Szelmy stylizacja sprzed dwóch wieków

Zaczęty przez szelma, 01 Sie 2008, 11:48:38

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marlen_ka

mi i tak najbardziej podobaja sie Twoje paznokcie:) może dlatego ze ja mam bzika na punkcie czerwonych i w ogóle ciemnych lakierów do paznokci:)

szelma

Dzięki, dzięki!  :thankyou:  :beer: Mam nadzieję, że w sierpniu będzie lepiej, acz muszę się przyznać, że czasem się boję, jak to wszystko wyjdzie...

marlen_ka

to sie nie bój, bo na pewno bedzie jeszcze lepiej!!!! a ja juz sie nie mogę doczekac, bo cos czuję że Twoja stylizacja bedzie naprawde wyjątkowa. mam nadzieje, ze pokażesz nam dużo zdjęć


szelma

effik, dzięki, dzięki  :thankyou:, ale ja bezkolczykowa jestem :). Ale właśnie o taki odcień mi się rozchodzi - krótki sznurek na szyję (hehe, brzmi, jakbym miała być panną młodą-wisielcem  :point_lol:) albo bransoletka. Muszę popatrzeć na allegro.

effik

Cytat: szelma w 18 Lut 2009, 13:44:11
effik, dzięki, dzięki  :thankyou:, ale ja bezkolczykowa jestem :). Ale właśnie o taki odcień mi się rozchodzi - krótki sznurek na szyję (hehe, brzmi, jakbym miała być panną młodą-wisielcem  :point_lol:) albo bransoletka. Muszę popatrzeć na allegro.

to tylko przykład był, w razie czego na allegro są też półfabrykaty w tych kolorach gdybyś chciała pomajstrować coś :D
a zamiast kolczyków klipsy też można ;)

tyy, panna młoda wisielec to jest to! i potargaj się trochę :D
o tak jak w załączniku tylko pokolorowana :D

szelma

Żebym była Corpse Bride, to musiałabym wyjść za Johnny'ego Deppa  :P.
A ostatnio rozmawialiśmy sobie z D., jak on miałby wyglądać, gdyby też poszedł w strój z epoki - a on zawodowo się renesansem i humanizmem zajmuje. Więc byłaby XIX-wieczna, późnowiktoriańska panna młoda i pan młody a'la Erazmus  :rotfl: Stylizacja nawet nie stulecia, ale pięciu wieków!  :point_lol:

nionczka

szelma, super bylo. szkoda, ze tak malo pokazalas... czemu d. mial depresje
przepraszam, ze bez wielkich liter i znaków zapytania, ale pisze z dzieckiem w ramionach...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

effik

Cytat: szelma w 18 Lut 2009, 13:56:49
Żebym była Corpse Bride, to musiałabym wyjść za Johnny'ego Deppa  :P.
A ostatnio rozmawialiśmy sobie z D., jak on miałby wyglądać, gdyby też poszedł w strój z epoki - a on zawodowo się renesansem i humanizmem zajmuje. Więc byłaby XIX-wieczna, późnowiktoriańska panna młoda i pan młody a'la Erazmus  :rotfl: Stylizacja nawet nie stulecia, ale pięciu wieków!  :point_lol:

proszsz, masz tu z epoki :D  :rotfl:

szelma

nionczka, dzięki!  :thankyou: Pokazałabym wiecej, ale nie mam co... Mój aparat odmówił posłuszeństwa i tylko szwagier D. coś cykał, ale głównie widać grupki ludzi od tyłu  :zly: My jesteśmy może na 5 zdjęciach i albo bokiem, albo tyłem, niestety. Jeśli dostanę jakieś zdjęcia od innych osób i będą lepsze, to obiecuję wkleić :).
A D. miał mały napad depresji zaraz po przyjęciu, bo stwierdził, że to było tak jakby jego wesele w Belgii i że to już po, i że więcej już takiego nie będzie miał w tym gronie gości. Klasyczny objaw post-wedding depression  :mocking:. Na szczęście szybko mu przeszło na myśl o przygotowaniach do polskiej części obchodów :).

Anupka

nooooooooooo.......... szelmicha, jaka ty laska jestes!
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

tachogti

szelma kup mu beret niech robi za erasmusa  :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: choc dla zartu na wesele  :thumbup:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

giga

szelma,pięknie wyglądałaś, sukienka bardzo ładna. :thumbup: :thumbup:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Dzięki, dziewczyny!  :thankyou: Normalnie chyba będę co tydzień po jakimś jednym zdjęciu wrzucać, to mi się samoocena trochę podbuduje  :rotfl:.

Mam pytanie butowe - na ile jakieś kokardki i inne ozdoby na butach przeszkadzają, zaczepiając się o sukienkę? Bo ostatnio się nad tym zastanawiałam, bo wszystkie buty, które oglądam na necie i które mi się podobają, mają coś na czubku... Hilfe?  :hmm:

cumberland

#64
ale dziś butowo w Waszych wątkach ;)

szelma

nic nie przeszkadzają, nic się nie odrywa, nic nie haczy ;)
no panic ;)

moje poglądowo na chwilę...a jak widzisz wiecheć był spory ;)

szelma

cumberland, wiem, normalnie Międzynarodowy Dzień Buta  :rotfl:. Faktycznie - jak w Twoich Ci się nie zahaczało, to powinno być ok :). Super, bo zwiększa mi to spektrum możliwości  :jupi:.

sunflowerka

Cytat: szelma w 19 Lut 2009, 19:39:05
cumberland, wiem, normalnie Międzynarodowy Dzień Buta  :rotfl:.

dobre, dobre... :rotfl: a wszystko chyba zaczął effik :knuje:

effik

Cytat: sunflowerka w 19 Lut 2009, 19:52:03
dobre, dobre... :rotfl: a wszystko chyba zaczął effik :knuje:

niech żyjeeee  :mocking: :rotfl: :jupi:

szelma

#68
Kupiłam buty!!!  :aaaa: Są piękne, póki co wygodne (odpukać!) i na bank będą pasować do sukienki (mam skrawek materiału i przykładałam w sklepie, jak jakaś głupia ;)). Padło na te: http://www.dune.co.uk/catalogue/style.asp?r=43&g=48&s=61&y=A08LLE91OCF206H Stoją teraz na stole i cieszą oko :D. Jutro może zrobię fotkę na żywo :).
Szukaliśmy też krawata dla D., ale te, które jakoś wyglądały, kosztowały 100 funtów, więc sobie odpuściliśmy. Trzyczęściowych, brązowych garniturów też się nie uświadczy :(. Chyba stanie na tym garniturze, któy kupiliśmy w Belgii, tylko wtedy chyba wybiję D. z głowy kamizelkę - bo taka kamizelka nie od garnituru to chyba będzie za dużo dobrego - zwłaszcza że garnitur jest w prążki i z tym złotym krawatem jeszcze... A jaki kolor koszuli byście proponowały? Po prostu biała?

Nie wytrzymałam i zrobiłam zdjęcia (muszę Mamie wysłać, bo ciekawa, co też kupiłam :)).

tachogti

szelma smietanowa!!! Nie biala do zlotego :) Ale ecru tez nie   :P
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

szelma

Różnica między śmietanową a ecru jest dla mnie tajemnicą, ale damy radę ;).

effik

Cytat: szelma w 08 Mar 2009, 20:09:52
Różnica między śmietanową a ecru jest dla mnie tajemnicą, ale damy radę ;).

Ja widzę różnicę, ech. Moja sukienka jest śmietankowa - gdybym próbowała do niej dopasować większość ślubnych butów (typowych), byłyby za ciemne :D

super butki!!  :thumbup: widzę, że obie poszłyśmy w wysokie obcasy i odkryte palce - jak nas nie zdepczą i my nie wbijemy komuś szpilki w śródstopie, będzie dobrze :D

szelma

effik, w ten jeden dzień chyba nam wybaczą, nie?  :point_lol: A koszuli będę szukać chyba w Polsce - pójdę z moją mamą, to damy radę  :thumbup:.
A co planujesz w kwestii pedicure'u? Coś kolorowego czy raczej spokojnie?

zwierzatko_mojej_mamy

szelma o cudzie  :bravo: :bravo: ale buuuty  :jupi: :jupi:
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

Dzięki, zwierzak:beer: Dalej stoją u mnie na biurku, żebym mogła sobie podziwiać  :blush:.