Stylizacja iliany

Zaczęty przez iliana, 17 Lis 2008, 16:33:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

iliana

Pora na mój wątek  ;).
Po iluś wizytach w iluś tam salonach moja obecna sytuacja wygląda tak: zostały mi dwie suknie i nie do końca jestem przekonana, na którą się zdecydować. Dobrze czuję się w obu, podobają mi się obie, w obu wyglądam dobrze (opinia moja/mamy/pań z salonu), ceny też zbliżone. No i klops. Obie bym kupiła :hihi:. I chyba potrzebuję rady.
Ślub będzie w maju, bukiet chciałabym z konwalii (chyba, że konwalie padną wcześniej, to będę kombinować coś innego). Fryzura - jak najprostsza. Na pewno włosy związane/upięte. Coś w rodzaju klasycznego koka. Na pewno welon. Podobają mi się takie długie welony (do kolan albo i dłuższy), ale niekoniecznie taki mieć muszę.
Typ 1 to Agnes 1734.
Typ 2 to Allure 851.
Zdjęcia dołączone.
Macie jakieś porady dla zagubionej?  ;) :prayer:

tachogti

Jejku piekna ta pierwsza (tzn Allure) :) druga niczego sobie ale raczej zwyczajna
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

wredotka

a mnie sie ta pierwsza bardziej z przyjeciem kojarzy niz ze slubem. ja bym te druga obstawiala

rilla

ja bym wybrała agnes...
obie mi się podobają, ale jeżeli pisze,ze myslis zo konwaliach i klasycznym koku to pierwsza wydaje mi sie zbyt drapiezna...


cumberland

#4
druga bardziej mi się podoba, taka "pure classic lady"
i jak pisze rilla, bardziej pasuje do stylizacji, którą planujesz
jeśli masz zdjecia z przymiarek-bardzo ułatwi to nam sprawę ;)

no i witamy na strefie  :piwko: na rozkręcenie ;)

gioseppe

http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

lapin80

mi się druga bardziej podoba :)
to znaczy bardziej podoba mi się pierwsza, ale bardzo pościelowa jest, za mało "ubiera".
więc wybrałabym drugą/

wrobelek0403

iliana, a pokaz swoje zdjecia w tych sukienkach :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

iliana

Zdjęć swoich nie mam niestety. Nie pozwolili mi zrobić.

mika

to są zupełnie dwie różne kiecki, w zupełnie różnych stylach
do allure będzie pasować look glamour, włosy rozpuszczone i pięknie nabłyszczone ułożone w stylu evy longorii, skromna biżu i przede wszystkim: piękne kobiece kształty w okolicy biustu
do drugiej sukni będzie pasować tradycyjny look z kokiem nisko upiętym, bransoletką i kolczykami i delikatnym bukietem
Zależy na jakim wyglądzie będzie Ci zależeć
Ja wybrałabym allure (gdybym miała większy biust niż mam ;) ) ale agnes to zdecydowanie wersja "bezpieczniejsza"

martullek

wybrałabym allure - sama prawie ją kupiłam

zuzia

iliana
do allure trzeba mieć biust. niczego nie ujmując, ale wg mnie w innym przypadku ona nie jest warta zakupu.

iliana

Biust to akurat mam wystarczający  :lollol:.
Właśnie najgorsze jest to, że obie mi pasują i w obu wyglądam naprawdę dobrze (jak na moje możliwości :P).
Ale już trochę dałyście mi do myślenia... 

mika

Cytat: iliana w 17 Lis 2008, 19:23:51
Biust to akurat mam wystarczający  :lollol:.
Właśnie najgorsze jest to, że obie mi pasują i w obu wyglądam naprawdę dobrze (jak na moje możliwości :P).
Ale już trochę dałyście mi do myślenia... 

