Sobieska walczy ;)

Zaczęty przez sobieska, 17 Lis 2009, 19:45:20

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

sobieska to niedobrze, bo jak ja ja sprzedam ?  :rotfl: :rotfl: :rotfl:
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

sobieska

nie chcialam pisac tego od razu... bo nie widze sprzedazy tej sukni:)... ale moze masz nowa adminke do namaszczenia? suknie przechodnia zwierzaka, prawie jak koorona miss :DDDD polewam! a co mi tam... siedze z kapiacym nosem i masakryczna infekcja pecherza- kara za wczorajsze seksowne szalenstwa... czy wy tez tak macie?? ;) bo az mi sie seksu odechciewa jak mam tak cierpiec... a moze to kara za to, ze przed slubem... okropienstwo...

justynaaaa2


sobieska

w madonnie na wilczej mierzylam... szukam, czy jakis inny salon jej nie ma... moze by bylo ciut taniej ;) zawsze to do przodu:) na welon musze odlozyc, mam jego jakies ukradkowe zdjecia, ale nie mam sily szukac kabelka...a  w necie go niestety nie ma...

tachogti

sobieska wez Ty wypijaj codziennie rano szklanke letniej wody z cytryna, to nie bedziesz miec infekcji pecherza, a teraz doraznie zjedz sloik zurawin :) i nie bedziesz juz miec kary :D wiem co mowie, sama tak mialam i juz nie mam ;)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

sobieska

zaraz wysle winowajce po sloik zurawin, juz wypilam litr wody prawie duszkiem i juz tez jest lepiej...

baby drogie- blagam pomozcie mi z tym cholernym welonem :) ponoc ten material na woale fachowo nazywa sie tosca, ale nigdzie nie moge znalezc nie mowiac o takim z pomponikami... przeciez mnie zamorduja za welon za 700 zł... jutro ide i sprawdze ile wezma za wypozyczenie:) jestem tez otwarta na ciekawe pomysly welonow, ktore robia duzo kolo buzi :) generalnie jakis ciekawy akcent na lepek :) odkurzcie swoje bazy :))) buziaki!

kama

sobieska duuuuuża ilość witaminy c połknięta na raz też pomaga ;)

sobieska

#82
ile grzesznic sie znalazlo :)))  :mocking:

Dodany tekst: 23 Lis 2009, 18:57:02

a i jutro rozpoczynam poszukiwania amterialu- tanczena, chmielna 4, to z innych watkow obczailam :)

Dodany tekst: 23 Lis 2009, 19:14:11

http://kristin.pl/kapelusze/slides/ks140.html tutaj jest wlasnie taka siateczka jakiej szukam :) z pomponikami :P tylko w tym welonie jest tak warstwowo opzbierane, ze nie sterczace strzepy materialu tylko sa one poskladane na pol, wiec jest ladniej :)

Dodany tekst: 23 Lis 2009, 19:21:05

http://chrispluslynn.blogspot.com/ wowowowow!!!! szalenstwa jakies, mnostwo fenomenlanych inspiracji..

emcia


rubin04

Sobieska - suknie mi sie podoba, choć ja jestem z tych co chciały koronkę i nic innego! A moja mama namawiała mnie na gładką, satynową - ale postawiłam na swoim i ani chwili nie załowałam a i mama przyznała mi racje, że wybór dobry!
a co do welonu.. Mój kosztował 600 zł, ale kupiłam i zostawiłam sobie na pamiatkę (bo suknie sprzedałam).

Powodzenia w wyborach!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

tachogti

#85
sobieska mnie welony oba (dlugasny slubny i krotszy weselny) robila wlasnymi rekami Mama, poszperaj w sklepach, w "niesieciowych" z sukniami slubnymi tez, na allegro itd :)

Dodany tekst: 23 Lis 2009, 23:27:05

znalazlam takie jakies, chociaz nie wiem do konca czy o to Ci chodzilo:
http://allegro.pl/item817635702_firmowy_welon_woalka_stroik_nowosc.html#gallery
http://allegro.pl/item814566179_stroik_slubny_z_woalka_lublin_nowosc.html#gallery
http://allegro.pl/item814566182_stroik_slubny_z_woalka_lublin_nowosc.html#gallery
http://allegro.pl/item818223896_gaja_woalka_toczek_kapelusik_slubny_ecru_swarovski.html#gallery

