Perfekcyjna Pani Domu - triki ;)

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 10 Wrz 2009, 00:09:00

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

ziuta  bighug bighug no i pomijajac podsciolke wypoczynkowa abkasi ze zlotu - fajna rzecz to byla ;) ja nie twierdze, ze tam nie mozna nic fajnego kupic, ale jakby mi to nie pasuje nijak i im po prostu nie wierze z zalozenia - jakbym lubila ich kawe, to pewnie bym chetnie kupila jakies czekoladki, ciastka itp, moze jeszcze wprowadzenie do asortymentu filizanek, kubkow, termosow by mnie tak nie zdziwilo, bo jak eksperci od kawy to mogli rozszerzyc dzialalnosc w tym kierunku, ale pizama z tchibo na przyklad? :> jak chce super bawelne do spania to ide do schiessera, bo oni sie tym zajmuja od lat, jak kombinezon to do sportowego, zeby znalezc spidera na przyklad ;) zeby jeszcze mieli taniej, czy cos, ale nie maja :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ziuta

no mam dokładnie tak samo ;D
i za cholerę nie umiem zrozumieć dlaczego moja mama kupuje tam wszystko - od sprzętu kuchennego po biustonosze  :padam:
ostatnio zaś zapragnęła zakupić kulę do prania bielizny za jedyne 29,95 zł plus 12,50 zł przesyłka :D i była wielce zdziwiona, jak pokazałam jej na allegro tą samą kulę za 1 zł + 6 zł przesyłka lol
a moja szwagierka kupiła tam na ten przykład PŁASZCZ dla mojego O. ;D nie kumam no ;D

wrobelek0403

mnie sie tam strasznie podobają zestawienia kolorystyczne, np. porcelana, garnki, zestawy do kuchni :D :D ale nie kupuje, bo jednak drogo mają.

za to kolezanka z pracy kupuje tam czasem, fajną kurtke ma, ładniejsza nawet niz z zary :D :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

mi się kombinezony dzieciece w tchibo podobają i naprawdę one rewelacyjne są!

a tak poza tym to czy tchibo czy ikea czy inny sklep to towar jest ten sam (wiem co piszę ;)  ) tylko inne metki producent wkleja :D

emcia

o kombinezonach słyszałam :D
i tak się zastanawiałam o co kaman z tym sklepem ;)

Kasia

Cytat: emcia w 03 Lut 2012, 11:22:21i tak się zastanawiałam o co kaman z tym sklepem wink
mi się podoba ze tam duzo towaru nie ma, wszystko widać jak na łoni, nie trzeba grzebać, i zawsze coś mozna utrafić ;)

no ale to sklep na okazjonalne zakupy ;) nie wyobrazam sobie aby tam wejść z przygotowaną lisą zakupów bo tak to sie nic nie kupi

jedno co mnie w tchibo zaskakuje to że czesto czeggos szukam i nigdzie nie ma, wchodzedo tchibo i stoi idealne na półce (czesto)

zwierzatko_mojej_mamy

ja nie wiem, nadal nie rozumiem :D tzn ja tam w ogole nie wchodze ;D na kawe to wole do starbucksa, a po pizame do bieliznianego - w ogole nie wpadlabym na pomysl, zeby tam wejsc ;) dla mnie to taki sklep jak np przedstawicielstwo playa czy plusa - no za cholere nie widze potrzeby tam wchodzic ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ziuta

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 03 Lut 2012, 11:33:03
ja nie wiem, nadal nie rozumiem :D tzn ja tam w ogole nie wchodze ;D na kawe to wole do starbucksa, a po pizame do bieliznianego - w ogole nie wpadlabym na pomysl, zeby tam wejsc ;) dla mnie to taki sklep jak np przedstawicielstwo playa czy plusa - no za cholere nie widze potrzeby tam wchodzic ;)

:beer: :beer: :beer:
ja też nie rozumiem, nie wchodzę i nie żałuję
a po kombinezon dziecięcy idę do dziecięcego, a nie do kawiarni ;)

zwierzatko_mojej_mamy

#308
Cytat: ziuta w 03 Lut 2012, 12:03:17a po kombinezon dziecięcy idę do dziecięcego, a nie do kawiarni
:D


Dodany tekst: 03 Lut 2012, 12:09:12

no tez sie tak czuje, jakbym w piekarni michalowscy szukala majciochow :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

niewiemjaka

ja tez fenomenu tchibo nie rozumiem ;) pisałam o tym już dawno..
powiem więcej - bojkotuję tchibo nie-kawowe :D

golinda

trochę nie rozumiem, jak można nie móc się doczekać wypróbowania parownicy do czyszczenia :D lol

margareta

Cytat: golinda w 03 Lut 2012, 18:02:03
trochę nie rozumiem, jak można nie móc się doczekać wypróbowania parownicy do czyszczenia :D lol
hahahahahaha pewnie spodziewałam się cudów, ale cudów nie było. Jednak parownica zostaje, dała radę piekarnikowi, a czyszczenie chemią przypalonego tłuszczu mnie dobijało.

