Stylizacja iliany

Zaczęty przez iliana, 17 Lis 2008, 16:33:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sunflowerka

A dlaczego wolisz pełniejsze? ze szczęście ucieka, czy ze mało eleganckie...???
Ja tez mam sukienkę z muślinu i jedyne co biorę pod uwagę to sandałki:)


iliana

Cytat: sunflowerka w 19 Lut 2009, 14:40:14
A dlaczego wolisz pełniejsze? ze szczęście ucieka, czy ze mało eleganckie...???

Bo mi jest zawsze strasznie zimno w stopy ;). A jak zimno, to co 3 minuty latam do toalety  :point_lol:. Nawet latem unikam sandałów, no chyba, że jest masakryczny upał.

Nawet niezłe te satynowe. Hmm...

atrament.owa

Mi się do niej podobają srebrne buty i raczej "lżejsze" niż pełne zabudowane. Mierzyłam kiedyś takie:

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

atrament.owa

:)
Jak dobrze pamiętam, to one są z firmy Menbur. Tylko niestety nie wiem czy to nie jakaś zeszłoroczna kolekcja

sunflowerka

niom piękne te butki. Widziałam je wczoraj na jakiejś stronce i potem szukałam na stronie producenta, ale nie znalazłam;>
Uwielbiam kokardki :jupi:

zwierzatko_mojej_mamy

moge rzucic okiem jak bede w plazie, czy sa ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

atrament.owa

A to zobacz czy to nowa kolekcja czy stara i czy je jeszcze w ogóle robią :D

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

iliana

#60
O kurdeeeee...  :bravo:. Genialne te buty  :dance:. Właśnie coś takiego bym chciała chyba, chociaż może z mniejszą kokardą, bo taka wielka to mi nie pasuje. Ale cudne :aaaa:. Chociaż jakby miały piętę to już w ogóle :blush:.


Kasia

Cytat: atrament.owa w 19 Lut 2009, 17:39:20
Mi się do niej podobają srebrne buty i raczej "lżejsze" niż pełne zabudowane. Mierzyłam kiedyś takie:


to niestety zeszłoroczna kolekcja Menbura

w Warszawie juz ich nie ma :(


atrament.owa

Cytat: Kasia w 20 Lut 2009, 10:21:59

to niestety zeszłoroczna kolekcja Menbura

w Warszawie juz ich nie ma :(



chlip chlip i żałuję, że ich od razu nie kupiłam (chociaż nie mam jeszcze sukni ;) )
iliana ja je mierzyłam w sklepie na Oławskiej taki po prawej stronie idąc z galerii w stronę rynku i mieli jeszcze inne srebrne całkiem ładne, może coś im jeszcze zostało ;)

Kasia

atrament.owa na allegro czasem ten model sie pojawia :)


atrament.owa

Cytat: Kasia w 20 Lut 2009, 16:35:31
atrament.owa na allegro czasem ten model sie pojawia :)



O tym nie pomyślałam  :blush:
Genialne :D  :beer:

Kasia

Cytat: atrament.owa w 20 Lut 2009, 16:53:12
O tym nie pomyślałam  :blush:
Genialne :D  :beer:


jest kilku sprzedawców na allegro którzy sprzedają buty menbura i czasem maja coś ze starej kolekcji :)

iliana

Cytat: atrament.owa w 20 Lut 2009, 16:31:01
iliana ja je mierzyłam w sklepie na Oławskiej taki po prawej stronie idąc z galerii w stronę rynku i mieli jeszcze inne srebrne całkiem ładne, może coś im jeszcze zostało ;)

O, muszę się tam wybrać. W ogóle muszę się wybrać na prawdziwe poszukiwania. Tylko niech ten śnieg stopnieje, bo mi się nie chce łazić w tej ciapie :bad:.

iliana

Zainspirowaly mnie te buty, które powklejałyście. Trochę przekopałam net i już wiem mniej więcej, czego będę szukać. Ciekawe czy znajdę ;).
I jeszcze mam jedno pytanie - czy macie odczucie, że zestaw czarny garnitur plus czarny krawat to stroj pogrzebowy i nie nadaje się na ślub? 

effik

nie, to strój do swinga :D i jeszcze czarno-białe buty ;)

z takiego zestawienia można zrobić atut, jak się parę wystylizuje odpowiednio :)

callja

Cytat: iliana w 24 Lut 2009, 01:46:28
I jeszcze mam jedno pytanie - czy macie odczucie, że zestaw czarny garnitur plus czarny krawat to stroj pogrzebowy i nie nadaje się na ślub? 

Mój miał czarny gajer, ale krawat walnęłam mu butelkowozielony ;) Zdaje się, że zestaw czarny + czarny (w tym krawat wąziutki) miał mąż Kożuchowskiej...
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

szelma

Ja bardzo lubię zestaw czarny garniatur plus czarny krawat! Sama chętnie bym D. tak ubrała, ale on lubi szalone krawaty ;). W każdym razie - tak, tak! I wcale nie na pogrzeb.

atrament.owa

Cytat: callja w 24 Lut 2009, 09:52:20
Mój miał czarny gajer, ale krawat walnęłam mu butelkowozielony ;) Zdaje się, że zestaw czarny + czarny (w tym krawat wąziutki) miał mąż Kożuchowskiej...

Od razu mi się też oni na myśl nasunęli i uważam, że taki strój absolutnie nie jest pogrzebowy.

Iliana buty wklejone przez Ciebie też są piękne jak coś takiego znajdziesz we Wrocławiu, podziel się gdzie :D

Kasia

czarny garnitur + czarny krawat mieli męzowie sierpniowej_julki i dagi (chyba)

iliana

Wiedziałam, że mnie odpowiednio pokierujecie i nawet materiał poglądowy w postaci zdjęć dostarczycie :dance:. Dzięki wielkie. Bo mi tu wszyscy dokoła gadali o pogrzebach i już zaczęłam powoli głupieć. Na szczęście nie zgłupiałam doszczętnie i zostaje tak, jak chciałam od początku :jupi:.