no to startujemy ;) justynaaaa się stylizuje :)

Zaczęty przez justynaaaa2, 06 Paź 2009, 22:49:41

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

claridad

Cytat: justynaaaa2 w 19 Lut 2010, 22:18:40
nie będzie frontu  :P
będą "płaskie", niezamykane ;) na razie musimy wybrać czcionkę, w przyszłym tygodniu zrobię wzór z całością :)

my tez takie mielismy i wyszly zacnie :)

justynaaaa2


claridad

#327
Cytat: justynaaaa2 w 19 Lut 2010, 22:21:10
claridad gdzie mogę twoje zobaczyć  :hmm:

wrzuce w swoj watek przygotowawczy, oki?

tylko pojde rosol na pomidorowke nastawie :D

mayagaramond

Cytat: justynaaaa2 w 19 Lut 2010, 22:18:40
nie będzie frontu  :P
będą "płaskie", niezamykane ;) na razie musimy wybrać czcionkę, w przyszłym tygodniu zrobię wzór z całością :)

czyli nie bedzie zadnej grafiki? Pytam bo gdbys miala wzor floralny na ten przyklad to bardziej pasuje ozdobna, zaokraglona czczonka, a jak nie to lepiej wyglada "prosta".
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

brawurka


justynaaaa2

mayagaramond nie, nie będzie żadnej grafiki :) będzie wstążka między imionami a tekstem a jasna kartka będzie na czekoladowej tekturce  ;)

goga

W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

mayagaramond

Cytat: justynaaaa2 w 19 Lut 2010, 22:28:29
mayagaramond nie, nie będzie żadnej grafiki :) będzie wstążka między imionami a tekstem a jasna kartka będzie na czekoladowej tekturce  ;)

Fajny pomysl :)

Czyli mozesz dobrac czcionke do ksztaltu oczu ;)

Chyba jednak bardziej podoba mi sie 2, bo w 3 czczionka przy imionach jest zbyt zakrecona jak dla mnie ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

justynaaaa2

ogólnie kolorystyka będzie ecru + czekoladowy brąz + zieleń i niebieski żeby dodać trochę koloru ;)
ecru i brąz narzuca trochę sala więc chyba pójdę w świeczki jasne i brązowe a kwiaty niebieskie, zielone, ew. białe  :hmm:

zwierzatko_mojej_mamy

claridad nie pamietam, a fonty mam w pracy - czyli odpowiedz najwczesniej w poniedzialek :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl


zwierzatko_mojej_mamy

aha - to moze ja sie wypowiem, bo przeciez robilam na zamowienie, ale swoj typ mam :D

moj to 2 - ma ladny znaczek & w odroznieniu od scriptiny, ktora mi tez juz sie opatrzyla (sama mialam lol lol ) i jest jak dla mnie bardziej elegancka :)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

claridad

#337
no a justa to kiedy sie wypowie? :)

zwierzatko polalam ci za zgodnosc pogladow oraz dlatego, ze zawsze o tym marzlam :D

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

claridad



vobi

Cytat: claridad w 20 Lut 2010, 20:49:50
zeby polac piwo matce dyrektorce  :dreaming:

eeej, litosci, nie moge zmyc wazeliny z monitora :rotfl:

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

claridad

Cytat: vobi w 20 Lut 2010, 22:25:59
eeej, litosci, nie moge zmyc wazeliny z monitora :rotfl:
bedac totalnoie ubzdryngolona cuba libre moge powiedziec jedynie  :point_lol:

dorcia

#344
tooo jaaa też wrzucę swoje 3 grosze :D (ubzdryngolona winem czerwonym  :dance:)
(a właściwie to dlaczego nie ma ankiety w sprawie zaproszeń!  ;)  zgłaszam sprzeciw, bo w tych o porodach nigdy nie mogę brać udziału, ze względu na brak posiadanego potomstwa :D)

a tak na poważnie to mnie się podoba nr 2: prostota + elegancja = klasyka, która zawsze będzie dobrze wyglądała..
no chyba, że ma być nowocześnie, wtedy nr 3
:blush:

szelma

To ja też zagłosuję - nr 2 albo 3.

A za ten tekst:

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 20 Lut 2010, 20:16:40w odroznieniu od scriptiny, ktora mi tez juz sie opatrzyla

zwierz dostaje bęcki  :spank: :P.

vobi

szelma gdybys zaprojektowala tyle zaproszen co zwierzowa to pewnie nawet scriptina by Ci sie opatrzyla :rotfl:

szelma

vobi, sama zwierzowa wrzuciła mi Scriptinę do zaproszeń :P. Więc niech teraz nie narzeka lol.

justynaaaa2

golinda no właśnie miałam z tym problem  :blush: przyznaję, że do tej pory nie mam pojęcia jak to się odmienia  :blush: :blush: :blush: i już myślałam czy nie napisać, po prostu, że zapraszamy na przyjęcie tu i tu adres:..... wtedy nie trzeba by było odmieniać  ;)
jesteś pewna, że powinno być w Jabłonnie  :blush: :hmm:
nikt wcześniej na to nie zwrócił uwagi :P
jezuuu ale wiocha  :padam: