Szelmy stylizacja sprzed dwóch wieków

Zaczęty przez szelma, 01 Sie 2008, 11:48:38

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

effik


magoo

szelma ostro się wczytuję w Twój wątek i przyznaję, że również z niecierpliwością czekam na zdjęcia, bo moja wyobraźnia nie daje rady z tą suknią, a jako historyczka jestem baardzo ciekawa efektu :) I polewam bo Twój wątek sprowokował mnie do odezwania się w strefie stylizacyjnej  :beer:  :D

szelma

magoo, to na zachętę  :beer: i za historyczne wykształcenie  :beer: :D. Jeszcze miesiąc - może sobie kolejny suwaczek zrobię na tę okazję :D.

magoo

Czyżbyś działała coś w wyżej wymienionym kierunku?? :)

szelma

magoo, nie tak dokładnie, ale na studiach miałam historii dużo i jeszcze trochę ;). Więc tak częściowo to tak :D. I stąd też wizja takiej sukienki się wzięła :).

bagietka12

juz nie moge doczekac sie zdjec z przymiarki :) brzmi niezle :)

giga

Cytat: szelma w 23 Mar 2009, 23:08:24
magoo, nie tak dokładnie, ale na studiach miałam historii dużo i jeszcze trochę ;). Więc tak częściowo to tak :D. I stąd też wizja takiej sukienki się wzięła :).
interesujący pomysł
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

tachogti

dawaj foty dawaj foty dawaj foty  :bravo: :jejeje: :bravo: :jejeje: :bravo: :jejeje: :bravo: :jejeje: :bravo:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

bagietka12


effik


szelma

Nowe życie dla mojego wątku - pierwsza wizyta na przymiarce! Co prawda była to bardzo wstępna przymiarka - model gorsetu, spódnica i pierwsza próba drapowania z tyłu. Na zdjęciach efekt wstępny - drapowania będą trochę gęściej, a z przodu jeszcze będzie warstwa organzy w postaci takiego fartuszka. To zielone to mój nieszczęsny top ;). Na jednym zdjęciu można zobaczyć odbicie przodu w lustrze :D. A, i dwa pierwsze są z lampą, a dwa drugie bez. Kolor jest bardziej jak na drugich, ale na żywo wygląda trochę inaczej oczywiście :). W środę jadę na drugą przymiarkę  :aaaa:.

Oprócz tego:
- w poniedziałek będą gotowe zaproszenia,
- zamówiłam obrączki :)
- chyba znalazłam spinki do mankietów dla mojego D.
I to wszystko w ciągu dwóch dni  :aaaa:.

Hihi, i teraz wychodzi, że to odpowiedź na żądania gawiedzi :D.

rubin04

Zapowiada sie b.fajnie! Tylko pomysl nad innym kolorem gorsetu bo zielony jakos mi nie bardzo pasuje ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

bagietka12

#112
szelma no no no.... z niecierpliwościa  czekamy na efekt końcowy bo zapowiada sie bajecznie :)  :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Dodany tekst: 24 Kwi 2009, 21:39:52

no i gratuluje zakupów :) jakie obraczki zamowilas??

marcheewka

a ja nie wiem, co to jest????

bo mnie sie jakos tak źle kojarzy...
będzie jakaś góra do tego?? :point_lol:

Angie

#114
szelma bardzo jestem ciekawa jaki będzie efekt końcowy :)

I gratuluje zakupów  :bravo:

szelma

Ej, no, wcześniej było, że gorset na górę jest :P. Proszę mi tu nie imputować :D.

tachogti

szelma juz mam oglad bedzie bosssko  :agreed: :bravo:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

szelma

#117
bagietka, a obrączki z białego złota, płaskie, gładkie bez żadnych paseczków ani nic. Będą zmatowione, ale to na sam koniec :).

Dodany tekst: 24 Kwi 2009, 21:44:45

tachogti, miałam obawy, ale teraz nie mam żadnych  :aaaa:. Już wiem, że będzie bosko  :jejeje:.

bagietka12

Cytat: szelma w 24 Kwi 2009, 21:44:04
bagietka, a obrączki z białego złota, płaskie, gładkie bez żadnych paseczków ani nic. Będą zmatowione, ale to na sam koniec :).

no to też sliczne :)

tachogti

Kiedy Ty masz dokladnie ten slub? bo chyba normalnie przyjade z jakims kwiotem zeby oczy nacieszyc :D
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

szelma

tachogti, 29 sierpnia :). Tudzież, cytując zwierza, już za chwileczkę, już za momencik :D.

suegro

a cóż to za stylizacja intrygująca!

muszę chyba Twój watek poczytać, zeby sie dowiedziec czegoś wiecej :)
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

tachogti

Cytat: szelma w 24 Kwi 2009, 21:49:18
tachogti, 29 sierpnia :). Tudzież, cytując zwierza, już za chwileczkę, już za momencik :D.
jak bede w Polsce to przyjezdzam!!! poznasz mnie po lornetce, bo sie bede Ci dokladnie przygladac :P
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

szelma

tachogti, wiesz, możesz nawet podejść bliżej :D.

tachogti

dzieki  :hugsurprise: tylko sie boje,ze zaczniemy plotkowac i polozymy impreze :P lol
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P