Malujemy paznokcie - co zrobic, zeby lakier nie odpryskiwal.

Zaczęty przez mayagaramond, 21 Gru 2009, 12:59:44

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

Inka, co kto lubi. Mnie sie podobają paznokcie i saute i kolorowe ale pod warunkiem ze sa zadbane.
Odrosnieta hybryda jest 100 razy gorsza niz zero lakieru.


wrobelek0403

Cytat: ewdomaga w 02 Mar 2018, 19:57:52
A już na pewno brak lakieru jest 1000 razy lepszy od odprysnietego.
O tak ! Ja rozumiem ze kawalek odprysnie i jakos trzeba dp domu wrocic. Ale widze czasem laski z tak obsrupanymi pazurami, ze masakra. Wstyd i tyle.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Jak maluję kolorowym to lakier mam zawsze ze sobą w torebce.
Imagine there is no hate

wrobelek0403

Odkrylam wreszcie top coat idealny 😁😁😁😁

https://www.cocolita.pl/paznokcie/seche-lakier-nawierzchniowy-vite-z-utwardzaczem-14-ml?gclid=Cj0KCQjw0Mb3BRCaARIsAPSNGpVib2rC_4rhS5M3lDBcRRmIyVu58eIORkyVgffnrrsRplCgQhHpfpkaAoN7EALw_wcB

Jedna wskazowka - na lakier wilgotny, ale nie mokry. Trzeba minute odczekac. Jak chcialam pomalowac od razu, mokry lakier sie zesmuzyl.

A tak wygladaja moje pazury dwa tygodnie po kosmetyczce. Nie pamietam kiedy mi tak pazury urosly i sie nie polamaly. Jestem zachwycona 😁😁 Lakier z soboty wieczor.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login