Malujemy paznokcie - co zrobic, zeby lakier nie odpryskiwal.

Zaczęty przez mayagaramond, 21 Gru 2009, 12:59:44

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

feeling.good

Kupiłam w Superpharm w promocji za 3 pln lakier do paznokci Delia Coral. Pomalowałam w piątek i do dziś nawet mi się końcówki nie pościerały. Zazwyczaj już tego samego dnia mam trochę wytarte. Muszę kupić więcej kolorów :)

http://www.delia.pl/produkty/show/emalia-coral

abkasia

Mm musze kupic :)
Po  tylu miesiacach brania witaminek mam cakiem niezle paznokcie ale lakier sie bardzo zle na nich trzyma.. ;D

calla

Wiem, ze gdzies juz bylo, ale znalezc nie moge.
Mozecie polecic mi jakas odzywke na rozdwajajace sie paznokcie?
Taka, co by i u mnie byla dostepna w drogerii lub aptece.
Tabletek nie chce brac jesli nie jest to konieczne.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

mobka


calla

mobka Eveline tutaj nie dostane.

A ten Nailtek jest dostepny np. w Rossmannie?
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

calla

Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

calla

Cytat: wrobelek0403 w 08 Lis 2013, 12:43:31
calla, ona jest boska :D

to zakupie :)
Wyczytalam jeszcze, zeby paznokcie moczyc w letniej oliwie z cytryna. Bede probowac, bo mam problem, ale tylko na kciukach. Reszta paznokci jest ok.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

mobka

Potrzebuje cos wysuszajacego i utwardzajacego lakier. Cos kiedys polecalyscie. Inglot?
Paznokcie mialam suche a i tak po nocy mam wlosy poodbijane ;D

wrobelek0403

mobka, ja uzywam dry&shine z inglota. ale zdarza sie, ze na stopach odbiją mi sie skarpetki w nocy :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zosia2007

Cytat: wrobelek0403 w 10 Gru 2013, 20:44:16
mobka, ja uzywam dry&shine z inglota. ale zdarza sie, ze na stopach odbiją mi sie skarpetki w nocy :D
też to używam, bardzo mi pasuje

mobka

Czyli dobrze kojarzylam, ze inglot. To w ropelkach czy z pedzelkiem jest? Jak z pedzelkiem, to jak szybko po nalozeniu koloru malujecie?

wrobelek0403

mobka, w zakraplaczu, maluje jedną dłon i od razu polewam po kropli na kazdy paznokiec.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

To jeszcze zwierzatko chyba o czyms w pedzelku pisala.

Ja mam krople z nailteka, ale czy przyspieszaja schniecie... oze tak, ale na pewno nie utwardzaja lakieru. Mam tez tanie krole z pierre rene i to samo ;D

abkasia

Cytat: mobka w 10 Gru 2013, 20:43:23
Potrzebuje cos wysuszajacego i utwardzajacego lakier. Cos kiedys polecalyscie. Inglot?
Paznokcie mialam suche a i tak po nocy mam wlosy poodbijane ;D
ja mam wysuszacz w olejku w takiej okraglej butelce. Nakrapla sie po kilka kropli na paznokcie. Bardzo dobry. Kupowalam na stoisku z tymi gadzetami do paznokci, gdzie sa pilniki, lakiery . Nazwy na tym wysuszaczu nie ma.

konwalia


zwierzatko_mojej_mamy

#292
na mnie nie dzialaja te olejkowe wysuszacze - ja uzywam tylko top coatow utwardzajacych - wlasciwie kazdy jest dobry i inglot i wibo ostatnio probowalam, tez dziala i jakas celia - najpancerniejszy jest z sally hansen, ale tez najdrozszy - on utwardza w locie, jak klej :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

magoo

essie good to go!
wcześniej używałam rimmela, ale essie  lepszy
i jak mówi zwierzu lepszy utwardzacz niż wysuszacz

mobka

Cytat: konwalia w 10 Gru 2013, 20:53:45
Tylko seche bite w pedzelku

No o tym na blogu jakims czytalam, ale stacjonarnie chyba nie do dostania. Czyli sally hansen. Musze w takim razie poszukac. Chyba w superpharm mam najblizej.

magoo

konwalia a zauważyłaś żeby lakier ci sie "kurczył" po użyciu tego?
bo spotkałam sie z takimi opiniami i trochę mnie od seche odstraszyły

mobka



ziuta

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 10 Gru 2013, 20:55:14na mnie nie dzialaja te olejkowe wysuszacze - ja uzywam tylko top coatow utwardzajacych - wlasciwie kazdy jest dobry i inglot i wibo ostatnio probowalam, tez dziala i jakas celia - najpancerniejszy jest z sally hansen, ale tez najdrozszy - on utwardza w locie, jak klej
dobrze mówi
miałam olejkowe różne i top coaty też różne, najlepszy bez dwóch zdań jest sally hansen insta-dri
http://allegro.pl/sally-hansen-insta-dri-wysuszacz-top-coat-2755-hit-i3773119396.html


mobka