Sobieska walczy ;)

Zaczęty przez sobieska, 17 Lis 2009, 19:45:20

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sobieska

#200
chce mi sie plakac.... juz nic nie wiem... dobr awiadomosc dla wszystkich welon myszki miki dopadl ledwo go przylozylam do glowy... ;)

co do sukni...  :crying: juz nic nie wiem!!!!

przez to, że suknia byla o dwa rozmiary za duza, kompletnie nie ma efekty figury.. zreszta jak stwierdzil moj tata- suknia, ktora ma tuszowac mankamenty figury, a ty ich nie masz... ale suma sumarum, po pierwszym  szoku jaki przezyli sa na tak, ale bez szalu...

mi sie ona nadal najbardziej podoba, jako suknia, lekka, wygodna, oryginalna, z duzym dołem :) i kokarda...

ale rzeczywście nie podkreśla figury, a przynajmniej w tych 2 rozmiarach extra trudno dostrzec cos poza kulą... tym bardziej, ze jest za długa i nie rozkłada sie tak śliczine- pózniej dałyśmy jeszcze jedną halkę i wyszłysmy poza dywan i było o niebo lepiej, wtedy tez zaczęła zyskiwać aprobatę... sadzimy, tez zeby dodac jakąś broszkę- mniejszą od tej na zdjeciu i w miejscu wiązania kokardy, plus welon ala polsat;) niestety dojdzie koszt halki i mam fajny pomysl na bolerko, pokażę w kolejnym poście ;)

poniżej zdjęcia, ale proszę wyobraźcie sobie w dopasowanych fasonach, bo te są dalekie od efektu końcowego.. nie wiem czy powinnam umieszczac zdjecia wobec tego, bo już z góry wiem, które suknie zyskają aprobatę ;)

enero zyskała aprobatę, ze względu na dłuższą talię.

zwierzatko_mojej_mamy

sobieska ale ja sie zgubilam :D Ty kupilas juz te suknie zkokarda na ramieniu? :> czy nie?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

sobieska

#202
 :thumbdown: nie, sadzilam, ze zrobie to dzisiaj... :) bylam na 100% pewna ;)

justynaaaa2

#203
Cytat: kama w 05 Gru 2009, 16:30:16
Szaraczku, jak porównywałam ceny z większych miast to Warszawa zawsze wypadała najlepiej (kupiłam w Wawie welon tańszy chyba o 1200 zł niż we Wrocławiu)...a głowę bym dała, że Wrocław tańszy
ja myślę, że to kwestia tego, że w wawie jest największa konkurencja  :hmm: muszą czymś przyciągnąć klienta ;)

Dodany tekst: 05 Gru 2009, 22:00:51

sobieska mogłaś robić foty w madonnie ???  :hmm:
ja też chcę  :crying:

sobieska

Cytat: justynaaaa2 w 05 Gru 2009, 21:59:50
ja myślę, że to kwestia tego, że w wawie jest największa konkurencja  :hmm: muszą czymś przyciągnąć klienta ;)
a później sciągają za wszystko- kwesta uszycia bolerka, jak na zdjeciu to koszt ok 400 zł, halka wypozyczneie 150 zl, no i każą czekać na sukienke pół roku, na pytanie kiedy będzie najpierw pytają kiedy ślub i wydłużają termin odbioru na miesiąc przed śluibem.... nie fajnie.. ale calość jak najbardziej ok i racjonalna.

justynaaaa2

#205
sobieska wg mnie w tej z kokardą wyglądasz super :) jak jeszcze będzie dopasowana to będzie ekstra :) nie bierz koronek  :blush:

Dodany tekst: 05 Gru 2009, 22:04:31

szkoda, że nie pokazałaś foty w tej enero bo na zdjęcia też wygląda super  :hmm:

sobieska

#206


Dodany tekst: sob 05 gru 2009 22:06:57 GMT-1

Cytat: justynaaaa2 w 05 Gru 2009, 22:03:19szkoda, że nie pokazałaś foty w tej enero bo na zdjęcia też wygląda super
zdjecia sa z ukrycia i nie bylo opcji przy enero... rodziciel az sie zdenerwowal ze nie mam tego zdjecia... :) enero jest lepiej zrobiona, ma duuuuzo wieksza ilosc halek,w  tym jedna satynowa,dlatego super sie uklada, ale ta gora osobiscie do mnie nie przemawia... standard..

malybob

Podoba mi sie ta kokardowa, ale chyba bardziej do Twojego typu urody ta
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


I jak dla mnie -koronki odpadaja.

justynaaaa2

malybob przecież tą co wkleiłaś to koronka  ;)
sobieska miałaś odważnego "fotografa" :bravo: moja mama się bała  :crazy:

sobieska

#209
ale wlasnie ta jest koronkowa  z mega trenem, jak dla mnie tylko do zalozenia do zdjec, bo starsznie ciezko sie w tym poruszac :D !!!!  :zly:

