no to startujemy ;) justynaaaa się stylizuje :)

Zaczęty przez justynaaaa2, 06 Paź 2009, 22:49:41

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

justynaaaa2

od czegoś trzeba zacząć, więc może najpierw krótki wstęp :) będę uzupełniać na bieżąco :)
ślub odbędzie się 10.09.2010 (piątek)
ślub będzie cywilny i będziemy walczyć o to, żeby był poza urzędem, ale czy się uda... :knuje: dobrze by było :D

na 11 miesięcy przed zaczęłam maraton po salonach :) podobają mi się suknie lekkie, zwiewne i raczej skromne :) po przymierzeniu kilku modeli, mam już wyrobione zdanie na temat co mi się podoba na mnie a co nie   :P
poniżej wklejam suknie, które udało mi sie przymierzyć, niestety nie udało się wszystkich uwiecznić na fotach :( choć i tak wielkie piwo dla naszej zośki, że tak dzielnie udawała paparazzi  :beer:
i nie wszystkie mogę znaleźć w necie, ponieważ nie znam nazw tych co mierzyłam  :crazy:
brakuje bezy i jeszcze jednej z manuela moty "tivoli"
a tutaj efekty dzisiejszych przymiarek http://picasaweb.google.com/x.zosia2007/Justyna?authkey=Gv1sRgCJ2omd_i86e4FQ#

szelma

A mierzyłaś valdemara w salonie? :) Czy tylko tego pogniecionego? ;)

No i polewam pod kamień węgielny wątku :beer: :D.

zosia2007

Cytat: szelma w 06 Paź 2009, 22:51:23
A mierzyłaś valdemara w salonie? :) Czy tylko tego pogniecionego? ;)


mierzyla i dodawal jej jakies 10 kg wagi :crazy: okropnosci

elve

Absolutnie Galia !!!

edit chodziło mi o Eboli, nie zauważyłam, ze obie są z szarfą

justynaaaa2

szelma mierzyłam też w salonie, bo byłam ciekawa jak będzie wyglądał niepognieciony ;) wyglądał zdecydowanie lepiej niż ten gnieciuch, ale to nie to :( pogrubia bardzo  :crazy:
jednak musi być coś bardziej dopasowanego ;)

magoo

justyna, ktora tobie sie najbardziej podobala "na tobie"??

:beer: za watek

justynaaaa2

no więc dopiszę swoje uwagi do poszczególnych modeli :)
eboli - bardzo fajna, ale po przymierzeniu wcześniej tych z błyskotkami, okazało się, że jestem sroką i w tej zabrakło mi tych błyskotek :D choć kwiatek był fajny :) nie wiem niestety ile kosztuje, bo kurde nie wzięłam jej aż tak pod uwagę, ale się dowiem  :P
gabela - leżała fajnie, fason fajny, ale kurde ta narzutka koronkowa na żywo jest brzydka :( wygląda jak firanka albo serweta na stół, za gruba ta koronka i mało delikatna
galia - ta została wzięta pod uwagę, fason podobny do pierwszej, ale ma błyskotki i przez to jest fajna :D cena 3690 zł.
ireland - nie mam swojego zdjęcia w niej, ale ta też została wzięta pod uwagę, na żywo mi się bardzo podobała :) cena 3690 zł.
lorna - przymierzona z ciekawości, akurat wisiała w przymierzalni po kimś wcześniejszym więc ją przymierzyłam ;) nie brana pod uwagę, ze względu na koronki, bo mnie się nie podobają, choć model może i podkreślił mą figurę albo jej brak ;D
salem - bardzo ładna, ale ramiączka niewygodne, bo za daleko osadzone no i chyba za nisko schodzi ten pas ozdobny, bo trochę mnie skróciło ;)
saman - tył mi się nie podoba, bo tworzy taki serdak, z przodu ładna, ale faktycznie na zdjęciach wyglądam w niej potężnie ;)
valdemar - ślliczna, ale ja mam w niej kilka kg więcej i wyglądam jak nadmuchana :D
beza ze zdjęć - przymierzona dla jaj i nie brac jej pod uwagę proszę, choć na fotach wygląda znośnie w realu makabra  :padam: taka trochę wsiowa baba ze mnie w niej  :P
no to się rozpisałam  :blush: ale to w końcu mój wątek to mogę nie ;)

goga

Eboli eboli eboli !!! ( chociaż nazwa jak dla wirusa ;) ) - wyglądasz w niej bosko :)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

vobi

justynaaaa2 IMHO w tej wygladasz najladniej - co tam najladniej, przepieknie wygladasz w niej, o! Mimo kretynskiej nazwy, bo to chyba eboli, nie? Kojarzy mi sie z ebola - kto wpadl na pomysl nazwania tak suknie slubnej? :rotfl:

goga

vobi no to mówię, że w wirusie jej najlepiej lol lol
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)


zosia2007

mialam ci przeslac te opaski ktore w necie znalazlam ale skoro masz watek to tu ci wkleje ;D no chyba ze zdecydujesz sie na welon

vobi

goga tak sie zapamietalam w wydukaniu tego posta, ze nie czytalam co sie przede mna w temacie urodzilo - no to  :beer: za podobne skojarzenia!

justynaaaa2

kurde najgorsze jest to, że teraz jak je przeglądam w necie to jest ich jeszcze dużo które chciałabym przymierzyć ;D głupia byłam, ze nie spisała sobie wcześniej modeli, ale może jeszcze się przejdę pomierzyć te inne  :knuje:

magoo

uff troche mi ulzylo, bo obawialam sie, ze ceny beda gorsze

a co do typow to tez mi sie podoba jak jest troche blyskotek, w koncu ta sukienka powinna sie troche roznic od wieczorowej :)

justynaaaa2

zosia2007 :beer: za opaski :) fajne są, tylko kurde jeszcze zależy jaki fryz  :hmm: to będzie trudne  :crazy:

zosia2007

Cytat: justynaaaa2 w 06 Paź 2009, 23:20:58
zosia2007 :beer: za opaski :) fajne są, tylko kurde jeszcze zależy jaki fryz  :hmm: to będzie trudne  :crazy:
:beer: za mile popoludnie ;)

magoo

Cytat: justynaaaa2 w 06 Paź 2009, 23:19:14
kurde najgorsze jest to, że teraz jak je przeglądam w necie to jest ich jeszcze dużo które chciałabym przymierzyć ;D głupia byłam, ze nie spisała sobie wcześniej modeli, ale może jeszcze się przejdę pomierzyć te inne  :knuje:
to kiedy druga tura??

zosia, sliczne te opaski


goga

W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

Anupka

justynaaa, jak na razie ja stawiam na tą co jest na fotach od 21 do 23. Świetnie w niej wyglądasz! Jeśli to jest ta eboli ze zdjęć katalogowych, to kiecka wygląda na Tobie nawet lepiej, niż na modelce!!!!
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

#21
ja chce znowu sluuuuub ;( albo chociaz kiecke :D

Dodany tekst: 06 Paź 2009, 23:25:47

i chce w wirusie ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

vobi

swoja droga, czekamy teraz na kolekcje sukien slubnych "wirus", do wyboru swinka, grypa, to cos co inka miala (jak to cholerstwo sie nazywalo :hmm:), opryszczka i kilka innych rownie uroczo brzmiacych :rotfl:

Anupka

Ha! I już widzę, że to nie tylko moja opinia!
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

goga

W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)