Manicure ślubny

Zaczęty przez mary, 11 Lut 2008, 18:13:19

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

alijka

Zawsze mialam krociutkie paznokcie, ale postanowilam przed slubem sprawdzic ich wytrzymalosc i zapuscilam delikatnie mowic "szpony"  i az sie zdziwilam nic a nic sie z nimi nie dzieje nie lamia sia nie rozdwajaja, wiec na slub bede miala swoje, raczej pomalowane na delikatny kolor.

marcheewka

Cytat: "nantu"oto ta odżywka: http://www.sklep.alessandro.pl/go/_info/?id=478
i do tego uzywam tego sztyftu: http://www.sklep.alessandro.pl/go/_info/?id=479

A tą odżywkę tylko w tym sklepie internetowym można zamówić, czy normalnie tez??

salsa

marcheewka, to nie ejst kwestia kładzenia czegos na pazurki
masz niedobór witamin z grupy B i tu się należy wzmocnic
oznaka to zadzorki przy skórkach i pękające usta

[ Dodano: 12-02-2008, 13:56 ]
Cytat: "nionczka"Moja siostra miala od zawsze starsznie slabe paznokcie i pamietam, ze lykala kiedys jakies drozdzowe pastylki. Smierdzialo mi to niemilosiernie, ale paznokcie (wlosy i skora rowniez) sie poprawily.
jeszcze lepsze efekty daje picie codziienie łyżeczki drożdzy rozpuszczonej w szkalnce wrzącego mleka-albo wody, ale musi byc wrzatkiem zalane, zeby te drożdze zabiło(takie piekarskie jak do ciasta) przestaje wszytsko pękac bo to momentalnie uzupełnia wit B, przestaja sie robic zimna na ustach , włosy i paznokcie sie poprawiaja, a także cera
minus-smak obrzydliwy (ale mozna sie na jeden kubek po wystudzeniu rpzemóc) ewentualnie mozna posłodzic,
ale juz tygodniowa kurachja przynosi pierwsze efekty
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Chermelle

Cytat: "salsa"jest taka odżywka sally która wnika w paznokcie i je utwardza, sprawdziłam

pamietasz może dokładną nazwe? będę wdzięczna

maroonbug

Cytat: "salsa"marcheewka, to nie ejst kwestia kładzenia czegos na pazurki
masz niedobór witamin z grupy B i tu się należy wzmocnic
oznaka to zadzorki przy skórkach i pękające usta

zgadzam sie. chocby i plynnym jedwabiem czy innym cudem smarowac skorki, to im sie nie pomoze. trzeba jesc witaminy. dla mnie garsc na wieczor, znaczy z kolacja/ostatnim posilkiem (podobno lepiej sie wchlaniaja, bo organizm sie regeneruje podczas snu i wyczerpuje zastrzyk witaminowy w 100%): Capivit A+E, biotyna, B complex i Lewitan drozdze. A rano magnez, zeby kawy nie pic tyle ;-)

salsa

Cytat: "Chermelle"pamietasz może dokładną nazwe? będę wdzięczna

mam przed soba opakowanie:
buteleczka okrągła jak na jakies lekarstwo
opisana jedynie\; sally hansen Hard as Nails. Clear

mysle, ze to wystarczy:)

[ Dodano: 12-02-2008, 14:03 ]
maroonbug, a moze marchewka, kapusta kiszona, seler, sałatka z surowych warzyw na kolację, pomiodry w duzych ilościach, duzoooo natki pietruszki, szczypiorek, buraki i ryby morskie???? poza tym porzeczki truskawki, grapefruty jabłka i KIWI, ktory jedzony codziennie rpzez dwa tygodnie poprawia ukwienie krązenie i ogolna kondycję??
nie lepeij tak??
zdrowo i naturalnie, bez chemii
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

nantu

A tą odżywkę tylko w tym sklepie internetowym można zamówić, czy normalnie tez??[/quote]

Ja kupilam w salonie kosmetycznym

Chermelle

dzieki Salsa po Twoim opisie juz znalazłam w necie   :)

maroonbug

Cytat: "salsa"maroonbug, a moze marchewka, kapusta kiszona, seler, sałatka z surowych warzyw na kolację, pomiodry w duzych ilościach, duzoooo natki pietruszki, szczypiorek, buraki i ryby morskie???? poza tym porzeczki truskawki, grapefruty jabłka i KIWI, ktory jedzony codziennie rpzez dwa tygodnie poprawia ukwienie krązenie i ogolna kondycję??
nie lepeij tak??
zdrowo i naturalnie, bez chemii

Niestety wole chemie niz warzywa z supermarketu...A o inne tu trudno. Mam alergie na konserwanty i czesto mam objawy po opryskanych i nawozonych sztucznie warzywach i owocach. A mycie nie pomaga, bo to wszystko jest w srodku :-(  
A poza tym moja dieta sie sklada glownie z ryb morskich, ciemnego makaronu, pomidorow, jaj, roznych fasoli i ziaren i wyzej wymienionych owocow (oprocz jablek, z jakiegos powodu po jablkach wymiotuje i porzeczek, bo tych juz ze cztery lata nie widzialam- nie wiem czy je sie uprawia tylko w PL...).Odzywiam sie zdrowo, ale to jeszcze za malo.

sonja

nantu, dzięki. Tak się zastanawiam od dłuższego czasu czy ją kupic, wszystkie dotychczasowe moje odzywki okazaly sie byc do d.. a byly i SH i Alessandro, lepiej spytac czego nie było. Rozwalił mnie ten fragment opisu na stronie:

"Mleczna, biała konsystencja utwardzacza sprawia, że Express Nail Hardener może być z powodzeniem stosowany również przez mężczyzn."

