Stylizacja iliany

Zaczęty przez iliana, 17 Lis 2008, 16:33:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

iliana

Ja też zamawiałam, jeszcze na nie czekam. W salonie nie mieli wszystkich modeli, kolorów i rozmiarów. Przymierzałam inny fason (bez wycięcia na palce).

aga.ant

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

iliana

Dziewczyny, macie jakieś godne polecenia pończochy samonośne? Jakiej firmy najlepiej?

effik


mati

zgadzam się z effikiem, Gatta jest super i nawet ceny ma nie najgorsze :)

iliana

Kupiłam na próbę z Gatty, przy najbliższej okazji muszę je przetestować.

Zostało mi 5 tygodni. I w sumie z jednej strony fajnie, że tak mało, a z drugiej jakoś przerażająco już mało :hmm:. Na obrazku kompilacja tego, co mam. Suknia - zdjęcie modelkowe i potem moje z pierwszej przymiarki. W cycach odstaje jeszcze i w ogóle, ale wiadomo. Druga przymiarka, jak mi przyślą buty, więc pewnie za jakieś 2 tygodnie. Welon widać. Kolczyki któreś z tych pokazanych, raczej chyba te dolne (ten, który jest pojedynczy). Bukiet - ciągle liczę na konwalie. 7 maja idę na próbną fryzurę i w sumie wiem tyle, że na pewno nie rozpuszczone. Pociąga mnie kucyk, hmm... Albo jakiś w miarę klasyczny kok :hmm:. Najbardziej by mi zależało, żeby fryzura była szybkorobiącasię, bo bym się chciała wyspać rano :point_lol:. Jak macie jakieś poglądowe fotki, to byłabym bardzo wdzięczna :pray:.

zwierzatko_mojej_mamy

#106
alez bedzie pieknie!!!  :jupi: :jupi:
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zuzia

iliana
tych konwalii to ci niesamowicie zazdroszczę

effik

Będzie pięknie i wiosennie  :bravo: :bravo:
talia dużo lepsza niż u modelki :D i to zdobienie dopiero na twojej fotce dobrze widać.
już teraz życzę, żeby wszystko poszło tak, jak powinno!  :champaign:

zwierzatko_mojej_mamy

effik oj tak - figura cycus i to bez photoshopa ;D juz sie nie moge doczekac ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

effik

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 19 Kwi 2009, 23:42:12
effik oj tak - figura cycus i to bez photoshopa ;D juz sie nie moge doczekac ;D

:D

rilla

iliana pięknie!!! wszystko pasuje! a fryzurka jaka masz na przymiarce to chyba coś w co powinnaś mierzyc:D gładko prosto i pięknie!!!

tachogti

Iliana jestem pod duzym wrazeniem  :bravo: bedzie cudnie, strojnie i elegancko jednoczesnie  :thumbup: popieram tez rille w kwestii fryzury :)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

iliana

Dzięki wielkie dziewczyny  :jupi: :thankyou:. Ale mi nasłodziłyście :blush:.

Kasia


sunflowerka

Pięknie. Wyglądasz w tej sukni duuuużo lepiej niż ta modelka.  :jupi:

betaka 25

Wyglądasz pześlicznie, superowo :jejeje:ale tych konwalii Ci zazdroszcze ja je uwilebiam ale niestety ślub we wrześniu :hmm:

ka-milka

Zdecydowanie druga suknia!! Jest PRZEPIĘKNA!!!!!!!!!!!!!!! Ale bez długiego welonu, bo suknia już jest długa.  :thumbup:


katgoli

iliana ....wow jak pieknie...nie wyobrazam sobie jak bedziesz wygladala w dniu slubu jezeli na przymiarkach juz tak super wygladasz :daisy:

ka-milka

No, chodziło mi o to, że jest tren!!!

callja

#121
Cytat: ka-milka w 24 Kwi 2009, 14:48:48
No, chodziło mi o to, że jest tren!!!

Ekhm, a czy fakt posiadania trenu w sukni koniecznie oznacza, że welon MUSI być krótki??? To jakaś reguła??? Hmmmm...

/pyta ta, co miała rybkę z trenem i welon dłuższy od owego trenu o jakieś dobre pół metra ;) /




iliana - już zacieram łapki na zdjecia, będzie cudnie!!! Wyglądasz fantastycznie w sukni, dodatki super, ogółem och, ach, cud-miód i orzeszki  :) Konwaliowego bukiecika też Ci po cichutku zazdroszczę, bo nie dość że to prześliczne i wdzięczne kwiatki, to jeszcze jedne z najukochańszych dla mojej Mamy - obok mieczyków i niezapominajek...
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

tachogti

Tyz mialam tren, a welonu jeszcze z 2 metry za nim :P wydaje mi sie ze zle wyglada jak welon jest dokladnie dlugosci trenu albo odrobine krotszy :)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

iliana

Ja w ogóle nie wiem do czego się odnosi ta dyskusja o trenie :hmm:. W każdym razie dlugo nie miałam kolczykow, a teraz mam dwie pary. Najpierw kupiłam jedne w Kruku, a dzisiaj nagle okazało się, że drugie (te z wklejanego wcześniej obrazka z całością - ten pojedynczy) ze Swarovskiego ma... moja świadkowa :crazy:. Dostała kiedyś od kogośtam i nawet nigdy ich nie nosiła, więc pożyczy. Mogła wcześniej mówić kurcze :zly:.
No i wygląda na to, że mam juz wszystko (poza fryzurą, ale to się wymyśli ostatecznie na próbnej) :jupi:. Teraz tylko się modlić, żeby do 23 maja konwalie dotrwały :pray:.

effik

:) a Krukowe pokażesz?
Ja dalej nie mam biżuterii :D :D