;)

a ja na Bolkow w tym roku kupie sobie takie:
http://allegro.pl/item822705428_opaska_z_duza_woalka_retro_vintage_goth_piora.html#gallery
:D :D :D
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

zuzia

sobieska
tutaj mają suknie white one, wprawdzie twojej nie ma na stronie, ale może ją maja/sprowadzą.
a u nich można wypożyczać :)
http://www.mlodaimoda.pl/

Chermelle

sobieska ta siateczka z pomponikami ;) to zazwyczaj bywa w slubnych hurtowniach - nie pamietam gdzie ją kupowalam - tu masz jakies namiary http://www.modanaslub.pl/?s=56&sTrade=56

jest szeroka na ok. 30 cm

sobieska

laseczki, super dziękuję! dzisiejszy plan to obdzwonienie salonow z whiteonem i sprawdzenie ile u nich to kosztuje, sprawdzenie hurtowni co z materalem na welon i telefn kontrolny do kosciola :))))

wielkie dzieki:)
Miłego dnia pracusie!

callja

Cytat: tachogti w 23 Lis 2009, 23:18:51a ja na Bolkow w tym roku kupie sobie takie

Mały oOT - tacho, a macie Wy na Śląsku outlet TK Max ??? widziałam tam takie gothic-stroiki, ze oko bieleje - nawet mierzyłam, ku wielkiemu zdegustowaniu małża :P mierzyłam też ładne czarne woalki w H&M.


sobieska - przejdź się do pracowni welonów i stroików "Angelika" na Nowolipkach, podobno Pani szyje cudeńka na indywidualne zamówienia i żadne projekty jej niestraszne !!! byle dokładnie wyłuszczyć, o co biega ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

sobieska

calja, sprawdze jutro na pewno :) awkopie sie a co tam... caljo- a jak ci sie widzi moj najnowszy pomysl na suknie, bo dyplomatycznie pominelas temat :)

dzisiaj sprawdzilam hurtownie tkanin scarlet i domiko, kupilam materialy na welon dla mojej sis, zorbie jej pod choinke :) w tym punkcie na naleczowskiej maja gigantyczny wybor:) ale materialu na moj weoln nie mieli.. mieli podobny z pomponikami, ale duuuzo cienszy... chyba bede musiala sobie zrobic prezent :)

elve

suknia świetna, ale nie jestem pewna czy cokolwiek welonowato-woalkowatego do niej pasuje

widziałam ze chcesz zaszaleć, może fryzurą? masz piękne włosy i widzi mi się jakis ekstrawagancki kok, asymetryczny
kolorowe buty, w tym samym kolorze kolczyki (ale nie wiszące)

sobieska

ta suknie super wyglada ze zwykla mgielka, ale z tym welonem to istne szalenstwo- zdaje sobie sprawe, ze dosc ekstrawganckie to bedzie i nie wszyscy beda piac z zachwytu, ale moim zdaniem, to bedzie naprawde ciekawa, niebanalna stylizacja :) tak sadze tymczasem.. wiecie jak mi sie to zmienia :)

wlosy zapuszczam i mam juz dosc... ale widzialm takie piekne koki, w zalaczniku jeden znaleziony gdzies na strefie, tylko nie wiem czy nie bedzie za duzo kokard ;P

buciki- mysle o tych, ktore miala poli, takie ksiezniczkowate z pieknym okraglym noskiem :) juz chyba nie kolorowe, o kolorze myslalam do koronki, zobacze.. - a wiem, co chcialam zrobic- chcialam kupic zwykle w miare gladkie i do nich doszyc kolorowa- rozowo- foletowa broszke, na wzor takich super butow, ktore widzialam w madonnie, ale te kosztowaly 700 zł...

generlanie chce pojsc w brudne roze i szarosci

marzy mi sie rozowe kabrio z otrebusow z pekiem balonow z tylu, bez kwiatow :) i slodycze dla ogsci, kolorwe lizaki, cukierki i ciasteczka - pierniki serduszka z lukrowanymi inicjalami :) generlanie bedzie to pozegnianie z niewinnoscia, dziecinstwem :) ale nie chce zrobic ze slubu cyrku:) wszystko ze smakiem :DDD delikatnie:) juz mam pomysl na zaproszenia :) ale to chyba nie tutaj... bede walczyc za chwile na pozostalych watkach:)

callja

#93
Cytat: sobieska w 24 Lis 2009, 18:25:10awkopie sie a co tam... caljo- a jak ci sie widzi moj najnowszy pomysl na suknie


Ano pominęłam, bo trudno było nie zauważayć, że pod...tegowana jesteś na maxa ;) więc chciałam poczekać aż emocje ciut opadną, a dopiero potem leciutko zasugerować cosik.

