy ;)

Zaczęty przez sobieska, 17 Lis 2009, 19:45:20

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sobieska

boze uzaleznilam sie... nawet w robocie sprawdzam forum...

caljo droga- o tym myslalam mowiiac o pistacjowych rozach:DDD jejejej udalo sie nam!!!

a obejrzalam sobie wczoraj jeszcze berla, takie prawdziwe krolewskie i teraz to co dla ciebie jest berlem dla mnie tez :) a pieczarki sa pieczarkami :))))

alez nam sie dwuosobowe pogaduchu zrobily:)
a co z reszta??? :) jak sie podobaja nasze dyskusje?

callja

Cytat: sobieska w 27 Lis 2009, 09:49:42a co z reszta???  jak sie podobaja nasze dyskusje?

Nie mam pojęcia :P
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

Norka

Ja śledzę Waszą rozmowę, ale tylko otwieram pyszczek z zadziwienia ;) Bukiet Kożuchowskiej piękny, ergo: Twój różany będzie również :) Podobają mi się różowe z zielonym albo herbacianym "podpaleniem" - róże są takie wielowymiarowe i kolory ładnie przechodzą.

Ze mnie jest maleństwo - jak przytrzymywałam bukiety koleżankom, to myślałam, że mi ręka odpadnie.. Myślę, że z tego względu chciałabym dla siebie malutką kulkę z goździków na satynowej wstążce lub coś na rękę, choć podejrzewam, że moja małomiasteczkowa kwiaciarka może nie dać rady. Najwyżej będę niosła rąbek mej sukni ;)

callja

#128
Cytat: Norka w 27 Lis 2009, 10:14:56coś na rękę

Jeśli myślisz o korsarce to uwaga, zwykle sypią się godzinę po założeniu na nadgarstek ;) A skoro jesteś malutka, to może i Ty pomyslisz o czymś wręcz jednokwiatowym ??? względnie o pęczuszku niezapominajek albo poczciwej, leciutkiej gipsówki związanej wstążką? wtedy na kwiaciarki & ich (nie)umiejętności można się po prostu, ekhm... wypiąć ;)

A bukiet Kożuchowskiej to po prostu same róże (tyle że świeżutkie i w ładnej odmianie) związane kawałeczkiem tiulu, więc coś takiego można nawet od biedy samemu zmontować.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

Norka

Calljo, czytasz w moich myślach :) Umówiliśmy się z N., że każde z nas przedstawi 3 warianty kolorystyczne i z tych 6 razem coś wybierzemy (pomijając fakt, że N. nie zna się na kolorach i będzie wybierał z mojego folderu :P). Jednym z moich wariantów jest właśnie gipsówka z bladożółtymi daliami i różami. Jak tylko założę swój wątek (sobieska, wybacz zaśmiecanie :pray:) to przedstawię wersje do oceny, czy mi do facjaty pasuje (żółty i biały podobno niet :hmm:)

zwierzatko_mojej_mamy

ja obiecuje poprawe w udzielaniu sie, tylko sie wykopie z roboty :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

magoo

ja czytam, ale sie nie udzielam, bo mnie dolujecie :P mam slub przed wami wszystkimi i nie mam nawet sukienki, a od przemyslen na temat bukietu jestem cale lata swietlne ;D

callja

Cytat: magoo w 27 Lis 2009, 12:44:15nie mam nawet sukienki, a od przemyslen na temat bukietu jestem cale lata swietlne

magoo, no to nie marudzić, tylko wątek zakładać !!! doradzimy, od tego tu jesteśmy :D
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

sobieska

#133
Norka wątek jest pojemny:)
MAgoo- coz moge powiedziec... z jednej strony ogromnie sie ciesze, ze tutaj jestem, bo wiele rzeczy umkneloby mojej uwadze- ostatnio czytalam, o sukni pobrudzonej sypanymi przed kosciolem platkami kwiatkow... z drugiej... jak widzisz po moich debatach, pewnie zalatwilabym sprawy szybciej :)

zwierzaku, uwijaj sie uwijaj!

caljo- dzieki za wszystko:)

a dzisiaj mialam tkai koszmarny dzien, ze mam ochote sie upic i isc spac... zwolnienia w robocie, niespodziewana ciaza w rodzinie.. jakas jazda....