Dodany tekst: 05 Gru 2009, 22:20:05

to byla akcja zorganizowana i bylam z 4 osobami :) wiec sztuczny tłum ułatwił sprawę, bez sensu, że trzeba takie rzeczy robić po kryjomu... mogliby mieć tylko dodatkową reklamę, no czasem i antyreklamę, ale to zalezy już głownie od nich :D

magoo

sobieskaoceniam tylko na podstawie zdjec, ale mi sie ta z kokarda bardzo na tobie podoba, wygladasz klasycznie i bardzo ladnie, a w tych koronkowych troche "biednie" i pisze to ja- lubiaca koronki ;)

sobieska

a i wlosy dziisaj farbowane, wiec prawie czarne- jakos trupio wygladam  na tych zdjeciach :D

moniulinek

A mi się w tej z kokardą najbardziej podobasz. W tych pozostałych jakoś tak "standardowo" wyglądasz, jak co druga panna młoda - nie urągając oczywiście co drugiej pannie młodej :) Wiadomo jak to jest, jak się mierzy za dużą suknię, ale trzeba sobie efekt końcowy wyobrazić :) i w mojej wyobraźni w tej z kokardą będzie pięknie. Mam wrażenie, że w koronkach jakoś tak giniesz i widać sukienkę, nie Ciebie. I uszy do góry! :)

malybob

ech.. jak wkleilam i zdjecie sie powiekszylo to wlasnie watpliwosci koronkowe mnie dopadly.
Ale chodzilo mi o te pierwsza z bolerkiem - nieeee

aniak1211

Mi sie podobasz w drugiej i kokardkowej :)

sobieska

Cytat: justynaaaa2 w 05 Gru 2009, 21:59:50sobieska mogłaś robić foty w madonnie Huh?  hmm
ja też chcę  crying
to mogę iść z toba i psrtyknę ci kilka, juz mamy wprawę :D

Norka

Ja również opowiem się za kiecą kokardową - jest zjawiskowa. Figurę masz do niej odpowiednią, co wnioskuję z tych lepiej dopasowanych rozmiarowo kiecek, więc Twój rozmiar z poprawkami powinien leżeć jak na modelce :thumbup:

justynaaaa2

Cytat: sobieska w 05 Gru 2009, 22:39:37
to mogę iść z toba i psrtyknę ci kilka, juz mamy wprawę :D
teraz to już chyba po wszystkim ;D ale dzięki za chęci  :beer:
mam nadzieję, że jak pójdę już na przymiarki to nie będzie problemu  :hmm:

zwierzatko_mojej_mamy

mi sie najbardziej podobasz w tej: DSCF0040.jpg - ale to chyab dobrze, bo Twoja kokardowa po dopasowaniu powinna byc bardzo podoba ;D w sensie ukladowym biust + talia ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

sobieska

ach jasne, przeciez ty wybralas juz, w dodatku piekną suknię!!! sorki:)

a przy okazji, twój watek cos ucichł.... jak twoje przygotowania? :)

justynaaaa2

sobieska powoli do przodu ;D w sumie nie mam na razie co załatwiać  :hmm: tzn. aktualnie jesteśmy na etapie walki o pozwolenie na ślub poza urzędem ;)
jutro idę na targi  ;) głównie po to, żeby zobaczyć zaproszenia na żywo :) i popróbować czekolady z fontanny  :P bo reszta mnie w sumie nie interesuje ;)
pewnie po nowym roku coś dalej ruszę ze swoim wątkiem, ale tak naprawdę to sama nie wiem nad czym miałabym rozmyślać, bo chyba większość mam już w głowie  ;)

sobieska

#221
no tak, bukiet to już masz pewnie każdy wyprobowany :) a make-up i fryz to z gorki raczej :)

ja się trochę załatwię tą sukienką z kokardą- ulżyło mi ogromnie, ze jednak nadal ta:) sądziłam, ze jednak będzie ta dopasowana atłasowa i paseczkiem... bo będę musiała prawdopodobnie zorganizować halkę, bolerko i może tę broszkę, rzeczywiście z czymś błyszczącym wygląda naprawdę fajnie- no i niepowtarzalnie. myslalam, zeby tę broszke najpierw przypiac na laczeniu bolerka, a potem przepiac na kokardę... szkoda mi 500 zł na halke i bolerko... kwestia czy znajde idealnie taki sam material na bolerko, jesli tak, to mama mi bolerko wyczaruje :)

zastanawialam sie nad tymi targami, moze tez sie wybiore:) ile kosztuje wstep?

Dodany tekst: 05 Gru 2009, 23:11:15

no i przede wszystkim polewam wszystkim z poprawę humorku!!!  :champaign:

justynaaaa2

makijaż i fryz bardzo z górki, bo tym się zajmie moja przyjaciółka  ;) po nowym roku pewnie zaczniemy sobie z ciekawości próbować co nieco, oj duuuużo prób i czasu przed nami, więc pewnie jakieś foty będe wrzucać :)
ona będzie mieć praktykę a ja próbne makijaże i fryzury za darmo ;D

sobieska

#223
 :jupi: :jupi: super rozwiazanie!!! a jakimi kosmetykami będzie cie malowala? warto zainwestować w kryoline, są profesjonlane i maksymalnie wytrzymale :) te wszystkie diory i inne się nie umywają :)

ale fajnie, ze mozesz tak sobie probowac :D

Dodany tekst: 05 Gru 2009, 23:23:55

aaa i jak juz  jesteś :) to chetnie poproszę o florystyczną kosnultację :) jaki bukiet do tej kokardowej?

zakladam, ze to bedzie ta ... i koniec kropka... musze sie przespac i podzownic i juz bedzie dobrze :D

kama

Ja też jestem za kokardą - piękna jest ta suknia :)