no to startujemy ;) justynaaaa się stylizuje :)

Zaczęty przez justynaaaa2, 06 Paź 2009, 22:49:41

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

justynaaaa2

claridad no i się wyjaśniło :)  :beer: :beer: :beer: w takim razie do poprawy :)
a golindzie leję za zwrócenie uwagi  :beer: :beer: :beer: :beer:

claridad

no golinda ma dobre oko :) bo wiesz jakby goscie zaczeli tej jablonnej szukac to mogloby byc krucho z frekwencja na przyjeciu :D

zwierzatko_mojej_mamy

szelma ziuta co marudzisz - przeciez pisze, ze sobie tez wrzucilam scriptine ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

A tak se marudzę dla wprawy :D. Scriptina mi do ogólnego looku pasowała, więc luuuuuuz :).

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Szaraczek


Norka

Jestem za 2. A powiedz, ta przerwa między Waszymi imionami a tekstem będzie jakoś wypełniona? (chyba nie doczytałam :blush:)

justynaaaa2

Norka tak będzie :) opasane wstążką z kokardką ;)

a co do czcionki ;)
ja byłam za 3 oczywiście :) ale teraz już sama nie wiem  :crazy: namąciłyście mi w głowie  :P
M. był za 2, może zrobię mu przyjemność i wybiorę 2  :hmm:
w czwartek postaram się zrobić obie wersje w bardziej zaawansowanej formie czyli z tekturką i wstążką, zobaczymy co lepiej wygląda  :hmm:
jeszcze się okaże, że ni hu hu mi nie idzie to klejenie własnoręczne i zamówię gotowce w necie :D

Norka

Justynaaaa2, na pewno dasz radę z klejeniem, trzymam kciuki :) Z kokardką będzie super, odstęp jest akurat. My też sami robimy i to dla nas wielka frajda :thumbup: Korzystaliśmy z dafont.com, tam jest sporo "ręcznych" czcionek, możesz zdradzić swoje źródło?

justynaaaa2

Cytat: Norka w 23 Lut 2010, 20:43:47
Justynaaaa2, na pewno dasz radę z klejeniem, trzymam kciuki :) Z kokardką będzie super, odstęp jest akurat. My też sami robimy i to dla nas wielka frajda :thumbup: Korzystaliśmy z dafont.com, tam jest sporo "ręcznych" czcionek, możesz zdradzić swoje źródło?
tzn. skąd mam ten wzór ???  :hmm: wszystko to robota naszego admina zwierzaka :)
znalazłam sobie na stronie decostudio zaproszenia które mi się podobają i na ich wzór robię swoje sama ;) a że nie znam się na czcionkach itp. to zwierzak mi to zaprojektuje, ja to oddam do drukarni no a potem robota należy już tylko do mnie ;D

Norka

Aaaa, założyłam, że sami ściągaliście czcionki, dlatego spytałam :blush: Do swoich nie jestem na 100% przekonana i nadal szukam. Widziałam już zaproszenia zwierzakowe, Wasze na pewno wyjdą ślicznie :)

claridad

Cytat: justynaaaa2 w 23 Lut 2010, 20:00:28
Norka tak będzie :) opasane wstążką z kokardką ;)

a co do czcionki ;)
ja byłam za 3 oczywiście :) ale teraz już sama nie wiem  :crazy: namąciłyście mi w głowie  :P
M. był za 2, może zrobię mu przyjemność i wybiorę 2  :hmm:
w czwartek postaram się zrobić obie wersje w bardziej zaawansowanej formie czyli z tekturką i wstążką, zobaczymy co lepiej wygląda  :hmm:
jeszcze się okaże, że ni hu hu mi nie idzie to klejenie własnoręczne i zamówię gotowce w necie :D


justa jak ja dalam rade uwic 75 mini bukiecikow lawendowych i 75 opasek koronkowych to i Ty tez powinnas podolac :D jakbs potrzebowala pomocy to daj znac ;)

sobieska

3 :) jest ciekawsza :) i generalnie bardzo mi się podoba:) choc na pierwszy rzut oka, jakoś mi sie troche gryzł ten drukowany dół, ale im częściej zerkałam tym  bardziej mi sie ten pomsyl i stylistyka podobala, a teraz to juz baardzo :)

nie wiem czy nie doczytałam wszystkiego... czyli to bedzie tylko jedna strona, bez skladania i innych pitu pitu- wstazeczka w jakim kolorze?

justynaaaa2

#363
claridad no jeśli tylko technicznie dam radę to wykonać to powinnam podołać, bo mam tanią siłę roboczą, chętną do pomocy ;)