to ja bym brała zdecydowanie allure

tusia

Gdybym miała duży biust, również wybrałabym Allure  :perfect:
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

atrament.owa

Zdecydowanie ALLURE! Sama jestem prawie zdecydowana na bardzo podobną (allure 860-lepiej na mnie leży)   :dance:
A suknia na żywo jest przecudowna! i fakt, że look glamour taki z czerwonego dywanu tutaj pasuje, ale dla mnie niekoniecznie muszą być rozpuszczone, sama planuję do niej spięte :P i z welonem właśnie, tylko nie długim. W sklepie mierzyłam krótki obszyty taśmą podobną do tej na ramiączkach.
A widzę, że jesteś z Wrocławia, więc chyba mierzyłyśmy ją w tym samym sklepie (Wita Stwosza?)  :ag:

iliana

Taaa, na Wita Stwosza. I też właśnie mierzyłam krótki welon obszyty takim czymś, jak na ramiączkach. I super to pasowało.
A 860 też mierzyłam, ale na mnie akurat ta lepiej leży  :dance:.

tachogti

allure, allure, allure :D nie badz "bezpieczna" i zachowawcza! zobacz jak pieknie wygladalaelizapj :love:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

atrament.owa

Cytat: iliana w 17 Lis 2008, 19:42:17
Taaa, na Wita Stwosza. I też właśnie mierzyłam krótki welon obszyty takim czymś, jak na ramiączkach. I super to pasowało.
A 860 też mierzyłam, ale na mnie akurat ta lepiej leży  :dance:.

:ag:
Allure jest moim zdaniem boska; agnes mierzyła moja koleżanka i sukienka ładna, ale że tak powiem "typowa" a tak jak tachogti pisze - nie bądź bezpieczna ;)

rilla

hm ja wybierze allure to hm zastanowilabym sie nad bukietem, jezeli bierzesz pod uwage tak odwazna suknie to jest w tobie szalenstwo hehe

ja wybralam jednak bezpieczna suknie, bo w mojej wersji "niebezpiecznej" czułabym sie w tym dniu pieknie ale nie soba:/

atrament.owa

#20
Cytat: rilla w 17 Lis 2008, 20:14:33
hm ja wybierze allure to hm zastanowilabym sie nad bukietem, jezeli bierzesz pod uwage tak odwazna suknie to jest w tobie szalenstwo hehe

ja wybralam jednak bezpieczna suknie, bo w mojej wersji "niebezpiecznej" czułabym sie w tym dniu pieknie ale nie soba:/

rilla a czemu uważasz, że wybór takiej sukni oznacza, że jest się szalonym? :) pytam z ciekawości  ;) sama jestem mało szalona i uważam, że taka suknia właśnie bardzo do mnie pasuje, więc zastanawia mnie takie uzasadnienie wyboru :) PS.widziałaś suknię na żywo?

A co do bukietu to moim zdaniem coś prostego w formie; może kilka związanych tylko wstążką kali?

feeling.good

Moim zdaniem zdecydowanie AGNES. ALLURE wydaje mi się (przepraszam za sformułowanie) troszkę "festyniarska".


Hunta

Pierwsza zdecydowanie bardziej odważna. II mieści sie w ramach klasycznej sukni ślubnej w przeciwieństwie do I. Ja wybrałabym II ale jeśli tylko dobrze się będziesz czuła to bierz I, bo jest bardzo ładna i oryginalna. Dziewczyny z pewnością pomogą Ci tu dopiąć całą resztę i dopasować odpowiednie dodatki :)

sunflowerka

Obie suknie piękne. Gdybym miała wybierać dla siebie to wybrałabym Agnes, bo jest bardziej w moim stylu i czułabym się w niej lepiej.
Ta pierwsza za to bardzo seksi i jeżeli ci pasuje to jestem jak najbardziej za:)

zlota

Cytat: wredotka w 17 Lis 2008, 17:18:37
a mnie sie ta pierwsza bardziej z przyjeciem kojarzy niz ze slubem
kurcze wredotka pomyślałam dokładnie to samo :) aż Ci poleje ;) :piwko: