Manicure ślubny

Zaczęty przez mary, 11 Lut 2008, 18:13:19

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elizapj

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"najbardziej bym sie bala przy naturalnych, ze jak to zwykle bywa ze mna, dzien przed slubem sobie obetne paznokcia nozem ;) albo przytrzasne szuflada
oj rozumime Cie zwierzatko:) ja w ramach przezornosci mam zamiar sie umowic na manicure wieczor przed (a potem rekoma juz nic nie robic!) albo w ogole rano w dniu slubu. jesli sie okaze, ze awarii nie ma, po prostu odwolac wizyte w ostatniej chwili (i dalej bron Boze nic rekoma...!)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mary

elizapj, widzę, że kolejna spanikowana ;)

inkageo

A ja nic nie robiłam jak mi się zadarł pazur, wiecie tak z boku przy skórce, ałłłłłł..
Imagine there is no hate

mary

inka, nie siej dodatkowej paniki  :-P
Sposób na unik potrzebny.

kamelia04.08.2007

salsa,

tez mi się podoba ciemniejsza, ta jest najjasniesza jaką akceptuje. Ta "slubna" wpadała w odcien wiśni. Zreszta, na zywo było trochę ciemniejsza.
Moja kolezanka tez miała czerwone paznokcie do slubu, a wyglądała klasycznie (biała suknia, diadem, włosy rozpusczone+jasna cera, czarne włosy), jej czerwiń tez była w stylu famme fatale. Efekt rewelacyjny.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

sierpniowajulka

Cytat: "kamelia04.08.2007"french i inne bezpłciowe kolory nie pasują do mojego stylu, wzoki są bleee, tipsy fuj

Wybrałam gładką czerwień, a jak pięknie wyszła....

http://img404.imageshack..../img7842mt2.jpg
Kamelia, tylko do takiej czerwieni trzeba mieć tak piękne paznokcie jak Ty lub Inka. Inaczej to wygląda żałośnie...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kamelia04.08.2007

sierpniowajulka,

bardzo dziekuję za komplement-w imieniu paznokci. Takie jak u inki nie są, ale jak sie poodpycha skórki, nada kształt, to oblecą...są na szczescie regularne
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

aniak1211

mona_liza, na paznokcie polecam odzywki  SALLY HANSEN,do tego witaminki-typu na wlosy,skore,paznokcie,dobrze tez robi zelatyna,np.galaretka,
jeszcze moczenie w cieplej oliwie,ale to codziennie.

Na wszystko oczywiscie potrzeba czasu,efekty mozna zauwazyc po kilku ladnych tygodniach,ale warto czekac :)

salsa

Cytat: "aniak1211"mona_liza, na paznokcie polecam odzywki SALLY HANSEN,do tego witaminki-typu na wlosy,skore,paznokcie
jest taka odżywka sally która wnika w paznokcie i je utwardza, sprawdziłam
paznokcie teraz juz mi sie nie łamią, ale pare lat temu doznałam nagłego osłabienia i wtedy pomogło mi Merz Specjal Drages
poza tym moja znajoma ostanio rpzeszła kurację tabletkami gęstośc skóry i paznokci , jakos na I... nie pamietam nazwy drogie i troche to trwa ale efekt podobno murowany i na stałe :lol:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

kate.zet1

wklejam swoje - naturalne choć chyba wyglądają jak tipsy -  niestety na ślubie miałam żel - nigdy wiecej ( połamały mi się moje więc nie miałam wyjścia) nigdy nie maluje inaczej (na ślub też) bo prawie zawsze mam długie - a takie w kolorze wygladaja jak szpony......brrrrr
Własnie złamał mi sie kciukowy paznokieć :-|

sierpniowajulka

kate.zet1, ja dla Ciebie, Inki i Kamelii założę kółko najpiękniejszych szponków. :P Ile ja bym dała, by takie mieć. :)
A co do tematu wątku, miałam frencha i na dłoniach i na stopach. Świetne rozwiązanie dla kobiet, którym natura w kwestii paznokci poskąpiła.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

beesok

Natura byla laskawa i paznokcie mi ladnie rosna i mam "naturalny" french wiec na codzien mam tylko bardzo blady matowy roz albo bezbarwna odzywke..od czasu gleboka czerwien ale paznokcie trzymam raczej krotkie - zadnych szponow :)

do slubu - sama nie wiem - french taki banalny, ciemne kolory przy mojej sukni odpadaja,,,, moze jakis polyskujacy naturalny --- choc jak siebie znam wybiore matowy roz :) nie podobaja mi sie perlowe wogole bleh :)

moj S. siedzi wlasnie kolo mnie i dla zartu zapytalabym sie czy nie zrobilby sobie manicure przed slubem ..a on "Sure if you want me to" :) he he nie zeby musial - nie znam faceta ani kobiety (sic!) z tak gladka skora rak jak on - moglyby reklamowac krem do rak (gdyby go uzywal :)

calla

A mnie jak najbardziej podoba sie "french". Zadne tipsy itp. fuj, fuj...
Na zdjeciu widac jakie ja mialam pazurki. Swoje, naturalne:) Tylko jeden byl przyklejony (zreszta po raz pierwszy w zyciu), bo sie zlamal podczas podrozy do PL.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

aniak1211

kate.zet1, ladne pazurki :-D

W sumie moje tez calkiem ladne,czasem jak sobie pomaluje-ostatnio leniwa jestem ;-)
niektorzy nie wierza ze to moje,musze pomalowac i zdjecie zrobic ;-)

Kiedys kolega mi powiedzial ze french to najbardziej elegancki mamiciure,ja sie z tym zgadzam,
nawet na krotkich pazurkach ladnie wyglada

marlen_ka

kate.zet1, jak udaje Ci sie utrzymać takie piękne i długie paznokcie?
bo ja nawet jeśli sie staram i bardzo uważam na moje pazurki to i tak cały czas mi sie zadzieraja i łamią.

na na swój ślub będę miała prawdopodobnie akryle, ponieważ z nimi nic sie nie da zrobić. Zawsze je zapuszczam juz długo przed każda ważna imprezą, jednak zazwyczaj dzien przed łamią mi sie 2 lub 3 i potem okropnie to wygląda. :oops:

zastanawiam sie jeszcze tylko jak je pomaluje bo to wszystko bedzie zależało od całej sukni, która bardzo chciałabym Wam pokazać, jednak po formacie na kompie nie umiem pomniejszyc fotek, bo jeszcze nie mam wielu programów zainstalowanych. ale mam nadzieje że w najblizszym czasie uda mie sie to zrobić :mrgreen:

mika

Cytat: "spragnienie"mary_popins napisał/a:
spragnienie napisał/a:
i swojego N. wyślę oczywiście na manicure


myślisz, że na to pójdzie?


pójdzie, pójdzie  

mój poszedł, więc wasz też powinien pójść jak dobrze do tego podejdziecie :mrgreen:
ja miałam akryl, nadal mam ale ściągam nie długo, w moim przypadku nie było innego wyjcia, mam brzydki kształt naturalnych paznokci i żeby zachować symetrie musiałam je przedłużyć, miałam pomalowane na perłowy nieco kryjący lakier i wzór kwiatowy na paznokciu palca serdecznego, byłam bardzo zadowolona

Kasia

ja mam koszmarne paznokcie

nawet teraz gdy już trochę urosły to wygladają koszmarnie
mam bardzo płaska płytkę
paznokcie są krótkie więc bez akrylu sie nie obejdzie

robiłam kiedyś akryle takie 2mm i były cudne :)
przy mojej płaskiej płytce akryl nie rzucał sie w oczy bo dpiero on " wypełnił" i uwypuklił paznokcia
2 mm długości powodowały że parnokieć nie był szponiasty

najlepiej było jak jechałam autobusem i ludzie patrzyli na moje zadbane i sliczne  :oops:  pazury po czym spogladali na swoje i automatycznie chowali dłonie  :mrgreen:

