Manicure ślubny

Zaczęty przez mary, 11 Lut 2008, 18:13:19

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mary

Kochane, było już o sukniach, butach, kwiatach, biżuteriach i fryzurach. Teraz chyba kolej na manicure. Chętnie skorzystam, pewnie nie ja jedna, z pomysłów tych, co wyprzedziły mnie w drodze do raju zwanego małżeństwem ;)
Na razie wiem tylko tyle, że nie chcę tipsów. Co więc mi pozostaje?
Wszelkie rady, także te, jak należy dbać o paznokcie, będą mile widziane. I fotki również  :-D

nionczka

Naturalne paznokcie w ladnym ksztalcie, wypolerowane i pociagniete bezbarwnym lakierem? Mi paznokcie zrobila siostra (amatorka, ale wyszlo OK)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mary

bezbarwny lakier odpada. Mam poważne powody ;)

spragnienie

a jasny lakier - wyrówna koloryt i jest kryjący po nałożeniu 2 warstw?

ja tez nie zamierzam robić tipsów z okazji ślubu (ani zapuszczać tylko z tego powodu przez rok włosów i.t.d...), mam zwykle dość krótkie paznokcie - po prostu zamiast je malować na ciemno czy czerwono zrobię jasny manicure (i pedicure!! )

i swojego N. wyślę oczywiście na manicure - stara się chłopak, ale nie jest tak idealnie, żeby mnie nic nie wkurzało na ewentualnych zbliżeniach rąk z kościoła  ;-)

nionczka

Cytat: "mary_popins"bezbarwny lakier odpada. Mam poważne powody ;)

Lekko rozowy? Perlowy?

[ Dodano: 11-02-2008, 18:38 ]
Cytat: "spragnienie"swojego N. wyślę oczywiście na manicure - stara się chłopak, ale nie jest tak idealnie, żeby mnie nic nie wkurzało na ewentualnych zbliżeniach rąk z kościoła ;-)

Tu ja mam szczescie bo moj ma takie paznokcie o jakich marzyc moze wiekszosc dziewczyn :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

mary_popins,  ja najprawdopodobniej bede miala akryl, bo swoje mialam ladne przez 3 miesiace i ostatnio zezarlam troche i mi sie oslabily i teraz sie lamia, zadzieraja i sa brzydka, chociaz jem silice i maluje odzywkami

a poza tym najbardziej bym sie bala przy naturalnych, ze jak to zwykle bywa ze mna, dzien przed slubem sobie obetne paznokcia nozem ;) albo przytrzasne szuflada ;) - to sa prawdziwe wypadki sprzed swiat i dzieki posiadaniu akrylowy pazurow zrobionych na swieta dotrzymaly do sylwestra - rok temu mialam czerwone, w tym roku pieknie zrobiony kremowy akryl, z zatopionym zlotym proszkiem - brzmi to okropnie pretensjonalnie, ale wyglada slicznie, zupelnie naturalnie (ksztal i ten kremowy akryl) i delikatnie (poswiata zlotawa) - do tego stopnia, ze moj nielubiacy takich wynalazkow mezczyzna powiedzial, ze ladne ;D (ladne w jego ustach to wrecz przepiekne :D)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mary

Cytat: "spragnienie"i swojego N. wyślę oczywiście na manicure

myślisz, że na to pójdzie?

kamelia04.08.2007

french i inne bezpłciowe kolory nie pasują do mojego stylu, wzoki są bleee, tipsy fuj

Wybrałam gładką czerwień, a jak pięknie wyszła....

http://img404.imageshack.us/img404/7529/img7842mt2.jpg
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

zwierzatko_mojej_mamy

zaznaczam, ze robie akryl zwykle taki dluzszy - po czym po 12 h spilowywuje do 4 milimetrow - i dluzszych na slub nie zamierzam ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mary

zwierzatko_mojej_mamy, to po co ten dłuższy?

inkageo

Znalazłam swoją łapę, paznokcie malowałam na kolanie dzień przed ślubem, tego samego dnia złamał mi się pazur kciukowy, więc oba kciuki skróciłam, ale chyba nigdzie nie załapały się na fotkę ;)
Imagine there is no hate

nionczka

Wlasciwie moze byc kazdy kolor. Kamelia miala czerwony, ja bym sie za Chiny nie odwazyla bo widzialabym tylko te moje czerwone paznokcie  :-P  Ale jesli Tobie sie podobaja mocne kolory i beda pasowaly do Twojej stylistyki to bardzo prosze. Wszystko jest dozwolone :-)