Już widze jak mój J. sobie nią maże pazury co 3 dni :mrgreen:  :lol:

kwiaty-aga

Ja przed własnym ślubem tipsy założyłam, bo nie chciałam ryzykować złamania lub odprysku lakieru w dniu ślubu, szczególnie, że bukiet i dekoracje robiłam sama..
Nie mogę tylko nigdzie znaleźć fotki, gdzie by była moja ręka.. czyli tak właściwie nie ma czym się przejmować :) Nikt nie pamięta i na zdjęciach nie ma :)

sonja

Cytat: "marcheewka"A tą odżywkę tylko w tym sklepie internetowym można zamówić, czy normalnie tez??
_________________
znajdziesz w każdym douglasie

mary

Cytuja pamiętacie Kena z Big Brothera??
pamiętamy, ale raczej z występu w duecie z niejaką frytką w jakuzzi, niż z paznokci.

Macie jakiś sposób na rozdwajające się paznokcie?

nionczka

Cytat: "mary_popins"Macie jakiś sposób na rozdwajające się paznokcie?

Obciac na krotko, stosowac odzywke, ewentualnie te tabletki co brala moja siostra. Plus relaks :-)

[ Dodano: 12-02-2008, 17:13 ]
Z domowych sposobów podobno pomaga maczanie w oliwie. Ale nie probowalam.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Cytat: "mary_popins"Macie jakiś sposób na rozdwajające się paznokcie?

witaminki, witaminki dla chłopczyka i dziewczynki ................

:)

+ szklany pilnik

spragnienie

Cytat: "nantu"A tą odżywkę tylko w tym sklepie internetowym można zamówić, czy normalnie tez??

Ja kupilam w salonie kosmetycznym[/quote]

nantu czy kupiłaś to we Wrocławiu?
Jeśli tak to czy możesz podać gdzie/w jakim salonie?

mary

ja od pilników generalnie  stronię. Odżywkę stosuję, paznokcie zawsze mam raczej długie niż krótkie - i tak mi dobrze. A i tak notorycznie rozdwajają mi się na tej samej wysokości środkowego paznokcia.

sonja

Cytat: "mary_popins"ja od pilników generalnie stronię.
to jak je skracasz?

Kasia

Cytat: "mary_popins"ja od pilników generalnie stronię.

to jak uzyskujesz pożądany kształt paznokcia?
nożyczkami???

ja polecam szklane pilniczki

moje łamiące sie paznokcie rozpieszczone szklanym pilnikiem postanowiły rosnąć  :shock:

sonja

A i jeszcze dodam, że Cię rozumiem, mam ten sam problem, chciaż mi się głównie rozdwają przy bokach. Na Wizażu bardzo polecają odżywkę tej samej firmy co balsam tisane produkuje, herba coś tam... tam wysławiana pod niebiosa, na mnie wcale nie działa, ale może Tobie pomoże:)

[ Dodano: 12-02-2008, 17:27 ]
Cytat: "Kasia"ja polecam szklane pilniczki
ja mój szklany kiedyś zostawiłam przed komputerem, przyszedł mój brat i go ... złamał :mrgreen:  teraz mam mineralny Alessandro.

mary

Cytat: "Kasia"to jak uzyskujesz pożądany kształt paznokcia?

obcinacz? Czasem tylko muszę coś podpiłować

sonja

Cytat: "mary_popins"obcinacz?
i z tego zrezygnuj najpierw:) tylko i wyłącznie pilnik, skoro nie masz ich jakis tragicznych to może wystarczy taka zmiana

ze_nitka

Ja mam ładny kształt paznokci (to u nas rodzinne ;) ), ale mam problem z pękającymi paznokciami tuż przy miejscu w którym już nie są przytwierdzone do ciała. Głównie w kciuku i środkowym palcu. Używam pilnika szklanego i lipa, jest nawet gorzej. Przez to nie mogę zapuścić długich paznokci :(
Po za tym mam podłużne bruzdy na paznokciach... z wiekiem są coraz głębsze, moja mama ma takie, 5 razy większe. Zastanawiam się o czym to świadczy? Jakiejś chorobie?

mary

kiedy ja tak lubię obcinacze wszelkiej maści. Nie namęczę się przy nich, szybko i po sprawie. A na co one szkodą?

sonja

Cytat: "mary_popins"kiedy ja tak lubię obcinacze wszelkiej maści. Nie namęczę się przy nich, szybko i po sprawie. A na co one szkodą?
powodują mechaniczne uszkodzenie paznokcia, szarpią płytkę - nawet te najlepsze, sprawdziłam po sobie. Pilnikiem sobie takiej krzywdy nie zrobisz :)