Ale skoro wywołujesz mnie do tablicy - wyłożę szczerze jak na spowiedzi !!! ja nie z tych, co cukrują czy foczkują/klaszczą ;)

Ergo:
- suknia CUDO, prosta, o troszkę "architektonicznej" fomie, posągowa, piękna !!!
- kUkarda aż prosi o umiar w dalszym przyozdabianiu się PM od ramion wzwyż, więc pomysł nastroszonego welonu (w dodatku z woalkowej siatki - do gładkiej sukni) jest IMHO mocno... niekompatybilny całościowo ;)
- jak najbardziej jestem za postawieniem na awangardową, ale niezbyt nastroszoną fryzurę, zamiast nakładania na głowę welonowego zmierzwionego "kłębka"
- kok - kokarda bbb ciekawy, ale fryzjer musiałby być autentycznym artystą; znamy tu przypadek pewnej "damy" co się uparła na taką fryzurę, czesała ją u nieludzko drogiego fryzjera, a w efekcie miała na glowie ptasie gniazdo... warto jednak "pociągnąć" sukniowa kokardę w stylizacji włosów, może zatem pomyśl o asymetryczej fryzurze, zwieńczonej za/nad jednym uchem (po tej samej stronie co "ramiączko") SPORĄ kUkardką z tiulu i atłasu ??? tiul - dla lekkości, atlas - dla nawiązanie do tkaniny sukni
ogólnie - jak dla mnie, welon aut !!! jedyny wyjątek - dłuuuuuga, jednowarstwowa mgiełka; bałagan/szaleństwo/kłąb na głowie w zestawieniu z dostojeństwem sukni dla IMHO efekt mocno "zgrzytliwy"
- pomysł skojarzenia z brudnym różem i (moja ukochaną) szarością popieram; może poszukaj biżu z kwarcem różowym + krzemieniem pasiastym ??? to mógłby być czad komando :) myślę o kolczykach (raczej krótkich - kokarda!) i ewentualnie bransoletce, wystarczy IMHO
- bukiet widze prosty i smukły, berłowaty, z max. 9 kwiatów - by nie zwieńczyć architektonicznej sukni jakimś kwiatowym kołem od malucha ;) z łodygami związanymi gładko wstążką (mogłaby byc brudnoróżowa!) tak jak nie szaleję za kantedeskiami to tu bym je widziała - albo (delikatniejsze) gladiole; czy oprócz brudnoróżpowych dostałabyś beżowawo-szarawe, to najlepiej justynaaa Ci podpowie ;) ale gladiole występują w takiej masie odmian i kolorów, że kto wie ??? w "brudnych" barwach na pewno są też hortensje
róże czy eustomy IMHO zupełnie do sukni nie pasują, a przaśne słoneczniki to już w ogóle ;)
- a dla Pana Młodego antracytowy gajer, koszula na spinki w odcieniu sukni + jedwabny krawat, szary - lub w delikatny deseń (myślałam o skośnych paseczkach) szaroróżowawy

Tyle na gorąco ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

tachogti

callja gdzie w h&m woalki ??? zaraz jutro polece  :hugsurprise: a tego sklepu poszukam  :beer:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

callja

Cytat: tachogti w 24 Lis 2009, 22:41:19callja gdzie w h&m woalki

tacho - opaskę z woalką mierzyłam przy stendach z dodatkami w stylu bransoletek i opasek - ale to było jakiś czas temu :( No i zapraszam do Wrocka na łowy woalkowe - zaprowadzę !!! Ładne były, z siateczkami, tiulami, takie full wypas :)

sobieska - tu masz stylizację z suknią w Twoim stylu (ino bez kukardki :P ); IMHO całkiem składna, może poza lamówką w welonie (fuuuuu), na szczęście dość dyskretną...
http://blog.piotrkaleta.com/?p=36
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