niestety nie mam fotki

akryl kładłam w Paznokcie w Kwiatach - mieli swoj kącik w Fit&Fun przy Toruńskiej araz gdzieś przy PKP w Zielonce
nie były to tanie tipsy bo kosztowały około 160zł ale warte były tych pieniędzy

były to najładniejsze "tipsy" jaki w życiu widziałam

dobrze że mi przypomniałyscie
muszę zobaczyć czy jeszcze w fitFunie przyjmują i ile teraz kosztują :)

zwierzatko_mojej_mamy

mika9983, Kasia,  no wreszcie ktos od akrylu ;) tez lubie ;) po co pokazywac swoje ohydy/ zdbane, ale watle i sklonne do zlamania  (przpraszam dziewczyny ;)), jak mozna miec prawie naturalne i pancerne ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia

ja chciałabym mieć takie paznokcie jak ma inka cz kate.zet
i wtedy mogłabym głośno krzyczeć że tipsy to kicz i tandeta ;)

mam brzydkie pazury, nawet jak mam wypiłowane przez manikiużystkę nto nie wygladaja idealnie

ja miałam bardz0o małe i bardzo delikatne akryle
praktycznie nie było widać że to były sztuczniaki

one wyglądały jeszcze delikatniej niź naturalne pazury kate czy inki

ja mam bardzo małą płytkę, mam pazury liliputa np. płytka najmniejszego paznokcia to 5mm na 5mm :) a kciuka to niewiele więcej niż 12 mm na 15 mm

płytke mam raczej kwadratową  :-/

marcheewka

A co ja mam zrobić? Moje łapki są okropne. Paznokcie jeszcze ok, ale te skórki! Nie mogę sobie poradzić, macie jakąś recepte na pozadzierane skórki?
Oliwki, kremy, itp. pomagają na tydzień, potem nawrót!

nawet jak zrobię tipsy, to te skóry okropne zostaną! :-(

Kasia

Cytat: "marcheewka"Nie mogę sobie poradzić, macie jakąś recepte na pozadzierane skórki?

ja mam pozadzierane skórki lub usta zaczynają mi pekać to znak sygnał że trzeba łyknąć witaminy

nantu

dziewczyny, odkryłam świetna odzywka na pzankocie!! Moje paznokcie zawsze byly jak papier, nie odsc ze miekkie to sie rozdwajaly, do slubu niezbedne byly tipsy (mialam akrylo-zele), od siwat bozego narodzenia uzywam odzywki firmy "alessandro", to ta odzywka ktora "wnika w głab" płytki paznokcia, juz po okolo 5-6 tygodnich widac ogromna roznice!!! paznokcie przestały sie rozdwajać i wreszcie sa twarde i dlugie!!!! Polecam naprawde, bo ja juz probowalam duzo rzeczy, ale ta odzywke moge polecic ze spokojnym sumieniem, poza tym tak samo polecala mi ja kosmetyczka, ktora mowila, ze kazda klientka, ktroa ja kupi wraca po nia i kupuje nastepny flakonik, Odzywka nie jest niestety tania, ja kupialm w zestwiae razem z odzywka w sztywcie do usuwania skorek, ale nie zaluje zaplacilam ok, 60 pln. JAk bedziecie zainetersoane to odszukam w internecie i wkleje linka albo chociaz zdjecie. pozdrawiam i zycze powodzenia w pielegnacji i zapusczaniu slubnych paznokci;)

nionczka

Moja siostra miala od zawsze starsznie slabe paznokcie i pamietam, ze lykala kiedys jakies drozdzowe pastylki. Smierdzialo mi to niemilosiernie, ale paznokcie (wlosy i skora rowniez) sie poprawily.

Ja uzywam na codzien dwustronnego lakieru z Yves Rocher (lakier cielisty plus odzywka).
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Monika

a mi się paznokcie zaraz jak trochę urosną zawijają w dół - szpony mi się robią :(