Szelmy stylizacja sprzed dwóch wieków

Zaczęty przez szelma, 01 Sie 2008, 11:48:38

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

effik

Cytat: szelma w 08 Mar 2009, 22:48:08
effik, w ten jeden dzień chyba nam wybaczą, nie?  :point_lol: A koszuli będę szukać chyba w Polsce - pójdę z moją mamą, to damy radę  :thumbup:.
A co planujesz w kwestii pedicure'u? Coś kolorowego czy raczej spokojnie?

No tak, pedicure by się przydał  :rotfl:
Myślę, że raczej spokojnie, pastele jakieś.

My kupiliśmy koszulę w Sunset Suit, jasne ecru. Trzeba by zobaczyć, co oferuje Vistula/Wólczanka, bo też chwalone.
Powdzenia :)

Chermelle

nie wiem co ostatecznie wybrałaś
ale za cheć posiadani tiurniury i trenu  :beer: :beer: sie nalezy

szelma

Chermelle, sukienka się szyje i może tiurniury jako takiej mieć nie będzie, ale będzie miała z tyłu drapowania a'la tiurniura. I tren też będzie - dodatkowy metr do tych drapowań. W kwietniu lecę do Polski na przymiarki i już nie mogę się doczekać :D  :aaaa:.

dragonfly

jej - ja bym chciala jeszcze raz sobie wyjsc za maz.... moze byc nawet ten sam pan, ale fajnie by bylo sukienke jeszcze raz zalozyc (moze byc inna ;) )

tachogti

Cytat: szelma w 21 Mar 2009, 12:38:53
Chermelle, sukienka się szyje i może tiurniury jako takiej mieć nie będzie, ale będzie miała z tyłu drapowania a'la tiurniura. I tren też będzie - dodatkowy metr do tych drapowań. W kwietniu lecę do Polski na przymiarki i już nie mogę się doczekać :D  :aaaa:.
ja tez sie nie moge doczekac :P
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P


szelma

Ach, cóż za presja! ;) Powiem szczerze, że trochę się boję, jak to wszystko wyjdzie, ale chyba jakby nie było, to jednak jakoś będzie, nie?  :blush:

effik

Cytat: szelma w 21 Mar 2009, 13:42:00
Ach, cóż za presja! ;) Powiem szczerze, że trochę się boję, jak to wszystko wyjdzie, ale chyba jakby nie było, to jednak jakoś będzie, nie?  :blush:

będzie, będzie! :D
i z dredem, z dredem! :D

szelma

doda, na drugiej stronie jest zdjęcie próbki materiału. Więc będzie taka brązowo-złotawa. Z tyłu drapowania i tren, z przodu prosto - tylko taki "fartuszek" jakby, który z tyłu przechodzi z jedną warstwę drapowań. U góry gorset pod biust, na biuście też lekko drapowane, żeby pasowało do tyłu. I małe rękawki - chcę zakryć bliznę po szczepieniu, bo jej nie lubię. I tak to ma być :D. A jak będzie, to się okaże za miesiąc. Stay tuned  :point_lol:.

Dodany tekst: 21 Mar 2009, 13:53:59

Cytat: effik w 21 Mar 2009, 13:50:06
będzie, będzie! :D
i z dredem, z dredem! :D

No z dredem - nawet z czterdziestoma ;).

effik

Kurde, ty chcesz zakryć bliznę, a ja mam z tyłu na ramieniu taką brzydką kropę i o tym nie pomyślałam :crazy: no ale cóż, nie chcę rękawków :(

wrobelek0403

szelma, tez się nie mogę doczekac efektu :D

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

effik, ta blizna jest naprawdę duża i widoczna - siostra mi rozdrapała gojącą się bliznę po szczepione i teraz tak mam :(. Ale i tak ją kocham (siostrę - bliznę to tak sobie ;) ).

wrobelek, no naprawdę czuję rosnącą presję :D. Już jestem wystarczająco zestresowana - proszę uważać, bo się jeszcze w sobie zamknę ;). A tak serio - to dokładnie za miesiąc lecę do Polski, przymiarka 23 kwietnia :).

effik

Cytat: szelma w 22 Mar 2009, 13:26:02
effik, ta blizna jest naprawdę duża i widoczna - siostra mi rozdrapała gojącą się bliznę po szczepione i teraz tak mam :(. Ale i tak ją kocham (siostrę - bliznę to tak sobie ;) ).

wrobelek, no naprawdę czuję rosnącą presję :D. Już jestem wystarczająco zestresowana - proszę uważać, bo się jeszcze w sobie zamknę ;). A tak serio - to dokładnie za miesiąc lecę do Polski, przymiarka 23 kwietnia :).

Moja mnie ugryzła po szczepionce i mam kropę - uwaga - granatową :D :D
znów coś nas łączy  :dance: :dance:

szelma

Hihi, moja siostra gryzła do 4 roku życia, potem rzucała się tylko na mnie z pazurami :D. Masz  :beer: - za blizny! :D


jestynka

szelma też mi się marzyła tego typu suknia, z motywem kwiatowym (deseń) znalazłam jedną co mniej więcej odpowiadała moim wyobrażeniom, ale cena była kosmiczna ( dla mnie ) i zrezygnowałam

Dodany tekst: 23 Mar 2009, 15:05:02

i też chciałam zasłonić bliznę na ramieniu ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sputnik_sweetheart

buuu, gdzie jest zdjęcie szelmy? :(

szelma

sputnik_sweetheart, wywaliłam, żeby tak nie wisiało bezwolnie ;).

Dodany tekst: 23 Mar 2009, 15:11:31

jestynka, wygląda na to, że mnie w sumie suknia będzie kosztować 1900 zł, więc całkiem ok :). A byłam przygotowana na koszty typu Madonna, więc pozytywnie :).

zuzia

szelma
a nie da się tej przymiarki jakoś przyśpieszyć? ;)

szelma

zuzia, jak mi strefa zasponsoruje bilety do Polski na jutro, to lecęęęęęęęęęęęęęę  :witch:.

jestynka

to faktycznie w miarę cenowo, bo ta co mi się spodobała to prawie 5 tys. padam

Dodany tekst: 23 Mar 2009, 15:17:38



Dodany tekst: 23 Mar 2009, 15:17:45

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

Cytat: szelma w 23 Mar 2009, 15:15:17
zuzia, jak mi strefa zasponsoruje bilety do Polski na jutro, to lecęęęęęęęęęęęęęę  :witch:.

wiedziałam, że jakiś wykręt wymyslisz ;D

sputnik_sweetheart

Cytat: szelma w 23 Mar 2009, 15:10:40
sputnik_sweetheart, wywaliłam, żeby tak nie wisiało bezwolnie ;).

:crying: :crying: :crying: :crying:

szelma

zuzia, no ładnie - jakie tu kalumnie na mnie rzucają  :crying:. Będę stosować przez najbliższy miesiąc mały szantażyk pod tytułem "bo Wam zdjęć nie pokążę!"  :foch: :D.

sputnik, wrzucę na chwilę, ale nie tu, ok? To z przyjęcia chcesz? :)

justynaaaa2

szelma ooo dopiero dotarłam na twój wątek  :blush: i jak na razie zachwycam się butami  :dreaming: są po prostu piękne  :thumbup:
no i oczywiście czekam na foty sukni, bo nie jestem sobie w stanie jej wyobrazić  ;)