no to startujemy ;) justynaaaa się stylizuje :)

Zaczęty przez justynaaaa2, 06 Paź 2009, 22:49:41

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

emcia

Cytat: justynaaaa2 w 18 Mar 2010, 14:42:40
emcia nie mam takich problemów ;) małych dzieci niet, bo po prostu takowych nie posiadam wśród osób które zapraszam ;D
problem rodziny wielopokoleniowej z której bym zapraszała tylko część też nie istnieje ;)
na kopertach będzie personalizacja ;)
wszystkie zaproszenia będą rozdane osobiście, bo wszystkich mam na miejscu więc adresować całościowo też nie muszę ;)

dzięki za miłe słowa  :beer: cieszę się, że się podobają nie tylko mi i mojej mamie :D
znalazłam kilka dni temu w necie podobne za...29.99 sztuka  :rotfl:
satysfakcja jest wielka i nawet szybko i łatwo się robi :)

też się swego czasu jarałam swoimi ;)
ostatnio mama znalazła stare pudło z papierami i w nim sprzątała
były tam zaproszenia na śluby sprzed 30 lat i jedno było prawie jak moje,
tyle że czarnobiałe
mocno mnie to zaskoczyło ;)



zosia2007


Anupka

#402
Cytat: justynaaaa2 w 12 Mar 2010, 15:13:49no i żeby nie wyskoczyli mi zaraz po ślubie z życzeniami w holu

Od tego, żeby temu zapobiec masz świadków. Niech rozniosą wici jeszcze przed ślubem ;D


Dodany tekst: 18 Mar 2010, 16:17:09

Aaaaa... i zaproszenia znalazłam, mnie też baaardzo się podobają!
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2




zuzia


malybob

Justyna, piekne zaproszenie!!!
Ale mam male "ale" - to "dnia 10 wrzesnia" jest z tego co pamietam bledem stylistycznym. Po prostu "10 wrzesnia".

justynaaaa2

#408
malybob trudno ;D wszystko już podrukowane, więc za późno ;) wklejałam wcześniej propozycje, nikt nie zwrócił na to uwagi więc musimy jakoś to przeboleć  :blush:
na swoje usprawiedliwienie mogę dać tylko to, że tekst spisałam z zaproszeń ze strony firmy od poligrafii ślubnej wyglądającej całkiem profesjonalnie ;)

polewam zaległe piwa za pochwały  :beer:

feeling.good



aniak1211

Cytat: malybob w 19 Mar 2010, 00:18:44Ale mam male "ale" - to "dnia 10 wrzesnia" jest z tego co pamietam bledem stylistycznym. Po prostu "10 wrzesnia".

Mysle ze goscie nie zwroca  na to uwagi ;)
beda zachwycac sie zaproszeniem i pozniej tylko szybko sprawdza godzine :D

malybob

Ja zwrocilam uwage, poniewaz na swoich tez zrobilam wlasnie ten blad. Zorientowalam sie tez po wydrukowaniu, wiec oczywiscie to olalam ;) Tu myslalam,ze to tylko prototyp, ale skoro nie, to pewnie,ze nie ma sie czym przejmowac.

chocoladette

Ale ładne zaproszenia! Ja tez chcialam pokazac moje wlasnorecznie zrobione, ale teraz to mi wstyd  :blush:

aniak1211


szelma

Eeee, wydaje mi się, że interpunkcyjnie jest ok :hmm:. Nie stresuj Justy - i tak 99% społeczeństwa nie wie, gdzie się stawia przecinki lol.

malybob

Ale gdzie bys tu dostawila przecinki? Moim zdaniem tak jest ok., choc nie wykluczam,ze naleze do tych 99 procent ;)

justynaaaa2

Cytat: golinda w 19 Mar 2010, 15:38:06
mnie się coś nie halo wydaje, jeśli idzie o interpunkcję - dzisiaj przyjeżdża mama, to jej pokażę, bo sama pewności nie mam
eeee ziuta już mnie stresuj ;) poprawiłaś ostatnio tą nieszczęsną Jabłonnę to wtedy trzeba było mówić o przecinkach :P

errata

bardzo ładne zaproszenie będziecie mieć :)

Angie


mobka

Justyna swietne Ci te zaproszenia wyszly. I w moich kolorach :D

alize



  :) Gustowne, ale ty Justyna zdolniacha jesteś. Zaraz zaraz, we wrześniu ślubujesz i już masz zaproszenia?? Kurka, ja w październiku i nawet o tym jeszcze nie myślałam :(.

  ps. Dziewczyny kiedy wysyła się zaproszenia?

ddu

śliczne!!!!!!
robisz je sama? ile sztuk?

jeśli chodzi o termin - my wysyłaliśmy/rozdawaliśmy 3 miesiące wcześniej. ale właściwie wszystkie zainteresowane osoby wiedziały już wcześniej, że muszą rezerwować terminy i samoloty...

alize

 Moja teściowa z uporem maniaka twierdzi, nie wcześniej niż dwa miesiące bo inaczej popełnimy faux pas ;), choć ja też jestem za terminem 3 miesiące przed.
 

magoo

alize mi rowniez sie wydaje, ze ok 3 miesiace przed, przynajmniej my tak zamierzamy powysylac nasze