Norka

Calljo, wspaniała jest ta sesja, którą wkleiłaś! Niechcący mnie pocieszyłaś, bo niedawno ściełam włosy na kształt tej PM i się zastanawiałam, czy da się wpiąć welon ;)

Sobiesko, tak tylko szepnę, że ta suknia z kokardą to najładniejsza, jaką ostatnio widziałam i Ci zazdroszczę odpowiedniej do niej figury. Trzymam kciuki za postępy w przygotowaniach! U mnie coś ruszy pewnie w okolicach stycznia, ech..

sobieska

#97
no calja respekt za wyklad:) i piwko:) i szczerosc- bedziemy mogly dyskutować :) po to jestem na forum, zeby zobaczyc obiektywne opinie :)

widze, ze musze czem predzej wrzucic zdjecie w sukni i welonie:) jak na razie nadal bede za tym polaczeniem. o mgielce mysle do kosciola, zeby troche zaslonic plecy i facjate. jestem mocno zaskoczona okresleniami jakie slysze o sukni, bo jedni uwazaja, ze jest bardzo skromna deliaktna, a inni ze wrecz monumentalna :) lub dostojna. dla mnie jest delikatna- moze ze wzgledu na material- jedwabna tafta... i moze dlatego pasuje mi szalenstwo na glowie?
Cytuj
- kok - kokarda bbb ciekawy, ale fryzjer musiałby być autentycznym artystą; znamy tu przypadek pewnej "damy" co się uparła na taką fryzurę, czesała ją u nieludzko drogiego fryzjera, a w efekcie miała na glowie ptasie gniazdo... warto jednak "pociągnąć" sukniowa kokardę w stylizacji włosów, może zatem pomyśl o asymetryczej fryzurze, zwieńczonej za/nad jednym uchem (po tej samej stronie co "ramiączko") SPORĄ kUkardką z tiulu i atłasu ??? tiul - dla lekkości, atlas - dla nawiązanie do tkaniny sukni

nie potrafie sobie wyobrazic co masz  na mysli mowiac o tej fryzurze, masz jakies zdjatka, ktore cie inspiruja?

Kwiaty:
mysle o zwyklym prostym bukiecie- moze te pistacjowe roze elizypj- z osttanich notetek u niej na blogu, kantadeski lub gladiole to nie moje kwiaty... bukiet zwiazany wstazka brudnorozowa- of korse :D
bizu:
jesli stanie na moim welonie, to w nawiazaniu do jego kuleczek sadzialm o krotkich kolczykach zakonczonych kuleczka swarovskiego? nie wiem czy pojde w strone koloru, zalezy od butow, bo jesli one beda kolorowe to bedzie za duzo.. chyba ze beda mialy same broszki, to moze?
tak jak widzialam sie w bransoletach sztywnych, grubych tak jakos teraz nie widze zadnej bransolety (chyba przez ten welon:P)

Mlody: si :) szukalam koloru antracytowego:) zeby ci odpowiedziec :D ja tez tak myslalm: ciemnoszary, grafitowy, w lekkim odcieniu grnatu, jesli sie uda cos takiego znalezc to super, bo wtedy mialby piekne niebieskie oczka.. spinki i krawat :) gites:) czytasz w moich myslach :)

elve

callja nasza zgodność jest przerażająca :P

sobieska nie takie bukiet !!! nie do tej sukni !!! jest zbyt dystyngowana na takie kwiatki... zobacz na stylizację ten dziewczyny z linku, IMHO ten bukiet jej nie pasuje

w uszach może perły?
może we włosach stroik z pereł? w prostym koku.... w wolnej chwili poszukamy fryzur

sobieska

z tych bukietow, mysle tylko o tych rozach i to w mniejszej wersji, a macie jakies inspirujace pomysly na hortensje, frezje? no nic, czekam na wasze pomysly :) robi sie co raz ciekawiej :D zawsze jak cyztalam komentarze na czyis watkach, to sie czesto zgadzalam... kurcze bedzie mi ciezko :DDDD

czekam na Wasze propozycje, nic nie zostalo kupione, zamoiwone wiec mozemy kombinowac :)