Manicure ślubny

Zaczęty przez mary, 11 Lut 2008, 18:13:19

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"porzadny dokupic

super glue ;)

ja takie sztuczne paznokcie tanioszki miałam na studniówce :) i w tamtych czasach sprawdziły sie wyśmienicie

teraz bym już takich nie założyła ;) CHYBA ;)

aniak1211

Cytat: "Kasia"super glue
tylko nie super glue!!!!!!!!1
Mozna grzybicy zalapac,
chodzi o to ze super glue nie jest na calej powiezchni paznokcia,sa pechezyki powietrza do ktorych dostaje sie woda ale juz nie wychodzi i grzybica gwarntowana,
jak juz to klej do paznokci!!!!!

zwierzatko_mojej_mamy

aniak1211,  te kleje "do paznokci" dzialaja dokladnie tak jak opisalas ;P nie znalazlam zadnego, ktory by zrobil lita powierzchnie ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

ech, przebrnełam  :-D

ja niestety też "problematyczna", dzis wracajac z pracy chwycilam zamykające się drzwi od klatki, palce sie zesliznely i zostałam bez paznokcia. Mial tylko 2 mm i był świeżo po opiłowaniu  :-(

Ale rzeczywiscie, jak maluje (dwiema warstwami), to wolniej sie łamią, choć moim głownym problemem jest rozdwajanie sie płytki i tu malowanie nie pomaga.

Wypróbuje Wasze pomysly z odzywkami i zobaczymy :) W kazdym razie dzis kupilam zestaw witamin i minerałow+ skrzyp, też nie zaszkodzi.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

siog

Ha! tego jeszcze nie bylo!!!! chyba nawet nie powinnam w tym watku wypowiadac sie...

ja i moje paznokcie nienawidzimy sie  :mrgreen:  mam koszmarne.. ja je lamie z premedytacja, poprostu zdzieram   :cry: :roll:

ale teraz walcze z tym nalogiem, mam nadzieje ze uda sie. Zakochana jestem w ciemnoczerwonych, czarnychlakierach, a ostatnio poluje na ciemno niebieski Chanel(takie nocne niebo). biore tabletki, uzywam odzywek i troche sie powstrzymuje zeby ich nie dotykac...

lakiery:
http://www.thisnext.com/item/E2754176/Chanel-Blue-Satin-Nailpolish
http://www.styledash.com/photos/more-hot-nail-polish-from-chanel/586150/
http://www.thisnext.com/item/B4285E1E/Chanel-Nail-Colour

mayagaramond

Cytat: "siog"biore tabletki, uzywam odzywek i troche sie powstrzymuje zeby ich nie dotykac...

Napisz czy pomoglo. Moje sa jakies suche (nie rozumiem dlaczego "tluszcz" z mojej twarzy nie przejdzie np. na paznokcie, na notorycznie suche rece i nogi :evil: ), niektore sie rozwdwajaja a ten przy kciuku mu wlasnie tak chamsko pekl :-x
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mary

Cytat: "sonja"mary tu masz do koloru do wyboru:)) http://www.telma.pl/x_C_Sz2.html?S1=MARKA&ESID1=47310181%2C47310182%2C47310164%2C47310165%2C47310071&PD=47310016&PS11=

dzięki ;)

[ Dodano: 19-02-2008, 18:17 ]
Dziewczyny, ja absolutnie nie zamierzam wyglądać tandetnie czy kiczowato w tych "tipsach". Nigdy takich na żywo nie widziałam, nie orientuje się także czy są wygodne i trwałe. Jeśli któraś wie z doświadczenia, że to g. warte to proszę walić śmiało.
Wiem, że nie chcę mieć żadnych akrylów czy żeli, a chcę ładne paznokcie, bez ryzyka, że własny się złamie na godzinę przed. Co mi radzicie?

sonja

przeszczep paznokci;)) ja doszłam do wniosku, że moim tylko to pomoże! :evil:  :evil:  :evil:

mobka

Cytat: "mayagaramond"Moje sa jakies suche (nie rozumiem dlaczego "tluszcz" z mojej twarzy nie przejdzie np. na paznokcie, na notorycznie suche rece i nogi  ),