Dodany tekst: 27 Lis 2009, 18:28:57

samej pic nie wypada... polewam za dzisiejsze odpowiedzi, a co :)

Dodany tekst: 27 Lis 2009, 18:31:13

norka a ty nie slubujesz tego samego dnia??? zauwazylam na suwaczku:) 28.08.10???? a magoo chyba tylko tydzien wczesniej :)

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: sobieska w 27 Lis 2009, 18:27:11ze mam ochote sie upic i isc spac
czasem trzeba ;D tylko nie przesadzac ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

sobieska

a co do bukietu, to brakuje mi wypowiedzi eksperta:) justynaaa gdzie sie podzialas???  :)  :daisy: o kwiotkach było :)

a tak na marginesie nie posuzkujesz jakiegos zapalenca ktory by ci przy kwiotkach pomogl? zawsze marzylo mi sie pracowac z kwiatami:) nawet mam pewne sukcesy w tej dziedzinie, jak bukiet 18-nastkowy z ziemniakami :DD byl extra :aaaa:

elve

to na czym stanęło? suknia wybrana, bukiet w formie berła
a welon z pomponikami do przedyskutowania?

co teraz? wystrój sali, sukienki dla druhen :P ?

sobieska

kochane zwrot akcji :DDDDD

suknie mierze z familiada, ktroa wybiera sie do mnie na wycieczke 5,12 i sadze, ze wtedy temat zostanie zamkniety, albo odpukac... zaczety... wowczas tez zdecyduje o welonie.. z pomponikami :blush: w mojej glowie on caly czas jest idealny :)

ale chcialabym, zebysmy stwierdzily , ze suknie jest klepnieta i zajely sie makijazem i wlsami- nie wiem, czy to tez tu- w tym watku, czy na wlosach etc :) bo mam nadzieje, jutro zaklepac makijazystke i fryzjerka i umowic sie asap na probne i odhaczyc :)

pod obrady :
1. czy ktos zna swietne tapeciary i fryzjerki w bydg?
2. to jaki fryz?
3. to jaki make-up...

mam nadzieje, ze pamietacie jak wygladam :D

propozycje moje: make-up dosc dziewczecy, naturalny- nacisk na moje ponoc sarnie oczy :)kolory- brazy, szarosci, grafity?  usta blyszczyk, delikates:)

fryz- brak propozycji.. :) gladko na czole i ilizane byc nei moze, cos ala lekki tapir na czubku- raczej koki :)
polewam dodzie i elvelve zgodnie z dzisiejsza zasada- prawie ostatków :D

Norka

Sobieska, pewnie, że ślub tego samego dnia mamy :dance: Mogę Ci pod to polać wieczorową porą :champaign: Tylko, jak widzisz, z przygotowaniami jestem daleko w tyle - nie mamy nic prócz sali, noclegów dla gości, fotografa, garnituru i nauk przedmałżeńskich (jesteśmy w trakcie). No ale z miejscem ślubu to już się wepchnęłam do innego wątku :rotfl: Trzymam kciuki, żeby rodzina nie odwiodła Cię od kiecy, bo jest przepiękna.

sobieska

#139
Norka to pedem zlatwaiaj zepol, bo ja juz ponad miesiac temu jak mi kanah numer wycial, to mialam klopot, a wy we wrocku macie takie fajne strony agencji artystycznych, mozna spokojnie wygooglowac pozniej nazwy zepsolow :)

z sukienka do lutego masz czas, mnie straszyli tez tapetami i fryzjerem, ze bedzie klopot :) jutro sie przekonam jak podzwonie...
a ja bym chciala choc raz miec cos zaltwione szybciej, zawsze na ostatnia chwile :)- teraz sie z siostra motywujemy :)

dzisiaj kumpel w pracy -jego rodzice sa cukiernikami- powiedzial, ze w zeszlym roku jednego dnia zrobili 72 sluby.... a to na wschodzie...

kochana, trzymam kciuki i zalatw szybciutko- to naprawd ekwestia jednego dnia na telefonie, wczesniej wieczoru w necie, zrobienie listy- sprawdzenie forum :)

my nie mamy garnituru- ludze sie ze to zalatimy szybko po sukience :) noclegi dla gosci beda organizowane chalupniczo.. w sumie podzownie w nast tyg zobaczymy- ja nie mam nawet listy gosci :D sadze, ze  w swieta to sie zrobi:)
nauki mielismy w liceum i mamy do ksiedza pojsc w lutym:) generalnei nadal nie ufam, ze ten kosciol mamy pewny :D

no i polewam pod te date 28.08.10 raz jeszcze a co! :D

magoo

callja nie martw sie, watek bedzie i jeszcze bedziesz miala okazje mnie sprowadzic ze zzlej drogi ;)

a tak wogole to ten moj suwaczek jest jakis pokopany, bo on pokazuje ze mam slub najszybciej, a ja tez z 28.08  :hmm:

sobieska

no pijemy magoo!!!  :beer:  i czekamy az dolaczysz do grona:) alez fajnei 3 z tego samego terminu, fajnie jak by sie jeszcze znalazy wiedzmy z bydgoszczy :D

magoo

to pijemy  :beer:

a na kogos z bydgoszczy niestety musisz jeszcze poczekac, bo ja spod wroclawia

callja

#143
Cytat: magoo w 27 Lis 2009, 23:24:36callja nie martw sie, watek bedzie

Ok, trzymamy za słowo ;)