Dodany tekst: 23 Lut 2010, 22:00:02

sobieska dzięki za opinię  :beer:
tak tylko jedna strona będzie, bez żadnych pitu pitu :D z kolorem wstążeczki mam dylemat  :hmm: kupiłam na razie 2, niebieską i zieloną (ale takie ładne odcienie) i chcę to połączyć, zobaczę jak wyjdzie :) jeśli będzie źle to wybiorę jeden kolor, ale wtedy część zaproszeń będzie niebieska część zielona ;)
winietki też będą z 2 kolorami (jeden dla facetów, drugi dla kobiet) bo tam już 2 kolorów nie dam rady wcisnąć :D

emcia


justynaaaa2

emcia i jakie były  :knuje: zgodne z opisem czy inne, bo może mnie czymś natchniesz ;)


emcia

Cytat: justynaaaa2 w 24 Lut 2010, 16:07:15
emcia i jakie były  :knuje: zgodne z opisem czy inne, bo może mnie czymś natchniesz ;)

z błyszcząca klamerką, wzór nr 2
i niebieską wstążką
no ładne były :)
chyba nic nowego nie wniosłam

justynaaaa2

błyszcząca klamerka już nieaktualna ;) znalazłam taką, kupiłam 1 sztukę, przymierzyłam ale stwierdziłam, że wygląda odpustowo, mama też miała niewyraźną minę ;) jak ją spytałam co sądzi to powiedziała, że jednak na zdjęciu ładniej wyglądało a na żywo wsiursko ;D tak więc klamerki nie będzie, będzie kokardka :)

emcia

Cytat: justynaaaa2 w 24 Lut 2010, 21:58:19
błyszcząca klamerka już nieaktualna ;) znalazłam taką, kupiłam 1 sztukę, przymierzyłam ale stwierdziłam, że wygląda odpustowo, mama też miała niewyraźną minę ;) jak ją spytałam co sądzi to powiedziała, że jednak na zdjęciu ładniej wyglądało a na żywo wsiursko ;D tak więc klamerki nie będzie, będzie kokardka :)

to pewnie mi się przyśni :)

justynaaaa2

zrobiłam dzisiaj pierwowzór zaproszenia :)
ogłaszam, że wygrała opcja 2 :) małą zmianę muszę jeszcze wprowadzić, tzn. zwierzak musi ;)
niestety nie mam nadal aparatu, więc dzisiaj zdjęć nie wstawię ale muszę wam powiedzieć, że wyszło lepiej niż sobie to wyobrażałam  :blush: tak więc jednak będę dziubać sama, własnymi rękami całą robotę ;D

sonja

Ha! Po raz pierwszy chyba zagłosowałam na zwycięski projekt :D

sobieska

hmm to może ja wykorzystam czcionke z przegranej trojeczkii :) i chyba przestane wysylac totolotka- nie mam szczescia :DDD

justynaaaa2

babki potrzebuję pomocy, bo brakuje mi słów :D
nie chcę zaśmiecać plot więc piszę tutaj :)
chodzi o tekst w zaproszeniach tych na sam ślub ;) po ślubie będzie jeszcze krótki toast - lampka szampana i jakiś ciasteczka + w tym czasie będą składane życzenia (głównie ze względu na tych gości co przyjdą tylko na ślub, bo jakoś tak głupio zapraszać kogoś tylko na 15 min. uroczystości ;)) odbędzie się to zależnie od pogody albo w sali toastów w usc albo na tarasie usc
no i teraz jak to ubrać w słowa  :hmm:
zaproszenia będą identyczne jak te co wklejałam wcześniej, tylko zamiast treści o weselu chce napisać treść o toaście :)
myślałam o czymś takim ale to masło maślane trochę
"Po uroczystości zaślubin, miło nam będzie zaprosić Państwa na toast, który odbędzie się w sali toastów"  :crazy:
słowo poczęstunek też mi jakoś nie brzmi, zapraszanie na lampkę szampana też jakoś licho  :crazy:
macie jakiś pomysł  :pray:

salsa

Justa a to musi byc na zaproszeniu? bo mozna to powiedzieć oficjalnie np juz po części oficjalnej
A teraz zapraszamy Państwa do sali toastów na lampkę szampana
i juz
przecież po slubie ludzie tak zaraz nie uciekają :)

byłam kiedyś właśnie na takim weselu, gdzie był toaścik na wawelu i dopiero potem na wesele
i to nie było ujęte w zaproszeniu :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)