Mam tak samo!!! Skórę rąk i stóp mam strasznie suchą. I płytka paznokcia też wygląda jak sucha :/

mary

sonja, aż tak źle z moimi nie ma! Zawsze mam długie i nie narzekam, ale na ślub chcę mieć lepiej ;)

sonja

mary_popins, no ja nie moge!!! za zawsze długie to ja 3 razy bym na kolanach poszła na pielgrzymkę do lourdes :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

mobka, to może jakiś olejek do paznokci? ja ostatnio wcieram intensywnie i sa mniej suche:) na różnych forach polecają killyS

cumberland

Cytat: "mary_popins"Wiem, że nie chcę mieć żadnych akrylów czy żeli, a chcę ładne paznokcie, bez ryzyka, że własny się złamie na godzinę przed. Co mi radzicie?

wizyty u manicurzystki co 10-14 dni ?

Kasia

Cytat: "mary_popins"Wiem, że nie chcę mieć żadnych akrylów czy żeli, a chcę ładne paznokcie, bez ryzyka, że własny się złamie na godzinę przed

mary nie wiem czy to sie nie wyklucza :)

bo NIGDY nie masz gwarancji że twój naturalny się nie złamie


Cytat: "mary_popins"nie orientuje się także czy są wygodne i trwałe

ja miałam akryle i były wygodne, trwałe i berdzo delikatne
wygladały jak naturalne paznokcie

tylko że ja mam bardzo małą płytkę i po nałożeniu akrylu paznokcie były że tak napiszę dopiero normalnego rozmiaru :)
szkoda że nie mam zdjęć - ale jakoś nie pomyślałam aby fotografować pazury :)

[ Dodano: 20-02-2008, 08:34 ]
dziewczyny pisały kiedyś o nakładaniu JEDWABIU na paznokcie ...
może o tym pomyślisz
ty chyba wzmacnia paznokcie bez efektu sztucznego tipsa :)

maroonbug

Cytat: "mobka"mayagaramond napisał/a:
Moje sa jakies suche (nie rozumiem dlaczego "tluszcz" z mojej twarzy nie przejdzie np. na paznokcie, na notorycznie suche rece i nogi ),


Mam tak samo!!! Skórę rąk i stóp mam strasznie suchą. I płytka paznokcia też wygląda jak sucha :/

Tez tak mialam, az mi pekaly skorki wokol paznokci, bolesnie i gleboko. Problem zniknal gdy zaczelam wcierac olejek Yves Rocher o nazwie Arnica:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=13819
Polecam bardzo. W Irlandii i UK w sklepach Holland & Barrets jest dostepna czysta witamina E w postaci olejku. Kupilam hurtowa ilosc i tez sobie nacieram tym rece i lokcie i stopy i twarz i co tam jeszcze. Nie widzialam takiego specyfiku w PL, ale na pewno tez jest. Polecam jako maseczke odzywcza, wokol oczu, na rece, na wszystko :)

sznapkowa

Ja też testuję alessandro - odżywka ma na opakowaniu taki paznokieć wkręcający śrubkę. Generlanie nie mam problemu z paznokciami- poza tym że się przebarwiają, czasem rozdwoją. Ale chciałam je wzmocnić przed ślubem- bo akrylu nie lubię. Paznokcie są na prawdę w lepszym stanie - pomalowane odżywką mają piękny kolor. Jeśli macie możliwość to kupicie w Niemczech czy Austrii- tam kosztuja około 14 Euro.

elizapj

Cytat: maroonbug w 20 Lut 2008, 09:27:40
Cytat: mobkamayagaramond napisał/a:
Moje sa jakies suche (nie rozumiem dlaczego "tluszcz" z mojej twarzy nie przejdzie np. na paznokcie, na notorycznie suche rece i nogi ),