Dodany tekst: 28 Lis 2009, 00:12:25

Cytat: sobieska w 27 Lis 2009, 21:59:49wowczas tez zdecyduje o welonie.. z pomponikami  w mojej glowie on caly czas jest idealny

Ale i suknia dla Ciebie jest zwiewna :P to tzw. nieobiektywizm względnie bezwzględny ;)
Cytat: sobieska w 27 Lis 2009, 21:59:49czy ktos zna swietne tapeciary i fryzjerki w bydg?

Popytam koleżankę z Bydzi, może coś doradzi ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

Szaraczek

Nie mogę czytac innych wątków! Nie mogę! To mnie jednak stresuje...
Miesiąc do ślubu....
aaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! :crazy:
Fryzura - ufff, zapisałam sie na próbną...
Make-up - będzie eksperyment w dniu ślubu (nic nie mówcie)
Co na głowę? - NIE MAM POJĘCIA! (nie lubię zakpupów internetowych, woalek na żywo nie widziałam :( )
bukiet - ostatnio zajrzałam do swoich zasobów i wcale nie jestem przekonana. Znowu żywioł?

Ale dobra wiadomość! Ślub sie odbędzie!
Spisaliśmy dziś protokół, zdałam  :P
To pytanie o antykoncepcję lekko mnie zbiło z tropu, ale wybrnęłam  :headbang:

callja

Cytat: Szaraczek w 28 Lis 2009, 00:30:33Nie mogę czytac innych wątków! Nie mogę! To mnie jednak stresuje...
Miesiąc do ślubu....
aaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

Polewam na spokojność, spokojnie, zdążysz, stolyca duże miasto więc i wybór duży :)

Co do woalek - przejdź się na Chmielną, zawsze coś tam bywało. Makijażystka... hmmmm  - wiem gdzie można było namierzyć dwie dobre & sprawdzone, ale drogawe... jedna z nich współpracuje z dobrą, ale dość chimeryczną fryzjerką.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

magoo

Szaraczek bedzie dobrze ;)

Szaraczek

Sobieska - zaśmieciłam twój wątek, przepraszam!
Nie ma tego sklepu na Chmielnej! zlikwidowali :(
Byłam tam jakiś czas temu i gucio. Nie ma.
Makijażystkę mam umówioną, ale ani ja ani ona nie będziemy mieć czasu na próbny. Babka jest z telewizji, malowała moją bratową więc jest sprawdzona. :)
Dobrze, że mam strefę... :)

sobieska

a wiedzmy zamiast spac buszuja....

Szaraczku, masz cudny zimowy slub, wiec spokojnie :) calja pisala tez, ze na glowe mozna duzo znalzc na nowolipkach- sporbuj tam.

na spokojnie metoda eliminacji sprawdz bukiety- moze wrzuc wszystko w swoim watku i podsumujemy :) make-up- jesli babka jest sprawdzona, to nei musisz sie martwic- ja tak kombinuje, bo rzadko bywam w bydg,a rzeczywiscie jest jakas amsakra jesli chodzi o terminy i umawianie tego wszystkie, dla mnie bzdura, ze rok przed slubem musze juz miec wsyzskto- przeciez tylko rzeczy moze sie zmienic...a z drugiej strony moze bedzie jakos spokojniej.. tak sie ludzę :)

fryz sprawdzisz, wiec tez fajnie- nie panikuj! i czasami wart odpusic fora slubne, bo mozna sie nakrecic... ja kochane lobuzy tez zaczelam fiksowac,wiec sie przerzuce na codzienniejsze watki :) polecam na wesolo! :) nasmialam sie dzisiaj:)

dobrze odpowiedzialas na pytanie o antykoncepcje wiec luz blues  :champaign:
:jejeje:

powodzenia!

vobi

#149
Cytat: sobieska w 27 Lis 2009, 09:49:42boze uzaleznilam sie... nawet w robocie sprawdzam forum...

moja droga, to dopiero poczatek, bedzie gorzej! :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Dodany tekst: 28 Lis 2009, 10:02:56

Cytat: Szaraczek w 28 Lis 2009, 00:30:33Ale dobra wiadomość! Ślub sie odbędzie!

no, to chrzanic reszte, jakby nie patrzyc - o slub chodzi glownie, sukienki itp. to dodatek :)