Stylizacja iliany

Zaczęty przez iliana, 17 Lis 2008, 16:33:23

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

iliana

Z kolejną sprawą pukam. Powoli wszystko się kształtuje. Na razie zarzuciłam szukanie butów, pod koniec marca poszukam sobie w Londynie, a jak nic nie znajdę, to już jedne wyczaiłam w salonie we Wrocławiu. Teraz problem brzmi: biżu. A właściwie kolczyki, bo jedynie to planuję. Zrobiłam zbliżenia zdobień sukni (ramiączka i coś między cycami) i kolczyki chciałabym w podobnym stylu. Pierwszy do głowy przyszedł mi Svarowski, przekopałam stronę i parę interesujących modeli znalazłam... Chyba :hmm:. Zdjęcia poniżej.


zuzia


zwierzatko_mojej_mamy

iliana kolczyki nr 3 swarovskiego sa bardzo duze ;D piekne, ale duze, no i tanioscia nie grzesza ;)


aha i maly, ale wazny tip: jeslis ie zdecydujesz na swarovskiego kolczyki polecam wykopanie spod ziemi czlowieka, ktory w najblizszym czasie bedzie gdzies lecial i zakupienie ich na wolnoclowej - moje kolczyki wymarzone, ktorych nie kupilam, bo kosztowaly w galerii krakowskiej 500 zl , moj maz mi kupil za 320 zl :D
pytanie, czy nadal sa takie roznice patrzac na wahania kursow - wtedy kupowal we franku jak byl po 2,30
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

iliana

Ooo, na pomysł zakupów na lotnisku nie wpadłam. A faktycznie tam przecież sprzedają coś więcej poza alkoholem ;). Dzięki za pomysł!  :beer:
Na stronie Svarowskiego patrzyłam też na ceny i powiedzmy, że są do przyjęcia, bo na razie za większość rzeczy zapłaciliśmy mniej niż zakładałam. Mam nadzieję, że zaoszczędzimy na obrączkach, to sobie dołożę do biżu :dance:.

iliana

Idę w czwartek na pierwszą przymiarkę sukni. Macie jakieś rady, na co powinnam ewentualnie zwrócić uwagę?

sunflowerka

Dobre pytanie. Ja bym zwrocila uwage na to jak będzie sie podpinac tren.

zuzia

iliana
a masz kupioną bieliznę? i buty? bo wtedy najlepiej zabrać już te docelowe.
a zwrócić uwagę na to czy gdzieć coś nie odstaje, czy nie ma fałdek (bo wtedy za mocno ściśnięte), jak podpinasz tren i ile suwak ma odstępu od brzegu sukni - żeby nie był wszyty na samym brzegu bo przy tańcach może się wypruć.

iliana

Bieliznę mam. Znaczy tylko wielkie gaciory, bo nic innego nie potrzebuję. Butów niestety nie, to już zostanie na drugą przymiarkę.

syrenka

Podobno przy sukniach z trenem, jak już się go podepnie, trzeba zrobić parę kroków do tyłu i zobaczyć, czy suknia jest dobrze skrojona/wymierzona i czy nie zahacza się obcasem o suknię. To taki test do tańcowania na weselu żeby sobie sukni nie potargać... No, ale jak nie masz jeszcze butów, to nie przetestujesz ;)

Aha, a kolczyki do Twojej sukni pasują mi pierwsze :)

zuzia

Cytat: iliana w 17 Mar 2009, 19:10:15
Bieliznę mam. Znaczy tylko wielkie gaciory, bo nic innego nie potrzebuję. Butów niestety nie, to już zostanie na drugą przymiarkę.
a stanik?
no ja sobie nie wyobrażam bez. mimo wszystko lepiej się sukienka układa.

iliana

Stanik ma być wszyty. Zobacze jak to będzie wyglądać.

effik

Cytat: iliana w 18 Mar 2009, 00:08:54
Stanik ma być wszyty. Zobacze jak to będzie wyglądać.

u mnie też - boję się tego szczerze mówiąc :D
a taki ładny jest! :)

mati

iliana, wg mnie najlepiej pasuje zestaw 4 i kolczyki 6, choć tak naprawdę,
to wszystkie są w podobnym stylu i byłyby ok :)

tachogti

iliana mnie sie max pierwsze i ostatnie do tej kiecki podobaja  ;)
Zrob ankiete bedziesz miala jasnosc  :P
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

iliana

Pochwalę się, że zamówiłam buty. Z ArtediRoma. Zdjęcie poniżej, tylko moje będą srebrne :aaaa:.

effik

Cytat: iliana w 02 Kwi 2009, 16:47:16
Pochwalę się, że zamówiłam buty. Z ArtediRoma. Zdjęcie poniżej, tylko moje będą srebrne :aaaa:.

ładne, klasyka w sumie :) no i ze względu na kolor się jeszcze przydadzą :)

szelma

Ładne :). Bardzo jestem ciekawa, jak będą wyglądać w srebrze :). Wkleisz fotkę, jak przyjdą?  :pray: A póki co  :beer:, żeby dobre były :).

iliana

Wkleję fotkę, jak już będę je miała. I klasyka jak najbardziej, bo o takie chodziło. A srebrne mialy być najpierw białymi, potem czerwonymi, a potem stały się srebrnymi :P.

giga

iliana,ładne te buty,ciekawa jestem jak wyglądają srebrne.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aga.ant

iliana butki piękne :thumbup: a jeśli mogę zapytać ile za nie dałaś? Ja jestem na etapie szukania butów i się zastanawiam nad ArtediRoma.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rilla

ja kupowałam rok temu artediroma i polecam... oprócz plastykowego obcasa wszystko było w nich super:)
bardzo wygodne, ślubne ale nie końca...

ja płaciłam 270 zł w tamtym roku

iliana

Ja dałam 330. Przy mierzeniu wydawały się wygodne, więc mam nadzieję, że faktycznie takie będą.

aga.ant

A jeszcze mnie uświadomcie, czy te buty są specjalnie zamawiane dla Was (tak jak np. z firmy growikar) czy po prostu są w normalnej sprzedaży?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rilla

ja zamawialam, w sklepie w którym kupowałam nie było wszystkich rozmiarów po prostu