Mam tak samo!!! Skórę rąk i stóp mam strasznie suchą. I płytka paznokcia też wygląda jak sucha :/

Tez tak mialam, az mi pekaly skorki wokol paznokci, bolesnie i gleboko. Problem zniknal gdy zaczelam wcierac olejek Yves Rocher o nazwie Arnica:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=13819
Polecam bardzo. W Irlandii i UK w sklepach Holland & Barrets jest dostepna czysta witamina E w postaci olejku. Kupilam hurtowa ilosc i tez sobie nacieram tym rece i lokcie i stopy i twarz i co tam jeszcze. Nie widzialam takiego specyfiku w PL, ale na pewno tez jest. Polecam jako maseczke odzywcza, wokol oczu, na rece, na wszystko :)
normalnie zloze u Ciebie zamowinie na to wit e w plynie bez recepty:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

karolkaw11

marcheewka
w sklepach http://www.douglas.pl/ też jest mam ją !
rewelacja

rilla

ja po wielu trudach, w końcu mam dobrze nałożony żel na moje biedne paznokcie  długość i kolor będzie jak na załączonym zdjęciu:

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


mary

Rilla, czemu nakładałaś żel skoro chciałaś tak krótkie paznokcie?

mayagaramond

Cytat: maroonbug w 20 Lut 2008, 09:27:40
Cytat: mobkamayagaramond napisał/a:
Moje sa jakies suche (nie rozumiem dlaczego "tluszcz" z mojej twarzy nie przejdzie np. na paznokcie, na notorycznie suche rece i nogi ),


Mam tak samo!!! Skórę rąk i stóp mam strasznie suchą. I płytka paznokcia też wygląda jak sucha :/

Tez tak mialam, az mi pekaly skorki wokol paznokci, bolesnie i gleboko. Problem zniknal gdy zaczelam wcierac olejek Yves Rocher o nazwie Arnica:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=13819
Polecam bardzo. W Irlandii i UK w sklepach Holland & Barrets jest dostepna czysta witamina E w postaci olejku. Kupilam hurtowa ilosc i tez sobie nacieram tym rece i lokcie i stopy i twarz i co tam jeszcze. Nie widzialam takiego specyfiku w PL, ale na pewno tez jest. Polecam jako maseczke odzywcza, wokol oczu, na rece, na wszystko :)


maroonbug - stawiam Ci piwo!
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Stabilo

Cytat: rilla84 w 01 Maj 2008, 11:44:48
ja po wielu trudach, w końcu mam dobrze nałożony żel na moje biedne paznokcie


Ja również zdecydowałam się na żel. Za pierwszym razem wykonanie niestety było fatalne, praca drugiej pani odpowiada mi zdecydowanie bardziej. Nadal rozważam jakiś delikatny wzorek/kwiatuszek na serdecznym placu.  A może zostawic tak jak jest?

Kasia

mary_popins  ja będę miała taki krótki akryl :)

moje paznokcie są koszmarne a wzbogacone o warstwę akrylu wyglądają cudownie :)

rilla

mary bo strasznie mi się łamały i miałam nierówną płytkę, teraz wyglądają o niebo lepiej...

rilla

Cytat: Stabilo w 02 Maj 2008, 00:10:35
Cytat: rilla84 w 01 Maj 2008, 11:44:48
ja po wielu trudach, w końcu mam dobrze nałożony żel na moje biedne paznokcie


Ja również zdecydowałam się na żel. Za pierwszym razem wykonanie niestety było fatalne, praca drugiej pani odpowiada mi zdecydowanie bardziej. Nadal rozważam jakiś delikatny wzorek/kwiatuszek na serdecznym placu.  A może zostawic tak jak jest?

bardzo ładne paznokcie, kształt o jakim marze, ale moje palce pasuja tylko do scietych paznokci:/

a gdzie Stabilo chodzisz na manicure? ja do fjanej Pani w superjednostce

mary

Kasia, a jak potem usuniesz akryl? Czy paznokcie nie staną się jeszcze bardziej "koszmarne"?