Też kiedyś nie rozumiałam fenomenu Tchibo...

marax

#312
kup sobie toGuests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
 zapomnisz co to jest problem z czyszczeniem piekarnika ,stali nierdzewnej -wywabia nawet plamy z odziezy . ja tym myje wszystko.usunal mi takie plamy jakich vanish nie dal rady

margareta

Dzięki, w jakim sklepie to kupujesz?

marax

Cytat: margareta w 03 Lut 2012, 18:41:39
Dzięki, w jakim sklepie to kupujesz?
kurcze zawsze mi to kupuje mama na wrocławskim targu rozmaitosci :) widzialam to chyba w normalnych drogeriach

margareta

Zwrócę uwagę.
Jeszcze co do Tchibo, to ja tam lubię wchodzić dla samego zapachu

goga

ja w Tchibo kupiłam raz - poduszke do wanny lol  bo namietnie czytam gazetki reklamowe :D
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

cherry

#317
no i nie dalo mi spokoju to Tchibo - pogooglowalam...
Tchibo wprowadzilo sprzedzaz wysylkowa kawy w 1949.
Jest to jedna z 4 najwiekszych na swiecie palarni kawy/
producentow kawy. Fenonen Tchibo (wg. Süddeutsche Zeitung)
tkwi w zyczliwosci pracownikow Tchibo, i bardzo przemyslanym
marketingu...bo wlasciwie czasem nie wiemy dlaczego kupujemy
te rzeczy. Ja tez rzaczej kupuje rzezczy w specjalistycznych
sklepach, ale tu ceny np. dobrych specjalnych ciuchow do biegania
sa w Tchibo nizsze niz markowe rzeczy i jakosc Tchibo ma dobra opinie.

Artykul (niestety w jez.niemieckim: http://www.sueddeutsche.de/panorama/das-phaenomen-tchibo-jede-woche-eine-neue-uniform-1.920582-2
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Cytat: maraxela w 31 Sty 2012, 12:37:17

powiesilam kurtke kolo grzejnika i bede ja wynosic na mroz  :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: moze ktos ma racje
powieś wieszak z kurtką na grzejniku, a potem grzejnik wynieś na mróz :rotfl:

marax

Cytat: malutenka w 04 Lut 2012, 20:59:20
powieś wieszak z kurtką na grzejniku, a potem grzejnik wynieś na mróz :rotfl:
hahaha wyprala sie jest w porządku :)

golinda

prałam kremowy sweterek rozpinany, on ma czarne wstawki (doczepiany kwiat)
moczyłam go jakiś czas w wodzie, a potem ręcznie wyprałam

i na jednej części zostały ciemne ślady, jakby zafarbował od czegoś ciemnego
nie mogę tego niczym sprać...

macie sposoby?

cherry

Cytat: golinda w 22 Lut 2012, 15:08:18
prałam kremowy sweterek rozpinany, on ma czarne wstawki (doczepiany kwiat)
moczyłam go jakiś czas w wodzie, a potem ręcznie wyprałam

i na jednej części zostały ciemne ślady, jakby zafarbował od czegoś ciemnego
nie mogę tego niczym sprać...

macie sposoby?
znam z drogerii takie specjalne "odfarbiacze", ale co jest dostepne w PL, nie wiem
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

golinda ja zwykle stosuje w takich sytuacjach reklamacje, zwykle działa :)


niestety barwniki z tkanin sa dosc silne i raczej juz sie ich nie odpierze.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

ja wyprałam tak załarbowaną bluzę z chusteczka i odplamiaczem, zeszło, no ale w pralce

aniak1211

golinda
Moze namocz sweterek z vanishem,pozniej wypierz,
ostatnio kupilam odplamiacz ariel i wydaje mi sie lepszy od vanisha ;)