no to startujemy ;) justynaaaa się stylizuje :)

Zaczęty przez justynaaaa2, 06 Paź 2009, 22:49:41

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

justynaaaa2

#300
Cytat: zosia2007 w 19 Lut 2010, 21:20:33
aaaaa, juz myslalam ze mnie nie wzielas na mierzenie :(
no to chwal sie tymi zaproszeniami, ciekawa jestem :D
może jeszcze nie urodzisz jak będę szła na mierzenie  ;)
a zaproszenia zobaczysz na żywo - teraz nie patrz  :P
chociaż to i tak będzie tylko kawałek zaproszenia, więc możesz patrzeć :D

Dodany tekst: 19 Lut 2010, 21:29:16

teraz powinno wskoczyć :)

sonja


zosia2007


claridad

mi sie podoba 3 ze Scriptina i dlugi czas tylko z nia chcialam miec zaproszenie ;) Ale Scriptyny jest wszedzie pelno, mozna nawet zaryzykowax, ze jest obciachem ;)

nie no powazka, mi sie najbardziej podoba dwojka :)

justynaaaa2

oczywiście ja już mam wybrany swój typ, wydrukowałam i pokazuję M. żeby ocenił który mu się najbardziej podoba ;)
M: daj spokój, sama wybierz
ja: no kurde nie dość, że sama zadbałam o to, żeby mieć te wzory to chociaż mógłbyś się wypowiedzieć i wspólnie wybierzemy
M: ten (i pokazuje który)
ja: no co ty, ten ??? ja wolę ten, wiedziałam, że ty się nie znasz
M: to po co mi to pokazujesz skoro już wybrałaś ;D
i tak jest ze wszystkim :D

claridad


justynaaaa2

claridad nie do mnie takie pytania ;) kieruj je do zwierzaka  ;)

claridad

a to sory :D zwierzak jakimi fontami to je napisane? :)

martullek


justynaaaa2

leję za głosy  :beer: i czekam na jeszcze :)
potem wam napiszę co jest moim typem  ;)

martullek

jeszcze tylko napiszę, że najmniej mi się 1 podoba

mayagaramond

3, ale imiona napisalabym inaczej, sa dla mnie za okragle w porownaniu do reszty tekstu.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"


Lwica

Mi się podoba 2 a w 1 za dużo zawijaśów i chwilami nieczytelny jest tekst przez to
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

claridad

Cytat: mayagaramond w 19 Lut 2010, 21:58:31
3, ale imiona napisalabym inaczej, sa dla mnie za okragle w porownaniu do reszty tekstu.

ale w sumie to chyba reszt tekstu w 2 i 3 jest tym samym fontem napisana, tylko chyba w innej wielkosci?

justynaaaa2

#315
no to chyba jest to samo  ;) ale zawsze można coś pozmieniać, prawda zwierzak  :knuje: :blush:

Dodany tekst: 19 Lut 2010, 22:04:15

a i jeszcze jedno pytanie :) czy lepiej zostawić Sz.P. czy napisać całość "Szanownych Państwa" :hmm:

suegro

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

claridad

#317
pozmieniac mozna wszystko ;) a dla zwierzaka to jest wiesz, chwila w porownaniu do tego ile dni jest juz zalogowana ;)

Dodany tekst: 19 Lut 2010, 22:06:04

my mielismy Sz.P

Angie


justynaaaa2

aaaa i zaproszenia nie będą spersonalizowane  :hmm: więc tam nie będzie dopisane imię i nazwisko gościa ;)

claridad

Cytat: justynaaaa2 w 19 Lut 2010, 22:07:17
aaaa i zaproszenia nie będą spersonalizowane  :hmm: więc tam nie będzie dopisane imię i nazwisko gościa ;)

a to szanownych panstwa :)

my mielismy personalizowane dlatego poszlo sz.p.

mayagaramond

#321
Cytat: claridad w 19 Lut 2010, 22:01:45
ale w sumie to chyba reszt tekstu w 2 i 3 jest tym samym fontem napisana, tylko chyba w innej wielkosci?

tak, to moze mi sie bardziej dwa podoba ;)



Dodany tekst: pią 19 lut 2010 22:14:07 GMT-1

Cytat: justynaaaa2 w 19 Lut 2010, 22:07:17
aaaa i zaproszenia nie będą spersonalizowane  :hmm: więc tam nie będzie dopisane imię i nazwisko gościa ;)

a sa gdzies zdjecia ""frontu" zaproszenia? Przepraszam, ale nie jestem na biezaco  :blush:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

claridad

Cytat: mayagaramond w 19 Lut 2010, 22:09:56
tak, to moze mi sie bardziej dwa podoba ;)



Dodany tekst: pią 19 lut 2010 22:14:07 GMT-1

a sa gdzies zdjecia ""frontu" zaproszenia? Przepraszam, ale nie jestem na biezaco  :blush:

no wlasnie ja tez jestem ciekawa :)

vobi

Jak dla mnie dwojka; jedynka malo czytelna a trojka - imho zbyt duza roznica pomiedzy tymi okraglymi i literami w "Justyna & Michal" i czcionka tekstu glownego ;D Ale prawde mowiac, bez calosci zaproszenia (strona glowna, na czym bedzie drukowane) to takie troche strzelanie na oslep :hmm:

justynaaaa2

nie będzie frontu  :P
będą "płaskie", niezamykane ;) na razie musimy wybrać czcionkę, w przyszłym tygodniu zrobię wzór z całością :)