[ Dodano: 11-02-2008, 18:50 ]
Cytat: "inkageo"Znalazłam swoją łapę, paznokcie malowałam na kolanie dzień przed ślubem, tego samego dnia złamał mi się pazur kciukowy, więc oba kciuki skróciłam, ale chyba nigdzie nie załapały się na fotkę ;)

Cudne paznokcie masz Inkageo! Takie lubie :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

mary_popins, a bo zawsze babka mnie namowi :D ale potem sie zle czuje :D zaraz wkleje zdjecie
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

salsa

Cytat: "kamelia04.08.2007"Wybrałam gładką czerwień, a jak pięknie wyszła....

http://img404.imageshack..../img7842mt2.jpg
kolor jak to mój mąż nazywa-okurwiasty:P  :lol:  :lol:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mary

Cytat: "inkageo"tego samego dnia złamał mi się pazur kciukowy, więc oba kciuki skróciłam,
właśnie widmo czegoś takiego sieje postrach w mojej głowie.
Faktycznie, Inka, nie widać  :-D  Twoja dłoń prezentuje się godnie, na miarę ślubnej dłoni ;)

spragnienie

kamelia bardzo ładny kolor, jeden z moich ulubionych i najjaśniejszy jaki zwykle noszę
u mnie jasny na ślub będzie czymś innym niż zwykle, chyba że coś się zmieni, bo nawet jeszcze sukienki nie mam ..

inkageo bardzo fajny kształt płytki paznokcia - ja zwykle maluję na ciemno, bo mi się mój kształt nie podoba.. i przelecenie raz odżywką się nie sprawdza

no, ale są też jasne kryjące lakiery ..

inkageo

Cytat: "nionczka"Cudne paznokcie masz Inkageo! Takie lubie  
Dzięki :) Zawsze noszę długie, ale po ślubie pierwsze co zrobiłam to obcięłam je na krótko i poczułam taką ulgę..... Ta presja żeby przed ślubem nic się z nimi nie stało jednak musiała być wielka..
Imagine there is no hate

mary

nionczka, ciemnych paznokci w ogóle nie biorę pod uwagę. Musi być jasno ;)


zwierzatko_mojej_mamy, wklejaj fotki!

salsa

inkageo, faktycznie, paznokcie masz pierwsza klasa.
ja też nosze długie, ostanio niestety zaczełam scinac bo tak mi wygodniej w pracy, musze znowu zapuscic:P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mary

Cytat: "inkageo"Ta presja żeby przed ślubem nic się z nimi nie stało jednak musiała być wielka..
tego bym chciała sobie oszczędzić. Zastanawiam się tylko jakim sposobem?

zwierzatko_mojej_mamy

no znalazlam dwa ujecia z imprezy klasowej;

[ Dodano: 11-02-2008, 18:57 ]
tam widac gnieniegdzie ta zlota poswiate od pylku ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mona_liza

kamelia gratuluje odwagi, fajniutkie paznokcie - biorę pod uwagę takie rozwiązanie... lubię mocne kolory  :mrgreen:

inkageo piękne pazurki, zazdroszcze, że można mieć swoje takie długaśne, mi się cały czas łamią  :-/  

Moze ktoś poleci jakąś odżywke na słabe paznokcie...

kamelia04.08.2007

salsa,
Cytat: "salsa"kolor jak to mój mąż nazywa-okurwiasty:P :lol: :lol:

chłopi nie mają pojęcia o tym co dobre  :-P
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

inkageo

Ja bardzo lubię czerwień i bordo na paznokciach, ale jest problem bo szponiska zostawiają mi wtedy krwiste krechy na dokumentach..
Imagine there is no hate

salsa

Cytat: "kamelia04.08.2007"salsa,
salsa napisał/a:   
kolor jak to mój mąż nazywa-okurwiasty:P :lol: :lol:


chłopi nie mają pojęcia o tym co dobre :-P

ja lubię czerwień, ale jednak ciemniejszą. Moj ciemniejszą jeszcze przemilczy, na szczescie, choć ja rzadko używam-ze względu na zawód.

szczerze mówiąc to faceci raczej za czerwonym nie przepadają-tych, którym się to podoba znam w znacznej mniejszość i głownie tak wałsnie określają ten kolor.
niestety więc chyba masz rację :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)